Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz: Była nerwowość

źródło: sport.tvp.pl

Bartosz Slisz: Była lekka nerwowość, która musi zniknąć w kolejnym meczu. Potrafimy grać w piłkę, pokazaliśmy to w ostatnim sezonie i na początku tego. Myślę, że z każdym meczem nasza gra będzie wyglądała lepiej. Myślę, że mogę to obiecać. Wszedłem na boisko w niełatwym momencie, ale myślę, że jakoś sobie z tym poradziłem. Miałem już taką sytuację w meczu z Cracovią 2 sezony temu, więc nie była to dla mnie nowość. Było trochę walki w środku, pokazaliśmy jakość, ale stać nas na dużo lepszą grę.

Płynność i przyspieszenie gry to jest coś, nad czym musimy popracować. Było też zbyt dużo prostych i głupich strat i musimy to jak najszybciej wyeliminować, bo taka gra i takie błędy nie będą wybaczalne w kolejnych rundach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Pietrucha - 23.07.2021 / 21:24, *.play-internet.pl

Tu trzeba zablokować komentarze ???????? Tutaj każdy kto nigdy nie grał w piłkę jest największym znawcą i trenerem technicznym, taktycznym, wydolnościowym każdym k#%*a ????????

odpowiedz
bronek49 - 23.07.2021 / 17:15, *.chello.pl

przestań Śliszsię tłumaczyć jesteś niewypałem tranfserowym Miodskiego kto mu podpowiedział żeby ciebie kupić Zagłębie zrobiło dobry interes sprzedajac takie byle co Legii

odpowiedz
xaxa121 - 22.07.2021 / 22:12, *.tpnet.pl

Ale ty jesteś beznadziejny Slisz. Sprzedać go za 2 mln, ktokolwiek da, odzyskać pieniedze, ktore wydaliście na transfer i kupić porządnego defensywnego gracza o dobrych warunkach fizycznych.

odpowiedz
tekken (L) - 22.07.2021 / 17:58, *.chello.pl

Moim zdaniem Slisz, Wietes i Hołownia spełniają swoje role w zespole. Oni bardziej bronią niż atakują. Nasz atak ucierpiał po transferach, gdzie główni napędowi Gwilia i Wszołek odeszli i tu jest pies pogrzebany.

odpowiedz
dwa mecze schrzanił i nagonka , ufff ... - 22.07.2021 / 17:42, *.tpnet.pl

Dziwne jest to , że HURTOWO krytykujecie tu akurat MŁODYCH naszych zawodników . Nie chcę być podejrzliwy , lecz czy komuś tu nie zależy na tym , żeby nasz skład był jak najstarszy ? Bo jeśli odeszliby młodzi ( a wszyscy tu tego chcą zdaje się , jak nie Wietes , to Hołownia ma odejść , itd . ) , to sami starzy pociągną ten wóz ? Dadzą radę , siły wystarczy ? Najlepiej , wyprosić wszystkich młodych i niech grają same dziadki . O to wam chodzi ?

odpowiedz
Biała Siła - 22.07.2021 / 19:52, *.vectranet.pl

@dwa mecze schrzanił i nagonka , ufff ...: Bo to jest tak ,młody już ma grać jak Messi ,nie może się mylić a jak się pomyli to szanowni koledzy najchętniej to by człowieka ,,,,,

odpowiedz
bep - 22.07.2021 / 15:31, *.2.10

Przede wszystkim nie nerwowość, tylko ch_jowość. Twoja Slisz i Hołowni. Miesiąc w rezerwach by wam chyba dobrze zrobił.

odpowiedz
Cypis - 22.07.2021 / 14:44, *.centertel.pl

Brak słów to samo dno co w zeszłym sezonie
Nie wiem co trenerzy w nim widzą
Nie wnosi nic

odpowiedz
Duchu72 - 22.07.2021 / 14:30, *.206.111

Trzeba było go sprzedać, jak był coś wart, a teraz...

odpowiedz
Duchu72 - 22.07.2021 / 14:29, *.206.111

Z takim zaangażowaniem do gry, to trzeba zakopać gów....a za stodołą i będzie spokój.

odpowiedz
Kibic - 22.07.2021 / 12:57, *.play-internet.pl

Coś mi się zdaje że nocne pokusy wielkiego miasta mogą być powodem katastrofalnej dyspozycji gościa.
Jeżeli tak jest to nawet dobrze, bo jakby się ogarnął to na pewno będzie o wiele lepiej się prezentował. Gorzej , jak wszystko jest ok ze sportowym trybem życia wtedy po prostu trzeba sobie powiedzieć że jest słabiutkim piłkarzem.

