fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Powrót Jędrzejczyka, Johansson nie dokończył zajęć

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Poniedziałkowy trening Legii rozpoczął się o godzinie 17:30 i trwał ponad 1,5 godziny. W zajęciach wziął udział Artur Jędrzejczyk, ale zabrakło Andre Martinsa i Jasura Yaxshiboyeva. Ten pierwszy jest mocno poobijany po spotkaniu z Rakowem, a drugi znowu walczy z urazem mięśnia dwugłowego, o czym pisaliśmy tutaj.

Ponadto nie trenował Cezary Miszta, który złamał nos i musi odpocząć przez ok. 2 tygodnie.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

Przez pierwsze pół godziny legioniści mieli rozgrzewkę i grali w dziadka. Następnie od głównej ekipy na polecenie trenera odłączyło się sześciu graczy. Mateusz Hołownia, Bartosz Kapustka, Mateusz Wieteska, Filip Mladenović, Tomas Pekhart, Josip Juranović przenieśli się na sąsiednie boisko i grali w siatkonogę. Ich trening miał trwać tylko kwadrans, a ostatecznie zacięta rywalizacja miała miejsce przez blisko godzinę.

W tym czasie pozostali zawodnicy wykonywali sprinty z piłkami, dośrodkowania zakończone strzałami oraz zagrali gierkę. Niezłą skutecznością popisywał się Kacper Kostorz. W gierce nie wziął udziału Mattias Johansson, który w pewnym momencie poczuł ból i udał się z fizjoterapeutą do budynku.

Na zakończenie na placu gry Czesław Michniewicz urządził trening strzelecki grupie napastników. Musieli oni np. przyjąć na raz zagraną piłkę i od razu oddać strzał z ok. 16 metrów - ćwiczonych wariantów było kilka. Po drugiej stronie boiska Josue wykonywał rzuty wolne i po raz kolejny wychodziło mu to naprawdę bardzo dobrze. Cały czas jednak czekamy na to, aż będzie na tyle gotowy fizycznie, by w końcu obejrzeć go na boisku.

We wtorek legioniści będą trenowali o godzinie 18 w Legia Training Center. W samo południe na stadionie przy Łazienkowskiej odbędzie się konferencja prasowa Czesława Michniewicza. Mecz Legia Warszawa - Flora Tallin odbędzie się w środę, 21 lipca o godzinie 21:00.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.