fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzja Bartosza Kapustki. Naruszone więzadła?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Już w 3. minucie meczu znakomitym rajdem przez pół boiska popisał się Bartosz Kapustka. Pomocnik Legii wykończył swój atak celnym strzałem, który dał Legii prowadzenie w meczu z Florą Tallin. Niestety chwilę później podczas celebrowania radości doznał urazu kolana, który wykluczył go z dalszej części spotkania. "Kapi" próbował jeszcze zostać na boisku, ale po chwili bezradnie usiadł na murawie i po interwencji medyków, przy owacji kibiców opuścił plac gry.

- Rozmawiałem z Bartkiem Kapustką w przerwie. Rokowanie nie są najlepsze, choć musimy poczekać na czwartkowe badania. Lekarz uprzedził nas, że może być groźnie. W przypływie radości kolano uciekło do boku i zrobił się problem. Próbował jeszcze pobiegać, sprawdzić czy jest OK, ale nie wyszło. Niemniej jednak jest podejrzenie uszkodzenia więzadeł - powiedział po meczu Czesław Michniewicz.


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

+dodaj komentarz
Pietrucha - 23.07.2021 / 21:11, *.play-internet.pl

Bartek trzymaj się! Obyś jak najszybciej był zdrowy a klub zrobił wszystko żeby cie wyleczyć! #calalegiazawszerazem

odpowiedz
Hermol - 23.07.2021 / 10:57, *.102.7

Według sztabu medycznego oczekiwany okres rehabilitacji 8-9 miesięcy, a więc w zasadzie ma już po sezonie, a biorąc pod uwagę, że to już druga tak poważna kontuzja tego samego kolana w tak młodym wieku może być już po karierze. Szkoda, że się wysypał zaraz na początku sezonu, może uda się załatwić kogoś w miarę ogarniętego na jego pozycję przynajmniej na wypożyczenie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.07.2021 / 10:52, *.chello.pl

Jednak zerwał więzadła krzyżowe. Rok z głowy. Trzymaj się Bartek.

odpowiedz
Alex Bielany - 23.07.2021 / 10:14, *.chello.pl

Normalnie teraz nie ma zmiennika, bo kto muci- przecież to wystraszone dziecko- chociaż w jego wieku Ondrej Duda to wciągał ligę nosem

odpowiedz
Biała Siła - 23.07.2021 / 10:12, *.vectranet.pl

Swoją drogą jemu pewnie by się to przytrafiło później ,wracaj do zdrowia chlopie i graj ,

odpowiedz
wrukwiony - 23.07.2021 / 00:01, *.chello.pl

Bartek zrobił więcej w 3 min niż wielu innych przez 90. Oby to nic poważnego.

A śmieszki to proponuje zachować na później, zobaczymy kto będzie się tak podśmiewywał sam jak na klatce albo podbiegając do autobusu wy**ierdoli się

odpowiedz
Kobisborsz - 22.07.2021 / 20:05, *.stansat.pl

Winnienie Kapustki nie ma sensu czegoś takiego nikt by nie przewidział. Cieszynka jak cieszynka...pech i tyle. Ale problem jest ogromny! w sumie to odpadł nam kluczowy gracz a na ławce nędza został luqi i ten portugalczyk o którym na razie ciężko cokolwiek powiedzieć. W conference ligue pewnie pogramy ale grając 8 zawodnikami o defensywnym profilu nic szczególnego nie ugramy. Pekhart jest kozak jako wykończeniowiec ale kreatywności zero. Zostaje Luqi i Emreli...

odpowiedz
Szturmowiec - 23.07.2021 / 01:32, *.tpnet.pl

@Kobisborsz: Oraz Lopez , Rosołek , Włodarczyk i Kostorz , jeśli chodzi o atak .

odpowiedz
Ewelina - 22.07.2021 / 19:57, *.vectranet.pl

Kontuzja na własne życzenie. Uważam, że za głupotę powinien ponieść karę.

odpowiedz
jot - 22.07.2021 / 20:34, *.tpnet.pl

@Ewelina: weź rozbieg i ####ij łbem o ścianę. Może pomoże...

odpowiedz
Kobisborsz - 22.07.2021 / 20:46, *.stansat.pl

@jot: zastanów sie co piszesz bo z ludzmi to nigdy nie wiadomo! Pani Ewelino ! Kolega tylko żartuje pani tego nie robi..!

odpowiedz
Kobisborsz - 22.07.2021 / 19:37, *.stansat.pl

Niech jeszcze luqi odpadnie i bedziemy grać Martinsem i Śliszem jako ofensywnymi pomocnikami... przecież to jakiś dramat !!!

