fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

VIDEO

Oprawa i doping na meczu z Florą - filmy

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W drugiej połowie meczu z Florą Tallin kibice Legii zgromadzeni na Żylecie zaprezentowali oprawę składającą się z sektorówki w barwach, flag na kijach i pirotechniki. Natomiast przez 90 minut fani wspierali swoją drużynę i to się opłaciło, bo w samej końcówce legioniści przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Zapraszamy do obejrzenia filmów!

Fotoreportaż z meczu - 75 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 44 zdjęcia Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 48 zdjęć Hagiego

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Witam - 21.07.2021 / 23:36, *.inetia.pl

Dlaczego nie ma już filmów na YouTube?

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 22.07.2021 / 00:55, *.legionisci.com

@Witam : Dlatego, że YT usunął nasz kanał. Na dodatek bez słowa wyjaśnienia i do tej pory nie udało nam się dowiedzieć o co chodzi.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 22.07.2021 / 10:49, *.btcentralplus.com

@Witam : YT to lewacka firma. Cha zamknac glosy tych ktorzy nie zgadzaja sie z nimi !! Tak samo jest w fakebook i twatter.

odpowiedz
Na zachodzie bez zmian , niestety ... - 22.07.2021 / 18:03, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Skandal , robią już co chcą .

odpowiedz
FUKS Garki Gol! - 21.07.2021 / 23:18, *.52.135

Emejzing, wunderbar!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.