Bartosz Kapustka dziękuje kibicom za wsparcie - fot. Hagi

Koniec sezonu dla zawodnika?

Kapustka zerwał więzadło krzyżowe

Redakcja, źródło: Legionisci.com, Legia.com

Niestety potwierdziły się wstępne diagnozy, które bezpośrednio na meczu dokonali medycy Legii. Bartosz Kapustka uszkodził więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie i będzie musiał pauzować przez 8-9 miesięcy. Dla Kapustki to niestety drugi tego typu uraz, wcześniej zerwał więzadło w 2019 roku w lewym kolanie. Kontrakt zawodnika z Legią obowiązuje do końca obecnego sezonu.

Rok temu z podobną kontuzją zmagał się Marko Vesović - do pełni zdrowia wrócił dopiero pod koniec sezonu. Jemu również kończyła się umowa z Legią i nie została przedłużona.

Jak do tego doszło?

Już w 3. minucie meczu "Kapi" popisał się znakomitym rajdem przez pół boiska. Pomocnik Legii wykończył swój atak celnym strzałem przy słupku, który dał Legii prowadzenie w meczu z Florą Tallin. Niestety chwilę później podczas celebrowania bramki doznał urazu. Kapustka wyskoczył z radości mocno w górę i tak nieszczęśliwie wylądował, że uszkodził więzadło w prawym kolanie.

Stanem zdrowia zawodnika od razu zainteresowali się jego koledzy z boiska. Legionista próbował jeszcze wrócić do gry, ale po chwili bezradnie usiadł na murawie i szybkiej diagnozie medyków zmuszony był do opuszczenia boiska. Fani skandowali nazwisko zawodnika, za co ten podziękował im idąc wzdłuż linii końcowej boiska. Leczenie i przerwa zawodnika potrwa około 8-9 miesięcy.






fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Hagi
fot. Hagi
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Hagi
fot. Hagi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (110)

+dodaj komentarz
Adamowicz ale nie Paweł - 25.07.2021 / 10:30, *.centertel.pl

Dla mnie możesz nie wracać jesteś bananem który patrzy tylko na kontrakt

odpowiedz
Leman - 24.07.2021 / 13:02, *.tpnet.pl

Trzymaj się Bartek szybkiego powrotu na boisko trzymaj się chłopaku Dużo zdrowia i wytrwałości bo ci będzie teraz najbardziej potrzebne.Trzymaj się Bartek i wracaj szybko! Powodzenia i do zobaczenia.

odpowiedz
Jimmy L - 24.07.2021 / 11:29, *.t-ipconnect.de

Bartek zdrowia i szybkiego powrotu na boisko. A reszta co drze ryja , olac moczem.

odpowiedz
(L) - 24.07.2021 / 13:04, *.tpnet.pl

@Jimmy L: Dokładnie, swoją drogą powinny być przepisy że za bramkami między reklamowymi poziomymi banerami powinna być choć jedna np. 5 metrowa przerwa w przypadku gdyby strzelec się euforystycznie ucieszył i chciał podbiec do sektoru kibiców by się z nimi ucieszyć strzelonym golem aby nie musiał ryzykować kontuzji przeskakując przez nie .

odpowiedz
Karol - 24.07.2021 / 10:02, *.tpnet.pl

Cieszyć tak to można w 4 rundzie a grać z biedotą to jedynie wysmarkać nos i grać dalej.

odpowiedz
(L) - 24.07.2021 / 13:09, *.tpnet.pl

@Karol: Dokładnie, swoją drogą powinny być przepisy że za bramkami między reklamowymi poziomymi banerami powinna być choć jedna np. 5 metrowa przerwa w przypadku gdyby strzelec się euforystycznie ucieszył i chciał podbiec do sektoru kibiców by się z nimi ucieszyć strzelonym golem aby nie musiał ryzykować kontuzji przeskakując przez nie .

odpowiedz
Mateusz z Gór - 24.07.2021 / 06:34, *.orange.pl

No, ciekawe ile jest takich sytuacji na meczach i treningach, kiedy piłkarz robi naskok w taki sposób, jakby chciał się przebić przez podłoże.

odpowiedz
Arek - 24.07.2021 / 00:37, *.tpnet.pl

Trzym się tam chłopaku! Dużo zdrowia i wytrwałości, bo to Ci będzie teraz najbardziej potrzebne.

odpowiedz
Rafał Prg. Pln. - 23.07.2021 / 23:53, *.t-mobile.pl

Trzymaj się Bartek i wracaj szybko! Powodzenia i do zobaczenia!

