Nieznani Sprawcy - fot. Woytek / Legionisci.com

Nieznani Sprawcy: Klub interesuje wszystko tylko nie frekwencja

źródło: FB/Nieznani Sprawcy

Legijna grupa ultras zamieściła na swoim profilu na Facebooku informację, w której poruszona została kwestia frekwencji na stadionie przy Łazienkowskiej 3 i budowania jej na kolejne miesiące. Kibice poinformowali, że w najbliższej przyszłości nie ma co liczyć na działania klubu w kwestii zachęcania do przyjścia na konkretne mecze. Poniżej prezentujemy całą treść wpisu NS.

Drodzy Kibice!

Czas postawić sprawy jasno. Jeśli my sami nie zadbamy o frekwencję na najbliższym meczu, to nie zrobi tego nikt. Na klub niestety nie ma co liczyć. Promocja poszczególnych meczów przez dział marketingu podlegający Panu Pawłowi Kokoszy, zwyczajnie nie istnieje. To skandal i brak szacunku wobec kibiców, którzy stają na głowie, aby najpierw zapełnić stadion, a potem zadbać o atmosferę.

Nie wiemy już jak wymóc na klubie jakieś działania, które wydawałoby się leżą przed wszystkimi w „ich” interesie. Rozmowy, spotkania i delikatne wycieczki w ich stronę w naszych social mediach nie przynoszą żadnego skutku. Ze strony wyżej wymienionej osoby odpowiedzialnej za frekwencje otrzymaliśmy na spotkaniu jasną deklaracje - nie będzie działań mających zachęcić do przyjścia na konkretny mecz. Kropka. Klub interesuje wszystko tylko nie frekwencja.

Taki klub jak Legia Warszawa powinien w każdy aspekcie funkcjonowania prezentować się na najwyższym poziomie. Zwłaszcza w momencie, w którym się znaleźliśmy-czyli powrót do normalności po pandemii i budowanie frekwencji niejako od nowa. Szkoda, żal i smutek. Na dwa dni przed meczem uprawnionych jest do przyjścia na stadion 10 tys. ludzi, z czego 3460 osób na Żyletę...
Dlatego kibicu Legii Warszawa! Apelujemy i informujemy. To Ty jesteś działem marketingu w największym klubie w Polsce. To od Ciebie zależy, jak będą wyglądały trybuny naszego stadionu na najbliższym meczu. To od Was wszystkich zależy czy odbudujemy frekwencję i zarazimy kolejne pokolenia fanatyków, czy nie. Takie mecze jak ten w środę to idealna okazja. Dlatego przypominamy i namawiamy-bądź razem z nami częścią czegoś wielkiego.

W środowy wieczór bądź razem z nami na Łazienkowskiej. Pokażmy, że nam zależy, mimo że robimy to z potrzeby serca, to jesteśmy w stanie się wzajemnie zmobilizować.
Ruszamy z biletami. Kupujemy już teraz, nie czekamy do ostatniej chwili. Z NaSzej strony obiecujemy, że nudy nie będzie ;)

Jesteście z nami???!!!


KUP BILET NA MECZ Z FLORĄ TALLIN

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Daniel - 21.07.2021 / 08:40, *.centertel.pl

A jak się trzeba ubrać na zylete? Trzeba na biało i czy ewentualnie może być to zwykły jasny tshirt bez jakichs znaczkow Legii itd?

odpowiedz
Afro - 21.07.2021 / 14:21, *.206.81

@Daniel: Może być zwykły biały bez oznaczeń. W marketach oryginały chodzą od 50 złotych, na allegro możesz zamówić za ~25 z wybraną grafiką. Ważne żeby być, to nie pokaz mody.

odpowiedz
CULT CULT CULT LEGIA GOL! - 20.07.2021 / 22:52, *.133.93

BRAWO!N.S!I INNE LEGIJNE !EKIPY!!BRAWO!KIBICE!DLA NAS LICZY SIE NAJPIERW LEGIA A DLA NICH NAJPIERW KASA TO NAS DZIELI

odpowiedz
Juri - 20.07.2021 / 18:33, *.inetia.pl

Bilety dla zaszczepionych.
Klub już tym robi żeby było więcej ludzi,wielu jednak to przeszkadza.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 20.07.2021 / 13:00, *.174.42

