Julia Sadowska i Natalia Szynawa
REKLAMA

Legioniści na MME

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Europy do lat 18 w rugby kobiet, w grupie Trophy. Reprezentacja Polski, z dwiema legionistkami w składzie (Julią Sadowską i Natalią Szynawą) wygrała wszystkich sześć meczów (z Turcją 46-0, Łotwą 38-0, Szwecją 51-5, Węgrami 38-17, Niemcami 12-5 i Litwą 50-0) i zapewniła sobie udział w grupie Grand Prix - najwyższej klasie rozgrywkowej w Europie w przyszłorocznej edycji.

Dwaj koszykarze Legii Warszawa dziś rozpoczynają rywalizację w FIBA Youth European Challenger, czyli wydarzeniu, które w dobie pandemii zastępuje tradycyjne młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Nasza kadra do lat 20, która grać będzie w Gruzji, liczy dwunastu zawodników, a wśród powołanych są Jakub Sadowski (środkowy/silny skrzydłowy) i Benjamin Didier-Urbaniak (rzucający/niski skrzydłowy). Obaj legioniści od 27 czerwca przebywali na zgrupowaniu kadry U-20, w ostatnich dniach grali w towarzyskich meczach ze Słowenią i Czechami. W Gruzji Polacy zagrają z Niemcami (20.07, g. 12:00), Bułgarią (21.07 g. 12:00), Turcją (22.07 g. 15:00), Francją (24.07 g. 15:00) i Gruzją (25.07 g. 18:00). Wszystkie spotkania transmitowane będą tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.