odpowiedz
jo - 23.07.2021 / 22:08, *.tpnet.pl

To dobra okazja by jednak pozyskać Cektasa. Zaległości nadrobi, będzie miał w perspektywie dłuższego czasu miejsce by móc się pokazać. Tanio nie będzie ale w perspektywie czasu może to być dla Legii super rozwiązanie.

odpowiedz
Luta - 23.07.2021 / 22:29, *.plus.pl

@jo: on już ma klub Z tego co gdzieś słyszałem

odpowiedz
Ania - 23.07.2021 / 20:46, *.centertel.pl

Bardzo smutno czyta się cześć komentarzy uderzających w p. Bartka, po prostu przypadek, o rany.
W takim momencie należy wspierać jeszcze bardziej i Ja przesyłam ogromne wyrazy szacunku i wsparcia. Będzie dobrze, wróci mocniejszy (he he porobiony x2 na maxa????). Powodzenia p. Bartku????

odpowiedz
Dedi - 23.07.2021 / 22:35, *.plus.pl

@Ania:

P.S nie zauważyłem że to Kobieta napisała.
Zgadzam się z tobą Ania

odpowiedz
floyd - 23.07.2021 / 20:19, *.chello.pl

Najbardziej, oprócz tej fatalnej kontuzji oraz straty dobrego zawodnika, boli ilość frustratów i debili na tej stronie… eksperci w każdej dziedzinie, niepokalane białe lelije które wszystko wiedza najlepiej i maja prawo każdego w ordynarny sposób hejtowac.
Pozdrawiam normalnych kibiców oraz Bartka!

odpowiedz
Dedi - 23.07.2021 / 22:34, *.plus.pl

@floyd:
Pozdro bracie (L)
Stało się, wielu znakomitym piłkarzom zdarzały się podobne kontuzję gdy się cieszyli. BARTEK powrotu do sportowego
zdrowia! Dzięki za gola z Florą L

odpowiedz
Wolfik - 23.07.2021 / 22:34, *.mm.pl

@floyd: Jeszcze Ciebie to dziwi? Mówisz jakbys się wczoraj urodził...

odpowiedz
floyd - 24.07.2021 / 11:59, *.chello.pl

@Wolfik: Dziwi, i zawsze będzie dziwić. Smarkacze nie pamiętają jak Ronaldo, ale ten prawdziwy, złapał kontuzje. Aaa szkoda strzępić ryja

odpowiedz
Luta - 23.07.2021 / 19:31, *.plus.pl

Ciekawe jak to zrobią bo potrzebujemy kogoś za niego na już. Jest kilka nazwisk z wolnych zawodników Ale to tylko wiedzą z transfermarkt. Osobiście nie wiem jak to wyglada z formą.
Lewis Holtby,Leitner,Castro to mega doświadczeni zawodnicy Ale pewnie RK ma już notes z numerami stworzony.
Trzymam kciuki za Bartka????

odpowiedz
r - 23.07.2021 / 18:37, *.vectranet.pl

Sam jestem lekarzem ale nie zna się na ortopedii sportowej. Ale czy mógłby ktoś wytłumaczyć naukowo jak to możliwe że zbadał(?) go lekarz i zezwolił na grę po czym Kapustka padł na murawę. Pytanie jak to możliwe ze przeoczono wysokie ryzyko powikłań; nie wiem jak jest w ortopedii. Ale wiem że w wielu dziedzinach wystarczy spokojnie, rzetelnie, z głową zrobić badanie na poziomie propedeutyki dla studentów i można b, b wiele spraw wykryć - po to x lat temu wynaleziono te badania. No ale każdy przypadek i sprawa, specjalizacja jest inna. Ponadto b często piłkarze walą głowami potem lekarz(?) ich bada, widać że pacjent zaraz zejdzie, albo ma helikopter w głowie -kto pracował na SORach czy urazówkach ten to czuje - a ci lekarze(?) ich puszczają (a widać z telewizora że za 2 minuty padnie) - nie wiem o co chodzi. A z Kapustką, wcześniej Lukiniasem który się prawie porzygał co było do przewidzenia i to ewidentnie. Ale co z Kapustką?

odpowiedz
lamig - 23.07.2021 / 18:30, *.media.pl

Gdy przychodził to wiedziałem że nic z niego nie będzie. Ot, taki szczypiorek. Miętki chłopczyk. Tu trzeba twardych zakapiorow żeby coś ugrać a nie takich...

odpowiedz
Ee , czarnowidz ... - 23.07.2021 / 20:49, *.tpnet.pl

@lamig: Weż chłopaku podziękuj mu za pierwszą bramę dla nas , bo byśmy mieli problem przed rewanżem z Florą , gdyby było 1:1 , a nie 2:1 . Bartek dał mocny sygnał do ataku tym golem , zdecydowanie się zachował , a Ty go obrażasz jak kretyn z gimbazy . To , że drużyna nie poszła za ciosem , to inna sprawa ... Idę oglądać mecz Radomiaka , bo już się zaczął .

