fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

2 galerie

Fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Około 15 tysięcy kibiców obejrzało z trybun mecz Legii z Florą Tallin. Wojskowi w ostatniej chwili zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale przed rewanżem nie możemy być pewni awansu do kolejnej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej:Fotoreportaż z meczu - 75 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 44 zdjęcia Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 48 zdjęć Hagiego

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.