Konstantin Vassiljev i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Josue w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu z Florą Tallin po raz pierwszy w barwach Legii zagrał Josue. Pomocnik pojawił się na murawie w 56. minucie w miejsce Mahira Emreliego. Josue miał w meczu jedną dobrą okazję do strzelenia gola, ale z rzutu wolnego trafił jedynie w mur.

30-latek jest piłkarzem Legii od początku lipca. Wiązane są z nim duże nadzieje, a do tej pory na przeszkodzie jego debiutu stała słabsza forma fizyczna.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Krzeszczu - 22.07.2021 / 20:01, *.bredband2.com

Gruby to on nie jest. Po prostu maly i kompaktowy. Cos jak kiedys Stig Töftig! Tatuaze tez sa, tylko fryzura inna. No i mam nadzieje ze z zadnymi bikersami tez nie trzyma :-)

odpowiedz
Tużurek - 22.07.2021 / 16:57, *.vectranet.pl

Ludzie popatrzcie na siebie i na własne brzuchy.Gość nie ma widocznej nadwagi.Po prostu jest niewysoki i ma taką krępą budowę ciała.Brzucha z profilu ni widu ni słychu:) Tak czy inaczej musi uważać na dietę bo nie jest wielkoludem

odpowiedz
singspiel - 22.07.2021 / 16:34, *.atman.pl

on sylwetką przypomina Luquiego. nie widzę żadnej nadwagi. na pewno brakuje mu minut i zgrania. ale technicznie parę razy lepszy od Polaków

odpowiedz
Lw73 - 22.07.2021 / 16:26, *.t-mobile.pl

Wielki talent, duże nadzieję- jak bym słyszał prezesa Kwaśniaka

odpowiedz
gruby - 22.07.2021 / 10:39, *.orange.pl

Pamiętacie Vadisa Odjidja-Ofoe, na początku też wszyscy narzekali...okazał się SUPER ZAWODNIKIEM! Uważam, że Josue będzie też bardzo dobry. Dajmy mu trochę czasu... pozdrawiam wszystkich i nie rozumiem czemu większość z WAS ciągle neguje wszystkich piłkarzy, naszych piłkarzy!

odpowiedz
bum - 22.07.2021 / 12:02, *.144.9

@gruby: Vadis Odjija Ofoe ? Nie nikt go nie pamięta hahahaha :)

odpowiedz
F - 22.07.2021 / 09:23, *.play-internet.pl

Wydaje mi się że Josue zaliczy w sezonie dużo kluczowych podań.

odpowiedz
Kibic dietetyk - 22.07.2021 / 09:17, *.vsrv.lt

On chyba waży że 140 kilo

odpowiedz
eLka - 22.07.2021 / 16:07, *.tpnet.pl

@Kibic dietetyk: to o 10 mniej niż ty grubcio

odpowiedz
eLka - 22.07.2021 / 16:09, *.tpnet.pl

Przecież wczoraj było widać, że piłka go słucha i jak klepie z Lukim no ale "znafcy" od fify czy tam fm wiedzą lepiej. Gość nawet nie chciał zagrywać do Slisza bo wiedział, że zaraz piłkę straci.

odpowiedz
eLka - 22.07.2021 / 16:10, *.tpnet.pl

Przecież wczoraj było widać, że piłka go słucha i jak klepie z Lukim no ale "znafcy" od fify czy tam fm wiedzą lepiej. Gość nawet nie chciał zagrywać do Slisza bo wiedział, że zaraz piłkę straci.

odpowiedz
jaki bebzon? - 22.07.2021 / 09:15, *.t-mobile.pl

jaki bebzon? o czym wy ludzie piszecie? gość ma normalną sylwetkę, ani jakąś super wysportowaną ani zapuszczoną, moim zdaniem wygląda jak normalny piłkarz.