Niestety wakacje i sezon urlopowy nakładają się na brak zaangażowania Klubu w promocję meczów. Ale jak napisali NS-i wszystko zależy od Kibiców. Kto chce ten przyjdzie- bez względu na virus, ceny, wakacje ... w myśl pieśni... " szkoła, praca, dziewczyna, rodzina.... " na Stadion !!!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 20.07.2021 / 11:50, *.chello.pl

Dla nich nadal trwa "doba pandemii" więc pobierają pensyjki z domowego zacisza, a marketing leży.

odpowiedz
Władeczek - 20.07.2021 / 11:44, *.cdn77.com

Przed telewizorem zawsze można schłodzoną maciorkę(tak zwane on the rocks jak ktoś nie wie) do meczu obalić, niestety klub takich luksusów nie oferuje.

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 20.07.2021 / 22:54, *.133.93

@Władeczek: HEJ WŁADZIU Z WYSP KRÓLEWSKICH A MOŻE RAZEM KILKA MACIOR PIERDYKNIEMY!

odpowiedz
Ja85 - 20.07.2021 / 08:29, *.vectranet.pl

Niska frekwencja to nie wina klubu ale kibiców. Czy wy naprawdę uzależniacie swoje przyjście na mecz od tego czy klub wykupi jakąś reklamę, powiesi billboard na mieście albo zachęci Was filmikiem na YouTube? Nie macie rozumu i nie podejmujecie własnych decyzji w życiu? Prawda jest taka, że jak kibice będą się utożsamiać z klubem i drużyną to przyjdą tłumnie na mecz czy będzie on promowany czy nie. A jeśli nie będą się utożsamiać to i żadna reklama nie pomoże. Polonia może wykupić wszystkie reklamy w TV a i tak nie przyjdzie na jej mecz tyle osób aby wypełnić duży stadion. Także zamiast płakać nad prezesem płaczmy nad własną organizacją i przywiązaniem do klubu

odpowiedz
L - 20.07.2021 / 11:42, *.tpnet.pl

@Ja85: Ja chodzę na każdy mecz i nie potrzebuje zachęty ale nie uważasz, że tak wielki klub jak Legia nie powinien mieć dobrze działającego działu marketingowego? Takiego który przynosi realne zyski a nie działa tylko teoretycznie? Są w klubie ludzie którzy biorą za to pieniądze a efektów jakoś nie widać. Pomijam juz fakt ze wszystkie te ciuchy i gadżety w fanstorze są tak szpetne że mioduski to chyba sam z żoną je projektowali popijając drinki w Szwajcarii.

odpowiedz
tommy - 21.07.2021 / 07:52, *.249.78

@L: ale po co maja wydawac kase na marketing skoro wiedza ze pojdzie list od NS do kibicow zeby sie zmobilizowali. Maja darmowe dzialania marketingowe

odpowiedz
Pawciu - 20.07.2021 / 07:56, *.net.pl

Dziwie sie ze jeszcze kogos dziwi funkcjonowanie klubu po przejeciu go przez p. Mioduskiego.

odpowiedz
Kuki - 20.07.2021 / 07:29, *.centertel.pl

a tak przy okazji jak da się zobaczyć na daną chwilę liczbę sprzedanych biletów ?

odpowiedz
bep - 20.07.2021 / 05:53, *.chello.pl

Widać kudłaty ma tyle hajsu, że już mu więcej nie potrzeba...

odpowiedz
p - 20.07.2021 / 03:25, *.chello.pl

"Klub interesuje wszystko tylko nie frekwencja". To jest całkowicie nielogiczne. Przecież im większa frekwencja tym więcej pieniędzy zarabia klub...

odpowiedz
Zzz - 20.07.2021 / 08:57, *.centertel.pl

@p:
Logiczne… grupa kibiców nie dostała czegoś np. Złotówki od biletu i zaczynaja się płacze. „Klubowi nie zależy na frekwencji” - już większej głupoty nie można napisać. Lepiej przyznajcie się jakiej Waszej zachcianki nie chciał spełnić zarząd.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.07.2021 / 00:37, *.centertel.pl