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 23.07.2021 / 18:15, *.vectranet.pl

sam sobie winny kazdy kto skoczy na sztywnych nogach odniesie kontuzje lopez pekhart to samo te ich cieszynki sa troszke debilne jak czlowiek spada nawet na niskiej wysokosci nogi musza sie uginac i amortyzowac ciezar ciala sam kiedys pod wplywem alkoholu nie zamortyzowalem skoku i miesiac chodzic nie moglem profesjonalni pilkarze o takich kontuzjach powinni wiedziec kolejny pilkarz oslabiajacy nasza kadre nic nie dajacy a za rok bedzie powtorka z Veso za maly kontrakt itd

odpowiedz
matus007 - 23.07.2021 / 18:12, *.play-internet.pl

Zdrowia

odpowiedz
ras4 - 23.07.2021 / 17:31, *.vectranet.pl

Bartek wracaj do zdrowia

odpowiedz
Korda - 23.07.2021 / 17:23, *.centertel.pl

Szkoda chłopa. Nic tylko życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia

odpowiedz
bronek49 - 23.07.2021 / 16:31, *.chello.pl

nie wiem czy się śmiać czy płakać to jest niby człowiek wysportowany a podskakując do góry nawet nie potrafił odpowiednio stanąc żeby to jeszcze po jakimś faulu lub w wysokim wyskoku to bym zrozumiał a to był wyskok na 30cm od murawy ,życzę mu zdrowia i szybkiego powrotu do zdrpwia ale Legia nie powinna się łudzić że będzie miała z niego pożytek do tej pory grał raczej przeciętnie dwa przebłyski w ciagu 90 minut to za mało na taki kontrakt jaki napewno ma

odpowiedz
Hg - 23.07.2021 / 17:54, *.play-internet.pl

@bronek49: odezwał się akrobata ..

odpowiedz
Lukasz323 - 23.07.2021 / 16:31, *.plus.pl

Jeżeli ktoś może to proszę to przekazać bartkowi:Bartek niewiem jak bardzo masz w serduchu Legie (o ile wogóle masz), ale nie sp.... ol tak tematu jak VESO. Trzymam kciuki, wróć silniejszy. ????

odpowiedz
kalosz - 23.07.2021 / 16:04, *.mm.pl

wszysko zalezy jaki stopien uszkodzenia i czy tylko to ów wiezadło "poszło" oby chrząstka stawowa była ok...sam niedawno mialem te samo uszkodzeniechrząstka ...a 20 lat temu łąkotke jak uszkodzilem to mi sie swiat zawalił (grajac w lidze okregowej)... duzo wiary i cierpliwosci w leczeniu "Kapi"... wracaj szybko do pełnej sprawnosci-wszyscy cie potrzebują...

odpowiedz
wtf - 23.07.2021 / 16:00, *.chello.pl

Dobrze że po golu na główkę nie skoczył,bo trzeba by pogrzeb szykować! Jednak nie ma tego złego co by...teraz w końcu albański Messi dostanie prawdziwą szansę i pozamiata tą prowincjonalną ligę a Kucharski okaże się genialnym dyrektorem sportowym...po czym wszyscy się obudzimy i dopadnie nas rzeczywistość!

odpowiedz
ksieciunio - 23.07.2021 / 15:30, *.chello.pl

Kapi wszyscy jesteś z Tobą, 3-sie dla mnie jesteś the best

odpowiedz
Transfer TOP - 23.07.2021 / 15:16, *.t-mobile.pl

A może Vassiljev?, Kapustkę zastąpi bez problemu w dodatku to charekterny, walczący piłkarz, w ostatnim meczu rządził i dzielił w środku pola+ dobre stałe fragmenty, ograny w naszej lidze i gotowy do gry od zaraz.