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 22.07.2021 / 17:37, *.chello.pl

No i co, wiadomo coś?

odpowiedz
oLaf - 22.07.2021 / 15:27, *.vectranet.pl

szkoda gościa bo już coś zagrał dobrze.... frajerska kontuzja ale pewnie i tak by się wydarzyła - kwestia minut, godzin jak przy tak niewielkim skoku padły mu wiązadła - mam nadzieję, ze max. tylko je lekko naderwał i po miesiącu/dwóch wróci...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.07.2021 / 17:27, *.orange.pl

@oLaf:

Jak sobie wspomnę Overmarsa i widzę piłkarzy, co skaczą przez bandy (albo niewidzialne bandy), lub jadą ślizgiem kolanami po strzelonych bramkach to się zastanawiam, co oni mają zamiast mózgu. Kapustka sam jest sobie winien.

odpowiedz
Sebo(L) - 22.07.2021 / 18:23, *.centertel.pl

@oLaf: dokładnie się z Tobą zgadzam. Skoro przy takim niewielkim wyskoku siadło kolano to wydarzyłoby się to przy każdym innym wyskoku do główki czy jakimkolwiek wślizgu.

odpowiedz
bronek49i - 22.07.2021 / 12:38, *.chello.pl

i to są ludzie niby wysportowani a podskoczyl 20 cm nad murawe i doznal kontuzji nie wiem czy mam się śmiac czy płakać i on ma się za zawodowca

odpowiedz
taka prawda - 22.07.2021 / 13:09, *.tpnet.pl

@bronek49i :
Ja bym powiedział że to śmiech przez łzy.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 22.07.2021 / 20:33, *.plus.pl

@bronek49i : szkoda słów na matoła wysportowanego jak Ty

odpowiedz
Forti - 23.07.2021 / 10:00, *.play-internet.pl

@bronek49i : Wiesz co to są mikrourazy? Po komentarzu wnoszę, że nie. Fachowcy zza klawiatury się odezwali. Ech...

odpowiedz
taka prawda - 22.07.2021 / 12:19, *.tpnet.pl

To jakiś kuriozum po prostu jest. Najpierw wielki transfer do ówczesnego mistrza Anglii (chyba serio myślał że będzie tam grał :-| ), potem tułał się na wypożyczeniach, na końcu wraca z podkulonym ogonem do naszej rodzimej ekstraklasy i łapie kontuzję ciesząc się po bramce strzelonej estońskiej drużynie w rozgrywkach na zapleczu Europy... Bareja by tego nie wymyślił.

odpowiedz
Buchos - 22.07.2021 / 12:43, *.chello.pl

@taka prawda: przykre to ale jesteś idiotą; koleś przebiegł 2/3 boiska, strzelił gola w jakby nie patrzeć ważnym meczu i co? Według Ciebie miał usiąść i płakać???? Pomyśl jak coś piszesz

odpowiedz
taka prawda - 22.07.2021 / 13:05, *.tpnet.pl

@Buchos:

odpowiedz
taka prawda - 22.07.2021 / 13:07, *.tpnet.pl

@Buchos:
Oczywiście że nie miał usiąść i płakać, lepiej mu wyszło jak podskoczył i zerwał więzadła (prawdopodobnie). Faktycznie lepszy wybór.
Nie obrażaj.

