Mateusz Grudziński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Grudziński wypożyczony do Radomiaka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Mateusz Grudziński, który ma za sobą debiut w pierwszym zespole Legii (w lipcu zeszłego roku zagrał w spotkaniu z Pogonią Szczecin) został wypożyczony na rok do beniaminka ekstraklasy, Radomiaka Radom. 21-letni zawodnik gra na pozycji lewego obrońcy oraz stopera.

W minionym sezonie Grudziński występował w rozgrywkach I ligi w barwach Zagłębia Sosnowiec w rundzie jesiennej (14 meczów, 1 gol) oraz na wiosnę w II-ligowym Zniczu Pruszków (19 występów, 1 gol). W sezonie 2019/20 oprócz wspomnianego, 11-minutowego występu w ekstraklasie, zagrał w 20 meczach III-ligowych rezerw Legii, w których zdobył 3 bramki. Wychowanek MOSiR-u Mińsk Mazowiecki trafił na Łazienkowską w 2015 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
c u L t - 23.07.2021 / 15:35, *.248.72

NATYCHMIAST! ZWOLNIĆ TYPA! ZA TĄ DECYZJE!GRUDZINSKI I INNI ODDANI LUB NIECHCIANI,TO ROBOTA KUCHARSKIEGO KONIA TROJANSKIEGO DLACZEGO ODDAJEMY SPRAWDZONYCH I WALECZNYCH MŁODYCH!GRACZY!A ZCIĄGAMY RAMADANY I INNE WYNALAZKI...

odpowiedz
exsa - 22.07.2021 / 19:41, *.tpnet.pl

Nastepny wypozyczony albo sprzedany !!!!

odpowiedz
tekken (L) - 22.07.2021 / 17:44, *.chello.pl

Z Pogonią zagrał chyba na stoperze? Chętnie zobaczyłbym go na lewej obronie.

odpowiedz
Grodzisk Maz - 22.07.2021 / 17:16, *.centertel.pl

Po tym co wyprawiał wczoraj Hołownia powinien zostać a Hołownia na wypożyczenie do 4 ligi , nie mam pojęcia czemu ten człowiek gra w pierwszym składzie

odpowiedz
(L)ukasz - 22.07.2021 / 12:59, *.amazonaws.com

Zaraz, zaraz czy my cierpimy na nadmiar lewych obrońców/stoperow?

odpowiedz
singspiel - 22.07.2021 / 16:30, *.atman.pl

@(L)ukasz: generalnie, jest od niego kilku lepszych

odpowiedz
ding - 22.07.2021 / 12:56, *.chello.pl

Gdzie byłby ten Radomiak, gdyby nie posiłki z Legii? :-D

odpowiedz
misio - 23.07.2021 / 10:16, *.korbank.pl

@ding:
chyba o drogę pytasz ??? współpraca jak sie patrzy, Legia zaproponowała Radomiakowi wypozyczenie stadionu za potrójną stawkę, a jedyny w miare wartosciowy legionista to bramkarz, który na tydzień przez meczem z kuchenkorzem wrócił na Ł3 i Radomiak został z ręką w nocniku, przed dwoma laty grał makowski dobry grajek, ale bez niego Radomiak zaczął grac lepiej, wierzysz w propagandę, w Radomiu od dwóch lat naciskamy żeby nie ogrywać małolatów innym, teraz po sprawie z Kochalskim może pójda po rozum do głowy

odpowiedz
misio - 23.07.2021 / 11:29, *.korbank.pl

@ding:
drugi rok w ekstraklasie bo by nie bronił Miszta, Kochalski jest sporo lepszy,
więcej graczy z legii oprócz makowskiego przed dwoma laty na szczęscie nie mieliśmy

odpowiedz
Bln - 23.07.2021 / 21:12, *.play-internet.pl

@misio: Taka rola wasala, my podsyłamy, u was ma się ogrywać. Szkoda tylko chłopaków że ta baza mieści się w radomiu.

odpowiedz