odpowiedz
Korda - 23.07.2021 / 17:24, *.centertel.pl

@Transfer TOP: chyba ten Ruski skoczek

odpowiedz
c u L t - 23.07.2021 / 14:43, *.248.72

Sam jest sobie winny,taki skok wykonał jak by mu ktoś polecił,aby odpoczoł na długo od piłki,przecież każdy màdry wie że przy takim tupnièciu murowana kontuzja,pytanie czy my kibice wiemy o wszystkim? I o co tu chodzi?

odpowiedz
Lewy - 23.07.2021 / 15:44, *.timplus.net

@c u L t: Nie znasz się nie pisz głupot, tupać to możesz tańcząc krakowiaka i więzadeł nie zerwiesz. miał ustawioną nogę w zgięciu i rotacji w st. kolanowym. Typowy uraz w. krzyżowego. Nie musi to być spektakularna kontuzja , by doszło do zerwania. Jeśli kogoś zainteresuje może sobie włączyć jak doszło do zerwania więzadła u Brożka. Wyskoczył do główki i z tego co kojarze nikt specjalnie go nie atakował, wygląda to wręcz jak symulka... ale pół roku z głowy

odpowiedz
H W - 23.07.2021 / 14:37, *.orange.pl

Czym gorszy piłkarz ty wiecej urazow Ronaldo tyle lat skacze po golach i nic a tu gol i 8 miesiecy w dupe. Brac do 1 chłopakow z amp futbolu oni nie sa tacy szklani i maja walke w sercu

odpowiedz
Tużurek - 23.07.2021 / 14:18, *.vectranet.pl

A może Kisiel mógłby zastąpić Bartka? Raz go widziałem w końcówce sezonu i pamiętam,że nieźle się pokazał.Był aktywny i przebojowy

odpowiedz
Sebo(L) - 23.07.2021 / 14:07, *.centertel.pl

Niestety sprawdził się najgorszy scenariusz z najgorszych. 8-9 miesięcy przerwy oznacza, że Kapustka ma teoretyczne szanse wrócić pod koniec rozpoczynającego się sezonu. Póki co na gwałt należy sprowadzić na jego pozycję piłkarza ogranego i doświadczonego i rzecz jasna gotowego do gry na już i teraz a nie do odbudowy formy przez pół roku.

odpowiedz
Realista - 23.07.2021 / 13:58, *.t-mobile.pl

Brać Vassilieva z Flory, bardzo dobry piłkarz, lepszy od Kapustki, leciwy ale sezon lub dwa jeszcze spokojnie zagra na pełnych obrotach, pewnie nie kosztuje zbyt wiele a ktoś taki przydałby się w Legii! Ekstraklasę zna bardzo dobrze, w Jadze był czołowym piłkarzem.

odpowiedz
Mlbets - 23.07.2021 / 15:07, *.centertel.pl

@Realista: xD

odpowiedz
singspiel - 23.07.2021 / 15:30, *.atman.pl

@Realista: chyba fantasta, a nie realista

odpowiedz
globroter KK - 23.07.2021 / 13:57, *.vectranet.pl

Wrócisz będzie ok młody jesteś.Przede wszystkim musisz mieć dobrą operację.W ogóle powinieneś mieć jakiegoś specjalistę od tego kolana.Nie da się jakoś wzmocnić tych ścięgien? Muszę poczytać na ten temat.Na wiosnę już zagrasz także nie ma coś biadolić.Będzie dobrze

odpowiedz
Wolfik - 23.07.2021 / 13:51, *.mm.pl

Dramat....chłopak ma zajebistego pecha, gdy zaczął odgrywać ważną rolę w zespole taki pech... Ogromna strata dla druzyny.

Trzymaj się Bartek, mam nadzieję że w miare szybko dojdziesz do pełni sił.

odpowiedz
Zzp - 23.07.2021 / 13:35, *.t-mobile.pl

Zdrowia chłopaku.

odpowiedz
Ryj - 23.07.2021 / 13:23, *.47.34

To dla naszej wąskiej kadry ogromna strata, a dla piłkarza dramat.
Mi się wydaje, że to by się stało tak czy inaczej, a że stało się w takich okolicznościach to debile maja pożywkę. Trzymaj się Bartek, nam też się ciężko z tym pogodzić, bo jesteś wartościowym piłkarzem i człowiekiem, którego teraz na jakiś czas nam zabraknie. Zdrowia i błogosławieństwa!