Są urlopy, jest gorąco, prezes leci w ptaka, sytuacja w klubie dziwna. Trener oczekuje odpowiednich wzmocnień, w odpowiedzi słyszy o alibi w razie przegranej. Od 4 lat jest kiszka kaszana w Europie. Osobiście podziwiam ludzi, którym się jeszcze chce - robić oprawy i drzeć twarze na stadionie . Niestety ja już nie mam siły ani zdrowia. Praszczajcie druzja. Trzymam kciuki przed tv, tyle mogę.

odpowiedz
olew - 20.07.2021 / 00:28, *.vectranet.pl

Nieznani Sprawcy mają problem ... ze sobą . Jeżeli zależy im na frekwencji, mnie np. zależy, to niech namawiają, zmuszają, przekupują , zachęcają, zawstydzają itd. Ja to robię, zawsze dwie trzy osoby namówię na karnet, kilka wyciągnę na mecz (oczywiście nigdy nie mam pewności, że to wyłącznie moje dzieło) . Klub zapewnia wespół z Miastem bardzo dobry stadion, bardzo tanie bilety, dobrą spikerkę , dobry serwis wideo, gadżetów masę. Zawsze może być lepiej, marzy mi się np. radio legijne, ale troskę/walkę o frekwencję zawsze trzeba zaczynać od siebie... Płakać każdy może, ale Legia to nie miejsce dla płaczków, LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Miodek amatorek - 20.07.2021 / 00:20, *.com.pl

Jedyna akcja jaka powinna być to smutny pusty stadion do czasu aż szkodnik nieudacznik Mioduski opuści nasz klub
Z tym gamoniem nie czeka nas nic dobrego

odpowiedz
c u L t ✌️ WARsaw ⚽️ - 20.07.2021 / 00:16, *.57.63

SuPER!BAWO!Teraz!zobaczy pełny stadion , wrešcie, i nie patrzmy ...racja na klub i to zarzádowi hu..!w dziób!..patrzmy na siebie,jesteśmy kibicami Najukochańszej Legij Waaaarszaaaawaaaa!Trybune sá nasze ,iorawy,doping,atrakcje nasze ich zadłużony klub....

odpowiedz
Paweł - 20.07.2021 / 10:17, *.com.pl

@c u L t ✌️ WARsaw ⚽️: Nie możesz pisać po polsku?

odpowiedz
Cult Legia King Forever - 20.07.2021 / 22:04, *.133.93

@Paweł:ZAWSZE UWAŻAŁEM ŻE PRZESŁANIE LICZY SIE BARDZIEJ OD reszty TO tak z innej beczki...

odpowiedz
karpiko - 19.07.2021 / 23:44, *.chello.pl

Ostatnie chwile marketingu kierowanego w stronę kibica, takiego marketingu z prawdziwego zdarzenia to w Legii sezon 2016/17. Było wszystko. Program lojalnościowy, spotkania z kibicami, nawiązania do tradycji i historii, dla kolekcjonerów odznaki za mistrzostwo i szaliki okolicznościowe po meczach pucharowych, koszulki z dużymi motywami legii na mecze, z mniejszymi na ulicę i dyskretnymi do biura jak ktoś chciał. Można było chodzić "w Legii" na okrągło. Teraz zdobywamy mistrzostwo i nawet z tej okazji plastikowego znaczka na pamiątkę nie można kupić. Po co klubowi emblemat klubowy, o który tak zaciekle walczyli z CWKS-em skoro nie potrafią się nim prezentować?

odpowiedz
Mietek - 20.07.2021 / 07:04, *.play-internet.pl

@karpiko: zgodzę się. Od kilku sezonów koszulki meczowe coraz gorsze. Pamiątek -bluzy itd.też zbytnio nie ma. Poza tym Adidas to mam byle co wrzuca. Tak nas szanują

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 19.07.2021 / 22:46, *.chello.pl

Mioduski nigdy szanował,Legend klubowych co dopiero nas kibicòw.Oczywiście życzę ligi mistrzòw prezesowi.