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2021 / 11:46, *.mm.pl

Bardzo cenię Bartka i uważam go za dobrego piłkarza. Niestety w chwili obecnej jego dyspozycja nie pozwala na grę w lidze, o pucharach nie wspominając. Coś złego się dzieje z tym chłopakiem.

odpowiedz
M3 - 22.07.2021 / 22:56, *.plus.pl

@Wolfik: Zgadzam się. Musi skupić się tylko na piłce. Taki piłkarz powinien czasem kiwnąć i oddać strzał. Na razie jest nieprzydatny.

odpowiedz
Matt - 22.07.2021 / 11:38, *.t-mobile.pl

4 mecz w tej rundzie i 4 poniżej poziomu z wiosny, który nie był zbytnio wyśrubowany. Weź się za robotę.

odpowiedz
Andreas - 22.07.2021 / 11:27, *.play-internet.pl

Wczoraj nie było źle bo na tle slabeuszy to łatwiej. Wielu z nazwiskiem tylko bez ambicji pomyslu i zaangażowania.

odpowiedz
Kibic - 22.07.2021 / 10:19, *.play-internet.pl

drewno do tego bez sił i szybkości
Nie ma niestety nikogo w Legii pokroju Jodłowca w najlepszych latach.
Defensywnego jak jeść panie trenerze i prezesie.

odpowiedz
Szymon - 22.07.2021 / 09:58, *.t-mobile.pl

Po wuja on klepie co ma poprawić na treningu? Qrwa to co on tam ROBI? Albo zacznie synek grać albo wyjazd. A i niech Hołownie zabiera, kolejne objawienie piłkarskie

odpowiedz
Mietek - 22.07.2021 / 09:10, *.play-internet.pl

Panu podziękujemy. Weź się do roboty albo wypad z Legii.

odpowiedz
jarekk - 22.07.2021 / 08:23, *.metrointernet.pl

Uwazam ze Bartek wczoraj ciut lepiej w porownaniu z poprzednimi meczami. Byly ze dwa odbiory dobre. Ale do doskonalosci to jeszcze baaardzo daleko

odpowiedz
Miodek - 22.07.2021 / 07:44, *.tvtom.pl

Mioduski myśli, że skosi za Ślisza kilka ładnych milionów ojro a tutaj chłop gra taką padlinę, że oczy szczypią. Zero kreatywności i gra na alibi to jest Bartłomiej.

odpowiedz
lol - 22.07.2021 / 06:32, *..

Slisz Holownia do rezerw natchmiast albo sprzedac - obrony nie ma. Jak zwykle masa niecelnych podan i glupich strat.

odpowiedz
widz - 22.07.2021 / 05:48, *.com.pl

U ciebie nerwowo w kadym zagraniu, podobnie jak u TRAGICZNEGO hołowni

odpowiedz
WF - 22.07.2021 / 01:16, *.play-internet.pl

Zacznij wreszcie grać !

odpowiedz
Sarcastico. - 22.07.2021 / 00:58, *.inetia.pl

Była nerwowość przy każdym Twoim kontakcie z piłką. Piłkarzyno.

odpowiedz
AdamJ - 22.07.2021 / 00:20, *.chello.pl

Najgorzej wydane 1,8 mln w historii Legii.

odpowiedz
Jeden osiem L - 22.07.2021 / 03:14, *.tpnet.pl

@AdamJ: Aa tam , prawie wszyscy nasi grali piach w tym meczu , to nie szukaj kozła ofiarnego . Przyznał , że były głupie straty piłki i brak płynności w grze , dość dobrze ocenił sytuację . W rewanżu będzie dobrze , po prostu trzeba zagrać tak jak przeciwko Bodo . A potem jeszcze lepiej , jeśli ma być dobrze .

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 22.07.2021 / 06:38, *.vectranet.pl

@Jeden osiem L: Slisz gra w każdym meczy piach straty, brak odbiorów, podania do tyłu wyłącznie.. Na 10 meczy 1 przyzwoity... Ale gra... Bo trzeba go sprzedać... Jest dramatyczny, kiedy jest na boisku gramy w 10 minus równie żałosny Holownika to 9.Wiecej siatkonogi i smieszkow na treningu..

odpowiedz
Luki - 22.07.2021 / 08:41, *.net.pl

@Trener Bramkarzy : meczy to koza

odpowiedz