odpowiedz
Ante Rukawina - 23.07.2021 / 13:07, *.vectranet.pl

Najgorsze jest to ze jak bedzie gotowy do gry to wtedy skończy mu się kontrakt.I zapewne podzieli los Vesovicia.Mioduski nie przedłuży z nim kontraktu tylko poszuka jakieś odpadu obcokrajowca z no-name ligi.A szkoda Kapustki bo był z nielicznych który ciągnął tą dziadoska legie do przodu.

odpowiedz
Heniu - 23.07.2021 / 13:02, *.virginm.net

Moze to zabrzmi komicznie dla nie ktorych z was, ale moim zdaniem od razu klub powinien przedluzyc z nim umowe o 2 lata... dac chlopakowi spokojna glowe i podac reke. Mysle ze Bartek to doceni, a wspolpraca z tego pokroju pilkarzem nie zakonczy sie jak np. z Vesoviciem. No ale u nas prezesem jest kasztan i juz pewni mysli jak sie uwolnic od niego heeee.

odpowiedz
Arek - 24.07.2021 / 00:46, *.tpnet.pl

@Heniu: wcale nie komicznie.

odpowiedz
Lll - 23.07.2021 / 12:55, *.tmodns.net

Myslalem ze mial 5 letni kontrakt.

odpowiedz
Bulbulator - 23.07.2021 / 12:50, *.55.238

Wielka szkoda bo to zawodnik który jak jest w formie przerasta tą ligę. Trzymaj się chłopie i nie załamuj, walcz.

odpowiedz
jezus - 23.07.2021 / 16:27, *.vectranet.pl

@Bulbulator: chyba ci cos na mozg upadlo xD

odpowiedz
dejne3 - 23.07.2021 / 12:46, *.199.66

Tu niektórzy tym jadem , zieją cały czas, powinno Wam zależeć to jest Wasz Ukochany Klub Legia , atmosfera z tym związana ,pomijam tych co wypisują żle na jej temat , bo są z tej części Polski , gdzie na słowo Legia dostają czkawki i innych frustracji .
Pomyślcie jeden z drugim , czy w Waszym przypadku , jeżeli co Wam nie życzę , dłuższa przerwa w pracy spowodowana absencją chorobową, to
co już przełożony Was zwalnia .
Dajcie upust swoim emocjom.

Legia Mistrz

odpowiedz
jack - 23.07.2021 / 12:43, *.warszawa.pl

Bardzo współczuję Bartkowi, to dla niego wielki dramat.
Mam nadzieję, że ten młody człowiek szybko upora się z kontuzją i powróci.
Bartek czekamy na Ciebie i dziękujemy za trud. Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni - pamiętaj o tym.

odpowiedz
Juri - 23.07.2021 / 12:43, *.centertel.pl

Trzymaj się brachu,zdrówka.
Jeszcze będzie dobrze.

odpowiedz
exsa - 23.07.2021 / 12:37, *.tpnet.pl

P.Czerczesow ratuj Pan LEGIE wzgledem gry !!!!

odpowiedz
Przemo - 23.07.2021 / 12:33, *.cyfrowypolsat.pl

Ludzie, co wy piszecie? Nikt z Was nigdy nie miał żadnej kontuzji? Jak mieliście, to wiecie, ile było problemów z tym związanych, a co dopiero dla zawodowego sportowca. Trzeba go wesprzeć, a nie wylewać pomyje. Za co? Za zaangażowanie? Za prawdziwą radość ze strzelenia bramki?

Bartek - trzymaj się. Jestem z Tobą. Dasz radę i wyjdziesz z tego silniejszy! Jesteś fighter'em, więc musisz być silny. Będę Ci gorąco kibicował w leczeniu i powrocie do formy! Wierzę w Ciebie!!!

odpowiedz
Biała Sila - 23.07.2021 / 12:46, *.vectranet.pl

@Przemo: Ch...j z takimi ludźmi co życzą źle każdemu a zwłaszcza chłopakowi ,który gra dla nas ,Zdrowia życzę

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.07.2021 / 12:31, *.centertel.pl

Prawdopodobnie to koniec Kapustki w Legii, a nie tylko koniec sezonu. Kazus Vesovicia się pewnie powtórzy.

odpowiedz
dave - 23.07.2021 / 13:14, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: Veso to załatwiła żoneczka durnymi wpisami na portalach społecznościowych. Nie wierzę, że mieli rozwiązać kontrakt jak mu współfinansowali operację i rehabilitację, które sobie robił poza Legią, więc zależało im na jego dojściu do formy. Jakby z Kapim nie przedłużyli umowy po zakończeniu sezonu jak go leczyli, to byłoby strasznie niefajne, ale chyba na taką plamę wizerunkową sobie LEgia nie może pozwolić.