odpowiedz
Darek - 22.07.2021 / 06:46, *.t-ipconnect.de

Josue niby taki dobry i na treningach strzela wszystkie wolne.Cudowna technika i strzał.A z wolnego uderzył tak że ja bym lepiej uderzył w butach roboczych.

odpowiedz
Bródno - 23.07.2021 / 22:44, *.play-internet.pl

@Darek : chyba się w czoło

odpowiedz
arkadioso - 22.07.2021 / 00:10, *.vectranet.pl

...Jeszcze raz wejdę...... (ODSZCZEKACIE TE GŁUPIE WPISY, PAJACE!!!!!) .....Uważam że to gość co może krawat zawiązać nogą!!!! (jak Mirek Okoński)(duża część pewnie nie wie o kogo chodzi???) Pozdrawiam całą LEGIĘ!!!! PS Dziś jestem pierwszy raz

odpowiedz
Zie(L)aj - 22.07.2021 / 11:11, *.play-internet.pl

@arkadioso: Okoń wiązał krawaty lewą nogą. Prawa tylko do podpierania.

odpowiedz
oLaf - 22.07.2021 / 15:33, *.vectranet.pl

@arkadioso: dobra, dobra, nie podniecaj się tak bo na razie grubcio jedyne co zrobił to z wolnego walnął w mur : (((

Aby Twoje słowa się sprawdziły...

odpowiedz
eLka - 22.07.2021 / 16:12, *.tpnet.pl

@oLaf: Olaf to mało widziałeś nie pij przed meczem. Pewnie miał od razu walnąć gola z wolnego bo na treningach strzela widać masz doświadczenie z gry na orlikach.

odpowiedz
arkadioso - 21.07.2021 / 23:59, *.vectranet.pl

Już płakaliście z Emrelim a pokazał się KOZAK!...poczekajmy z Jozuem (wie po co ma piłkę przy nodze)

odpowiedz
wtf - 21.07.2021 / 23:56, *.chello.pl

Nic oprócz bebzona dzisiaj nie pokazał,oby to nie był drugi Hildeberto.

odpowiedz
Dedi - 22.07.2021 / 00:02, *.plus.pl

@wtf:
No właśnie Hildeberto miał potencjał w Legii ale tak samo był Gruby , wytatuowany i lubił Imprezy. Poczekajmy jeszcze Josue to niewiadoma..

odpowiedz
arkadioso - 21.07.2021 / 23:56, *.vectranet.pl

ależ.........................!!!!! cudowni eksperci....!!!!...JESTEM POD WRAŻENIEM....ogarnijcie się FACHOWCY!

odpowiedz
wtf - 21.07.2021 / 23:56, *.chello.pl

Nic oprócz bebzona dzisiaj nie pokazał,oby to nie był drugi Hildeberto.

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2021 / 23:48, *.play-internet.pl

Skład na Wisłę Płock
Tobiasz
Rose Abu Hanna Nawrocki
Muci Skibicki Kisiel Kostorz Josue
Włodarczyk Rosołek.
I bilety po 70 zł pełnych trybun życzę.

odpowiedz
Dom_Rembsky - 21.07.2021 / 23:54, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: gdyby interesowała nas piłka to zostalibyśmy piłkarzami, z kibolskim pozdrowieniem

odpowiedz
Stefan1916 - 22.07.2021 / 08:40, *.chello.pl

@Dom_Rembsky: dodajmy jeszcze, ze gdyby nas interesowała piłka to byśmy byli najlepsi na świecie. Podobnie jak na trybunach.

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2021 / 23:41, *.telnaptelecom.pl

Na razie duży bebzun uniemożliwia grę ale może odpali jak Vadis.

odpowiedz
Paruwczak - 22.07.2021 / 10:34, *.inetia.pl

@Hiszpan: taki gruby wcale nie jest może schudnie z 5 kg ale nie zagrał złego meczu więc nie ma sensu go nygować

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2021 / 23:37, *.mm.pl

Debiut przeszedł bez echa. Może kiedyś zaskoczy... a może nie.

odpowiedz