fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Największym pozytywem jest wynik

Redakcja, źródło: sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

Filip Mladenović: Największym pozytywem tego meczu jest wynik. Spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania. Każdy z nas potrafi grać w piłkę, ale oni też to pokazali. Nie graliśmy dzisiaj tego, co powinniśmy. Popełniliśmy dużo prostych błędów i strat. Nasza gra nie wyglądała dobrze, było nerwowo. Nie wiem, z czego to wynikało. Rywal nas niczym nie zaskoczył, przeprowadzali kontry po naszych prostych błędach. Sami dawaliśmy im wszystko za darmo, a oni nic wielkiego nie pokazali. Znaliśmy przeciwnika, wiedzieliśmy, co grają, ale popełniliśmy zbyt wiele strat.
Potem nastąpiła zmiana ustawienia, bo jeśli nie idzie, trzeba coś zmieniać. Było trochę fajnych rzeczy w drugiej połowie. Zmiany dały pewien impuls, ale to musi wyglądać zdecydowanie lepiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
bronek49 - 22.07.2021 / 12:52, *.chello.pl

jedyne pozytywy to dwie bramki innych nie widziałem , tylko była bezradnośc naszych asów i wielki strach w oczach jak przeciwnik ładnie rozgrywał akcje a wy tylko byliście biernymi widzami

odpowiedz
jarekk - 22.07.2021 / 08:19, *.metrointernet.pl

Ta bramka dla Flory, takiej jeszcze nie widzialem. Obezwladnili naszych obroncow jak antyterrorysci. moze warto nauczyc sie takiej sztuczki?

odpowiedz
LM - 22.07.2021 / 07:44, *.tpnet.pl

Obiektywna ocena wiec dlaczego tak sie dzieje LEGIO aby nie bylo problemu w rewanzu !!!

odpowiedz
Jurek - 22.07.2021 / 06:12, *.plus.pl

Holownia i Slisz to była tragedia

odpowiedz
M3 - 22.07.2021 / 11:01, *.plus.pl

@Jurek: Najgorsi na boisku. Moim zdaniem Mladenovic i Jura powinni więcej dogrywać. Tez słabo zagrali. Beznadziejna klepanina na wysokości 30 m od bramki Boruca niczego dobrego nie wróży. Martins też słabiutko. Tylko Legia !

odpowiedz
CULT CULT CULT - 22.07.2021 / 02:38, *.57.34

Darek juz piguły zaczoł brać bo traci nerwy,buduje i znowu mu sie psuje.....Mioduski jeśli chcesz być Miodemustnym prezesa słuchaj Ludu trybun!

odpowiedz
singspiel - 21.07.2021 / 23:23, *.centertel.pl

wasza gra nie wyglądała dobrze, bo chyba jednak nie wszyscy potrafią grać w piłkę

odpowiedz
Mimi - 22.07.2021 / 07:46, *.cdn77.com

@singspiel: Moim zdaniem tu nie przesądzają umiejetności, ale brak zaangażowania, to było widoczne u Flory, niestety nie u Legii.

odpowiedz
singspiel - 22.07.2021 / 08:47, *.centertel.pl

@Mimi: na tle Legii Estończycy bardzo sprawnie wymieniali piłkę, także bez przyjęcia. Wiadomo, my jeszcze przed ligą, więc i nie ma rytmu gry, ale to nie brak zaangażowania. Bardziej już brak lidera, który kierowałby grą

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.