odpowiedz
Bary - 19.07.2021 / 22:18, *.chello.pl

nie oszukujmy się, w tv jest lepiej i wygodniej bo można nawet poleżeć, może jak będą w grupie LM lub le to ludzi przyjdzie bez proszenia a ja pewnie też

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2021 / 21:48, *.bredband2.com

Ja jestem pewny ze ludzie sa zmeczeni. Albo nawet maja po prostu dosc.

odpowiedz
:) - 19.07.2021 / 21:43, *.chello.pl

Kiedys przychodziłem "na" Radovica..

odpowiedz
Lololol - 19.07.2021 / 21:36, *.play-internet.pl

Przeciez ten mkt to caly do wyj... Od dawna jest.

odpowiedz
Witam - 19.07.2021 / 21:29, *.inetia.pl

Miodek, sprzedaj klub madrzejszenu

odpowiedz
:) - 19.07.2021 / 21:19, *.chello.pl

Np mecz z Górnikiem reklamuje się sam nazwiskiem Podolski!

odpowiedz
Takie zafascynowanie Kibiców Legii do swojego zespołu . - 19.07.2021 / 21:10, *.com.pl

Na taki klub Jakim jest Legia w końcu Mistrz Polski powinna mieć kibiców , których nie trzeba byłoby zapraszać na mecze Legii na Łazienkowskiej , a sami z siebie z Miłości do Legii powinni zapełniać każde jedno spotkanie na Łazienkowskiej w Komplecie . Widzew nie w takiej lidze grał i trybuny były zapełnione w komplecie . A Nasi to przyjdą w komplecie na Lecha Poznań taka to ironia , że duża część przychodzi na rywala , a nie na Legię

odpowiedz
Stefan1916 - 19.07.2021 / 23:20, *.chello.pl

@Takie zafascynowanie Kibiców Legii do swojego zespołu . : powiem krótko, pier...lisz… chodzi o atmosferę, ilość opraw, prowadzenie dopingu. W wielu kwestiach jesteśmy do przodu, a jednak nieco się cofnęliśmy. Kiedyś stadion pękał w szwach, dziś trzeba na niego zapraszać. Ot tez znak tych czasów.

odpowiedz
jan1969 - 19.07.2021 / 20:54, *.inetia.pl

oczywiscie bede....600km specjalnie na mecz

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 19.07.2021 / 20:49, *.btcentralplus.com

F@@k facebook, f@@k Mioduski, Tylko Legia !!!!!!!!!

odpowiedz
grzesiek - 19.07.2021 / 20:44, *.centertel.pl

A bo ktoremus wlascicielowi albo prezesowi zalezalo na frekwencji?

Tak jak w komunikacie. Wszystko zalezy od nas. Sam osobiscie uwazam i z przykroscia stwierdzam ze gdyby forma pilkarzy byla lepsza i co roku gralibysmy w LE, to frekwencja bylaby lepsza. Niestety z eueopejskiego poziomu spadlismy na poziom ......jaki sami sobie odpowiedzcie

odpowiedz
Luk - 19.07.2021 / 21:57, *.timplus.net

@grzesiek: Z jednej strony prawda, ale z drugiej strony to czego jesteśmy kibicami, Legii czy euro pucharów?

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2021 / 22:11, *.bredband2.com

@grzesiek: "Normalni" ludzie/kibice chyba maja juz dosyc. Ale nie tylko gry i wynikow...

odpowiedz
oLaf - 20.07.2021 / 14:45, *.vectranet.pl

@Luk: Ty może Legii ale nie możesz zapomninać, że 60% osób jest fanem dobrej gry, pucharów etc. A ponieważ ostatnie 4 lata to w Europie olbrzymi regres Legii to część z tych 60% nie przychodzi . I tyle.

Możemy się obrażać na nich ale to nie ma żadnego znaczenia, po prostu część osób chce zobaczyć dobrą piłkę. DLatego ich nie ma.

odpowiedz
Der - 19.07.2021 / 20:34, *.tpnet.pl

Jesteśmy!

odpowiedz