fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Powrót Jędrzejczyka, Johansson nie dokończył zajęć

Woytek, źródło: Legionisci.com

Poniedziałkowy trening Legii rozpoczął się o godzinie 17:30 i trwał ponad 1,5 godziny. W zajęciach wziął udział Artur Jędrzejczyk, ale zabrakło Andre Martinsa i Jasura Yaxshiboyeva. Ten pierwszy jest mocno poobijany po spotkaniu z Rakowem, a drugi znowu walczy z urazem mięśnia dwugłowego, o czym pisaliśmy tutaj.

Ponadto nie trenował Cezary Miszta, który złamał nos i musi odpocząć przez ok. 2 tygodnie.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

Przez pierwsze pół godziny legioniści mieli rozgrzewkę i grali w dziadka. Następnie od głównej ekipy na polecenie trenera odłączyło się sześciu graczy. Mateusz Hołownia, Bartosz Kapustka, Mateusz Wieteska, Filip Mladenović, Tomas Pekhart, Josip Juranović przenieśli się na sąsiednie boisko i grali w siatkonogę. Ich trening miał trwać tylko kwadrans, a ostatecznie zacięta rywalizacja miała miejsce przez blisko godzinę.

W tym czasie pozostali zawodnicy wykonywali sprinty z piłkami, dośrodkowania zakończone strzałami oraz zagrali gierkę. Niezłą skutecznością popisywał się Kacper Kostorz. W gierce nie wziął udziału Mattias Johansson, który w pewnym momencie poczuł ból i udał się z fizjoterapeutą do budynku.

Na zakończenie na placu gry Czesław Michniewicz urządził trening strzelecki grupie napastników. Musieli oni np. przyjąć na raz zagraną piłkę i od razu oddać strzał z ok. 16 metrów - ćwiczonych wariantów było kilka. Po drugiej stronie boiska Josue wykonywał rzuty wolne i po raz kolejny wychodziło mu to naprawdę bardzo dobrze. Cały czas jednak czekamy na to, aż będzie na tyle gotowy fizycznie, by w końcu obejrzeć go na boisku.

We wtorek legioniści będą trenowali o godzinie 18 w Legia Training Center. W samo południe na stadionie przy Łazienkowskiej odbędzie się konferencja prasowa Czesława Michniewicza. Mecz Legia Warszawa - Flora Tallin odbędzie się w środę, 21 lipca o godzinie 21:00.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Darek - 20.07.2021 / 14:04, *.t-ipconnect.de

Jezeli Josue na siłę na 60 minut to niech gra 60 minut a nie wcale.
Albo się aklimatyzują pół roku albo są połamani zanim zaczną w ogóle grać.

odpowiedz
LM - 20.07.2021 / 07:59, *.tpnet.pl

A P.Prezes moze by tak zabral glos !!

odpowiedz
c u L t - 20.07.2021 / 00:26, *.57.63

To jak treningi za Urbana, litości....Dariuszu weź bata i ganiaj ich po boisku i tego grubego leniwego Cesia....trybune grzmiâ a ty schowałeś głowe w piasek...czas przyznać sie do błêdòw, nikt nie jest ???? słuchaj,trybun,kibiców, pamiêtaj że wielu z nas życie odda za barwy, za ten klub, Zacznij ineresować sie bardziej kibicami osobiście, nie oddawaj tego nikomu, a zwłaszcza w tym momécie dałeś władze nieodpowiednim osobnikom...

odpowiedz
PLK - 20.07.2021 / 01:17, *.cyfrowypolsat.pl

@c u L t: Dobre:) Tylko nie wiem do którego Dariusza piszesz?!! Dziekan, Wdowczyk... Bo chyba nie do Miodka?!!!!

odpowiedz
:o) - 20.07.2021 / 03:36, *.chello.pl

@c u L t: Podobno masz od niedzieli zostać trenerem przygotowania fizycznego w Liverpoolu. Daj im popalić, bo się słabo ruszają...

odpowiedz
PLBBOY - 20.07.2021 / 10:09, *.inetia.pl

@c u L t: Trybuny grzmią? Na którym meczu grzmiały bo nie przypominam sobie?

odpowiedz
Majk Spajk - 20.07.2021 / 10:31, *.tele2.se

@c u L t: u lekarza juz byles? Chyba jeszcze nie bo twoje madrosci z dnia na dzien coraz lepsze.

odpowiedz
SPP - 19.07.2021 / 22:20, *.tpnet.pl

Ten puchar nie dosc ze nie zdobyli to jeszcze kontuzji sie nabawili powinno go calkiem zlikwidowac do niczego nie jest potrzebny !!!

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2021 / 21:24, *.bredband2.com

Siatkonoga...

odpowiedz
Rytm - 19.07.2021 / 21:23, *.centertel.pl

Ciągle jakieś urazy. Albo fatum/pech albo złe przygotowanie.

odpowiedz
Albercik - 19.07.2021 / 22:22, *.chello.pl

@Rytm: albo po prostu wypełnia się stratosferyczne przeznaczenie i efekt przesunięcia biegunów

odpowiedz
Kibol Legii - 20.07.2021 / 08:41, *.centertel.pl

@Albercik : nie bądź taki "mondry" bo ci cyngle zdejme i spadną liście ...

odpowiedz
Dawid - 20.07.2021 / 10:10, *.orange.pl

@Rytm: a może to normalne w zawodowym futbolu, że piłkarze, mają urazy, kontuzje..

odpowiedz