odpowiedz
Wolfik - 23.07.2021 / 13:59, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: W Legii? Oby nie był to koniec jego kariery jako zawodnika. Współczuje chłopakowi, bo był coraz lepszy. Cóż, na pecha nie ma rady...

odpowiedz
Yeti - 23.07.2021 / 12:26, *.play-internet.pl

Wielka szkoda. Chłopak grał coraz lepiej... Życzę szybkiej regeneracji!

odpowiedz
kibic - 23.07.2021 / 12:24, *.com.pl

większego kretyna nie znam !!!

odpowiedz
Jełopo - 23.07.2021 / 12:48, *.t-mobile.pl

@kibic: no jak nie skoro znasz siebie to już znasz większego

odpowiedz
Szymon - 23.07.2021 / 13:27, *.t-mobile.pl

@kibic: spójrz w lustro pajacu. On tam jest

odpowiedz
Hg - 23.07.2021 / 22:39, *.play-internet.pl

@kibic: to spójrz w lustro

odpowiedz
Arek - 24.07.2021 / 00:50, *.tpnet.pl

@kibic: w lustro spójrz, to się na bank poznacie.

odpowiedz
ja - 23.07.2021 / 12:24, *.chello.pl

Teorie niektórych są takie, że często zawodnik po zerwaniu więzadła w jednej nodze zrywa później więzadło w drugiej nodze, ze względu na błędy w poruszaniu się, obciążaniu bardziej tej "zdrowej" nogi, osłabienie jej podczas braku sportu, a później skupienie się na rehabilitacji tej "chorej".

No sorry.
Ja rozumiem, że czasami tak może być, a czasami to jest przypadek i jest to uraz czysto mechaniczny po faulu/krzywym stanięciu itp.

Ale tutaj zrobił to sobie sam w totalnie niepozornej sytuacji. Więc co z nim jest nie tak (tak zwany szklany piłkarz)?

odpowiedz
Pawciu - 23.07.2021 / 12:13, *.net.pl

Moze uda mu sie wrocic troche szybciej..
szkoda

odpowiedz
lol - 23.07.2021 / 12:10, *..

no i po chlopie

odpowiedz
Kalarepa - 23.07.2021 / 12:05, *.play-internet.pl

Dramat. Rozwiazac kontrakt natychmiastowo.

odpowiedz
4you - 23.07.2021 / 12:49, *.centertel.pl

@Kalarepa: tak się zastanawiam po co jest to hasło " Cała Legia zawsze razem"

odpowiedz
singspiel - 23.07.2021 / 13:06, *.atman.pl

@Kalarepa: co to da? zawodnik poprosi o arbitraż i klub będzie musiał mu wypłacić kasę

odpowiedz
Legia to byla kiedys….. - 23.07.2021 / 12:01, *.t-mobile.pl

Jaki prezes taki klub, jaki trener tacy zawodnicy i sztab medyczno-szkoleniowy, jacy zawodnicy takie podejście do pracy. Dno, Szkoda mi tylko Artura, ze w tym bagnie musi kończyć karierę. Tu brak jest profesjonalizmu w każdym przypadku

Legio Wróć !!! kiedys to byli Kozacy; Deyna , Topolski, Adamczyk, Cmikiewicz, Gadocha, Sliwowski, Kusto Januszek Baranczy Mirek Okonskito byl nie do przebicia 2 flaszki a jutro na meczu 2 bramki i walka przez 90 minut
Mireczku Warszawa tez bardzo Cie kochała nie tylko Poznań. Zrowia Panie Mirku

A teraz , żenada , żenada , żenada !!!!!!
Pozdrowienia dla kumatych

odpowiedz
curragh - 23.07.2021 / 13:08, *.atman.pl

@Legia to byla kiedys…..: super. tylko sukcesów brakowało

odpowiedz
KASA - 23.07.2021 / 11:56, *.cyfrowypolsat.pl

Ta kontuzja wisiała w powietrzu. Celebrowanie po golu tylko przyszpieszyło to zdarzenie.Obejrzyjcie sobie rozgrzewke przed meczem .Miejsce w którym powstała kontuzja już było oklejone plastrem wzmacniającym miesień.Sztab medyczny podejrzewał że coś nie tak z tym kolanem. Równie dobrze mogło by dojść do kontuzji za 10 min. przy jakimś sprincie na bramkę rywala. Barek wracaj szybko do zdrowia. Nie ty pierwszy i nie ostatni na którego trafiło.Cała LEGIA czeka na Ciebie

odpowiedz
smyk - 23.07.2021 / 11:53, *.plus.pl

dramat pytanie kto za niego czy ktoś z nowych czy jakiś młody zobaczymy co trener wykombinuje

odpowiedz
kiki - 23.07.2021 / 11:50, *.tpnet.pl

Jak ktoś ma pecha to i w dupie palec złamie :(

odpowiedz
XX - 23.07.2021 / 11:56, *.mm.pl

@kiki: A wcześniejsza imprezka mimo obostrzeń covidowych to też pech?