odpowiedz
Dr Falkowicz - 22.07.2021 / 17:29, *.tpnet.pl

@taka prawda: To się zdarza , to dramatyczna sytuacja . Być może kolano było naruszone już wcześniej . Gdzie tu głupota ? Tysiące piłkarzy się cieszy , to pechowa sytuacja .

odpowiedz
zibi - 22.07.2021 / 18:26, *.odramedia.pl

@Dr Falkowicz: Bartosz miał wczesniej zerwane wiązadła, kontuzja odnowiła się, podobnie jak u Milika

odpowiedz
KAMIL - 22.07.2021 / 12:14, *.com.pl

czemu mnie ten gość nie dziwi wiecznie kontuzje

odpowiedz
Arczi - 22.07.2021 / 12:11, *.chello.pl

Kapustka powinien dostać w kontrakcie zapis zakaz skakania po zdobytej bramce tak jak swego czasu miał Saganowski zapis o zakazie jazdy na motocyklu po wypadku ????

odpowiedz
Gość niedzielny - 22.07.2021 / 11:12, *.centertel.pl

Po strzelaniu gola po prostu więcej pokory !!!Ukleknąć na minutę ????

odpowiedz
Pawciu - 22.07.2021 / 10:23, *.net.pl

Szkoda bo wydawalo sie ze wraca do dobrej formy. ZDROWIA!

odpowiedz
aa - 22.07.2021 / 09:59, *.chello.pl

Wracaj do zdrowia Bartek!!

odpowiedz
lucho_83 - 22.07.2021 / 08:43, *..

Po kontuzji Kapustki cały misterny plan poszedł w pi*****. Kompletnie wszystko się posypało, ta ilość strat nieprawdopodobna. Mateusz Hołownia po tym meczu powinien długo siedzieć na ławce...

odpowiedz
Chris - 22.07.2021 / 08:50, *.chello.pl

@lucho_83: Siedząc to nic się nie nauczy a tylko kasę będzie zbierał, do drugiej drużyny niech idzie albo przynajmniej trawę podlewa ....

odpowiedz
Robert Szenfeld - 22.07.2021 / 08:05, *.landirenzo.pl

Patrzę na wpisy i po prostu witki opadają .. czy któryś z tumanów wypisujących kalumnie po nieszczęśliwej kontuzji Bartka stał kiedyś na boisku i poczuł radość po takiej akcji ? Tego się nie da opisać ani opanować .. ani poczuć w FIFIE z której znacie piłkę . Wracajcie trole do wirtualnej rzeczywistości . Bartek, trzymaj się chłopaku i wracaj do zdrowia !

odpowiedz
Nie pitol - 22.07.2021 / 08:11, *.centertel.pl

@Robert Szenfeld : haha rizum to on ma jak niejaki tenisista francuski Monfils ktory po cieszynce skreczował mecz beka

odpowiedz
Kerad - 22.07.2021 / 07:12, *.plus.pl

Już w czasie transmisji po tym jak skoczył na twarde nogi było widać że to źle się skończy. Zablokował nogi i proszę.
Jełop

odpowiedz
Pacho - 22.07.2021 / 07:08, *.chello.pl

Kontuzja nadaje się do miana odpowiedników nagród Darwina...

odpowiedz
Ajj , szkoda - 22.07.2021 / 02:06, *.tpnet.pl

Kontuzja trochę podobna do kontuzji Anity Włodarczyk , gdy też cieszyła się po zwycięstwie i też pechowo po skoku radości coś jej pękło . Chyba ze dwa lata temu to było . Szkoda , Bartek akurat odzyskał bardzo wysoki poziom i pokazał zdecydowanie i przytomność umysłu w tej akcji i tym strzale ( miał miejsce i wykorzystał to , bez zbędnego odgrywania do boku ) . Zdrowia Bartek , bardzo Cię potrzebujemy . Trzymaj się bracie .

odpowiedz
Stefan1916 - 22.07.2021 / 08:36, *.chello.pl

@Ajj , szkoda: bracie?

odpowiedz
atmosferic - 22.07.2021 / 01:57, *.orange.pl

Zerwał więzadło - co za kretyn - przez taką głupią akcje.

