Konstantin Vassiljev i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vassiljev: Legia pozostaje faworytem

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Konstantin Vassiljev: Czy są szanse w rewanżu? Są. Zawsze ta jedna szansa w meczu będzie, żeby zdobyć jedną bramkę. Musimy zagrać u siebie tak samo jak dzisiaj do 60. minuty. Kluczem jest to, żeby zaprezentować się w ten sposób przez pełne spotkanie, a nie tylko fragment. Niemniej jednak to Legia pozostaje faworytem, choć mam nadzieję, że uda nam się stworzyć zagrożenie.

Nie wiem czy zaskoczyliśmy Legię. Trzeba zapytać trenera Czesława Michniewicza. Na pewno chcieliśmy, żeby gospodarze mieli dziś problem, a nie spacer z nami. Szybko stracona bramka podziałała na nas pozytywnie, zmobilizowała nas. Wiedzieliśmy, że nie ma co się bać, tylko trzeba grać, wyrównać i wrócić do gry. Zrobiliśmy to. Jednak to Legia ma więcej jakości i możliwości, jeżeli chodzi o ławkę rezerwowych. Nowi zawodnicy po wejściu na boisko podkręcili tempo i było nam już ciężko. Na pewno czujemy żal, że straciliśmy po stałym fragmencie gry i to boli. Natomiast z całego przebiegu gry, to jesteśmy zadowoleni, że wracamy do domu z otwartym wynikiem.

Gra w europejskich pucharach, to dla estońskich klubów oraz piłkarzy okazja, żeby się pokazać. Nie chcę mówić za Henrika, ale w przeszłości wielu zawodników nie pokazało swojego potencjału w Legii. My na pewno chcieliśmy dobrze zagrać i wrócić z podniesioną głową. Mamy sześć dni i mam nadzieję, że jeszcze wszystko jest możliwe.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
złoty jarmuż - 22.07.2021 / 14:23, *.vectranet.pl

On specjalnie tak od początku mówił.Specjalnie to akcentował.Naumiał się psychologicznej gry przedmeczowej od Probierza

odpowiedz
abc - 22.07.2021 / 13:52, *.chello.pl

Dobry grajek. W ekstraklasie sie wyróżniał.

odpowiedz
Matt - 22.07.2021 / 11:40, *.t-mobile.pl

Hołownia was zatrzyma.

odpowiedz
PLBBOY - 22.07.2021 / 03:08, *.110.40

Fajna, stonowana wypowiedź. Piłkarz na poziomie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.