odpowiedz
kiki - 23.07.2021 / 12:12, *.tpnet.pl

@XX: Jakich obostrzeń?????

odpowiedz
Kibolek - 23.07.2021 / 11:49, *.telefonica.de

Skapstwo skapstwo minimalizm i korpo szczur mioduski golodupiec I parodysta. GDZIE SĄ ZMIENNICY, GDZIE ZAWODNICY DO 1 SKŁADU

odpowiedz
Alex Bielany - 23.07.2021 / 11:48, *.chello.pl

Z Kapi ma normalna czy poj… partnerkę ?
Zeby sie nie skończyło jak z Marko
a poza tym zdrówka Bartek

odpowiedz
Kolko - 23.07.2021 / 11:46, *.t-mobile.pl

Pozostało tylko trzymać za niego kciuki. W kontekście walki na trzech frontach jeżeli do tego dojdzie to bardzo słaba informacja. Uratuje nas jedynie transfer grajka podobnego pokroju. Ale przy ostatnim zarządzaniu można mieć co do tego wątpliwości. Brak zastępcy dla Mladena, aktualnie brak zamiennika czy partnera dla Luqiego. No chyba że Muci uniesie ciężar i weźmie to na swoje barki.. Josue to kozak i liczę na niego ale zupełnie inna specyfika gracza.

odpowiedz
Kerad - 23.07.2021 / 11:41, *.centertel.pl

Teraz powinni zastanowić się co z jego kontraktem a ma ważny do końca sezonu. Uważam, że warto żeby został na dłużej. Jest jaki jest ale już jest a nie znowu stary z zagranicy. Komuś się Legia pomyliła z tą cudzoziemską

odpowiedz
Kris - 23.07.2021 / 11:39, *.t-mobile.pl

Grzelak zerwał strzelając karnego w Cracovia

odpowiedz
Kris - 23.07.2021 / 11:34, *.t-mobile.pl

Do główki by wyskoczył też mógłby zerwać pech

odpowiedz
Warka80 - 23.07.2021 / 11:33, *.artcom.pl

Vesovic też doznał kontuzji rok temu w takim dziwnym naskoku ni z gruchy ni z pietruchy, ktoś ma możliwość obejrzeć tą sytuację niech zobaczy jeszcze raz, jak to się skończyło wszyscy wiemy, czy gdyby nie Tamara Vesovic dalej by grał u nas? Tego nie wiem, ale jak stracimy Bartka nie przedłużając z nim kontraktu to będziemy frajerami. Skoro wrócił po kontuzji tej samej ale lewego kolana, wróci też po kontuzji prawego. Tylko nie czekajmy z kontraktem nowym do czerwca/lipca 2022.

odpowiedz
Trampek - 23.07.2021 / 11:28, *.125.105

Współczuję.

odpowiedz
Kasztan - 23.07.2021 / 11:24, *.com.pl

on jakiś nieszczęśliwy jest
kariery to on już nie zrobi

odpowiedz
jezus - 23.07.2021 / 11:22, *.vectranet.pl

zeby tak debilnie sie zalatwic to naprawde, glupota lvl pr0

odpowiedz
rdzenny - 23.07.2021 / 11:21, *.net.pl

rozwiązać kontrakt , nie dojdzie już do siebie bo to druga noga , szkoda czasu i pieniędzy ... mimo wszystko życzę zdrowia i ciepłej posady komentatora w TV...

odpowiedz
j24 - 23.07.2021 / 11:20, *.play-internet.pl

Zdrowia Bartek i dzięki za tę bramkę!