odpowiedz
s3p - 22.07.2021 / 06:13, *.chello.pl

@atmosferic:
na pewno jakby wyskoczył pięć minut pozniej, w czasie gry, to by mu nic nie było.
kto w ogóle skacze po strzeżonej bramce...

odpowiedz
IQ (+-0) - 22.07.2021 / 08:29, *.chello.pl

@s3p: no ja też nie wiem. Skakać po strzeżonej bramce? Jakby była niestrzeżona - no to proste. Można skakać. Ale po strzeżonej?

odpowiedz
Rosso - 22.07.2021 / 10:20, *.net.pl

@atmosferic: Cieszył się bo zdobył gola dla naszej Legii po ładnej akcji, zdarza się a Ty nie cieszysz się po golach Legii?

odpowiedz
Prze - 22.07.2021 / 11:44, *.chello.pl

@IQ (+-0): jak jest strzeżona to lepiej nie skakać bo jak połamiesz to wtedy strażnik widzi. Jak nie strzeżona i się połamie to robisz w tył zwrot i pogwizdując odchodzisz. W przypadku strzeżonej trzeba znaleźć kogoś kto odwróci uwagę strażnika i też można po niej poskakać.

odpowiedz
M3 - 22.07.2021 / 11:53, *.plus.pl

@atmosferic: Bycie kibicem zobowiązuje. Jak można obrażać swoich piłkarzy ? Wypie.rdalaj na konwiktorską nieudaczniku jeden.

odpowiedz
Tomek - 22.07.2021 / 19:47, *.centertel.pl

@Prze: Hahaha. Poprawiłeś mi humor na wieczór. Dzięki ????

odpowiedz
arkadioso - 21.07.2021 / 23:31, *.vectranet.pl

patrzę na wpisy i tak sobie myślę..... Czy WY w ogóle lubicie LEGIĘ!!!!!!!

odpowiedz
Biała Siła - 22.07.2021 / 07:36, *.vectranet.pl

@arkadioso: Bardzo cenna uwaga ,trole ,trole ,trole ,wyp,

odpowiedz
arkadioso - 21.07.2021 / 23:24, *.vectranet.pl

Bartek wracaj do zdrowia....szkoda że nie dokońkyłeś bo twoj zmiennik i imiennnik dał PLAMĘ!!!!

odpowiedz
SiaraCWKS - 22.07.2021 / 00:19, *.centertel.pl

@arkadioso: wszystkie mecze które gra po urlopie są tak samo beznadziejne niestety ... Połowa chłopa z tamtego sezonu ... Tak jak i mladen

odpowiedz
Teuko - 21.07.2021 / 23:12, *.centertel.pl

Jaki kraj taki Cristano. Zdrowia.

odpowiedz
mareczek - 21.07.2021 / 22:04, *.centertel.pl

Już były takie przypadki.Jakiś zawodnik chyba w Afryce przy robieniu salta złamał kręgosłup.Na youtubie chyba można zobaczyć.Trzeba uważać bo różnie bywa.Bartosz chciał się pocieszyć z kibicami po tym co się stało z Rakowem.Trudno mieć pretensje.Pech to pech

odpowiedz
Żaba 1916 - 21.07.2021 / 21:55, *.mm.pl

I cała ofensywa siadła a piszą że Kapustka słaby

odpowiedz
M@c - 21.07.2021 / 21:53, *.chello.pl

Trochę frajerska ta kontuzja. Zdrowia

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 21.07.2021 / 23:04, *.vectranet.pl

@M@c : nie rozumiesz co to uprawiać sport na poziomie zawodowym. Zawodnik, który tak pięknie krok po kroku się odbudowuje, dziś taka piękna akcja.
No samo się na szaleństwo Ciśnie.

A prawdziwi piłkarze muszą być dobrymi wariatami :D

Mam nadzieję ,że to nic poważnego.
Pięknie się Bartka ogląda.

odpowiedz
Listonosz - 22.07.2021 / 08:31, *.chello.pl

@M@c : co znaczy słowo ... frajerska ?

odpowiedz