odpowiedz
Dawid - 23.07.2021 / 11:18, *.virginm.net

Zeby Kapustka nie skakala to by kontuzji nie dostala....chyba jedna z glypszych kontuzjii jakie widzialem. Szkoda , bo liczylem ze pokaze w tym sezonie jeszcze wiecej i moze znajfsie sie w kadrze...a tak ...pech

odpowiedz
Zielu - 23.07.2021 / 11:16, *.centertel.pl

Współczuję, trzymaj się chłopie!!
Może było by lepiej żebyś nie biegał i nie robił cieszynek nak CR7 tylko jak Bartek Kapustka, draznilo mnie trochę że się kreowałeś na gwiazdę Legii, choć przez chwilę nią nie byłeś... Masz kontrakt gwiazdorski a zdrowie niestety nie poszło w parze pieniędzmi... Życzę Ci dużo zdrowia i pokory, a mojej Legii rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia

odpowiedz
Tomek - 23.07.2021 / 11:15, *.113.189

Bartek życzę zdrowia i cierpliwości w procesie leczenia i rehabilitacji. Głowa do góry chłopaku !!!

odpowiedz
jasnowidz - 23.07.2021 / 11:45, *.tpnet.pl

@Tomek:
Rehabilitacja na NFZ!!!

odpowiedz
LM - 23.07.2021 / 11:13, *.tpnet.pl

Z malym przerazeniem sie patrzylo na to w jaki sposob sie cieszyl i to co sie stalo bylo troche widoczne w momencie stycznosci z murawa szkoda bo to jest strata a jeszcze az na tak dlugi czas !!!!

odpowiedz
ASD - 23.07.2021 / 11:13, *.106.67

Kapustka wyskoczył z radości mocno w górę i tak "NIESZCZĘŚLIWIE" wylądował, że uszkodził więzadło w prawym kolanie...

G*wno prawda!!!

Przyjrzyjcie się dobrze na powtórce!! Bardzo dobrze widać,że podczas wyskoku Kapustka z siłą chce stanąć nogami na murawę jak małpa.

Totalne idiotyczne celebrytowanie po strzeleniu bramki!
Przez to ma zerwane wiązadła krzyżowe w kolanie to daje Mu 9miesiecy przerwy... niech pozostali piłkarze wezmą sobie to do serca by nie pajacować po strzeleniu bramki!!

odpowiedz
jbb - 23.07.2021 / 11:31, *.237.198

@ASD: mogło być też tak, że wiązadło było juz osłabione i "czekało" tylko na impuls.
niewykluczone, że pewnie jeśli nie teraz to za 2-3 mecze i tak by puściło

odpowiedz
Joa - 23.07.2021 / 11:41, *.t-mobile.pl

@ASD: Powinni też darować sobie to wskakiwanie na plecy tego co strzeli gola. Przy odrobinie pecha też łatwo o kontuzję.

odpowiedz
floyd - 23.07.2021 / 11:11, *.t-mobile.pl

Bartek, jeżeli to czytasz, to wiedz ze będziemy czekać na Ciebie!
Trzeba sobie zasłużyć na pozdrowienia z Żylety!
czasem życie jest tak właśnie wredne ale jestem pewien ze po powrocie będziesz lepszy!
Pozdrawiam i trzymaj się!

odpowiedz
Jasnowidz - 23.07.2021 / 11:10, *.tpnet.pl

No i brawo, gratulacje. W tak idiotyczny sposób osłabić klub na cały sezon... powinien nie pobierać żołdu przez czas leczenia.

odpowiedz
Kris - 23.07.2021 / 11:09, *.play-internet.pl

Trzymaj się Kapi! ???? Duuużo zdrowia!!!

odpowiedz
Witamina1916 - 23.07.2021 / 11:07, *.plus.pl

I to w taki banalny sposób taka poważna kontuzja na cały sezon. Bardzo szkoda bo jest jedynym najlepszych pomocników w e klapie. Zdrowia mordo

odpowiedz
ding - 23.07.2021 / 11:07, *.chello.pl

kryształ w czystej postaci

odpowiedz
Wojtek86 - 23.07.2021 / 11:01, *.chello.pl

To się załatwił. Trzeba będzie kogoś poszukać na jego miejsce.

odpowiedz
L - 23.07.2021 / 10:59, *.chello.pl

Dramat
Szkoda Chlopaka
Zdrowia Trzymaj się

odpowiedz
lucho_83 - 23.07.2021 / 10:57, *.chello.pl

Cały sezon z głowy.... Eeeeeechhhhh

odpowiedz
Adam - 23.07.2021 / 10:56, *.gridnet.pl

Masakra...

odpowiedz
rudy102204 (L) - 23.07.2021 / 10:55, *.centertel.pl

I chuuuuuu....jjjjj bombki strzelil ...

odpowiedz