fot. radomiak.pl
REKLAMA

Mecz Radomiak - Legia odbędzie się w Radomiu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Spotkanie 2. kolejki ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem Radom i Legią Warszawa zostanie rozegrane na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu, czyli na obiekcie, gdzie od kilku lat występuje zespół RKS-u. Początkowo wydawało się, że Radomiak sezon 2021/22 - pierwszy od 36 lat w najwyższej klasie rozgrywkowej - będzie musiał rozgrywać w Bełchatowie.

W ostatnich tygodniach trwały prace mające na celu doprowadzenie dotychczas użytkowanego obiektu do wymogów ekstraklasy, zanim wybudowany zostanie nowy stadion Radomiaka, na który kibice czekają od dobrych kilku lat. Według informacji Szymona Janczyka, wszelkie służby wyraziły zgodę na grę piłkarzy Radomiaka w sezonie 2021/22 na obiekcie przy ul. Narutowicza. Pozytywną opinię wystawiła również Komisja Licencyjna. Na stadionie trwają jeszcze ostatnie prace, które są już na ukończeniu.

Wszystko wskazuje na to, że spotkanie Radomiaka z Legią obędzie się zgodnie z planem, w sobotę, 31 lipca o godzinie 20:00 w Radomiu, z udziałem fanów obu drużyn. Dla kibiców spotkanie będzie niezwykle interesujące, bowiem będzie to pierwszy oficjalny mecz przyjaźni pomiędzy Radomiakiem i Legią. Fani obu ekip przed niespełna czterema laty, 26 listopada 2017 roku, przybili zgodę na meczu Radomiaka z Siarką.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Piotr (L) - 25.07.2021 / 15:28, *.centertel.pl

Bracia bilety można kupować w słonecznej wyspie od wtorku

odpowiedz
Piotr (L) - 25.07.2021 / 15:06, *.centertel.pl

Bracia bilety od wtorku można kupować w słonecznej wyspie w Radomiu

odpowiedz
Jazda - 23.07.2021 / 14:33, *.centertel.pl

Śmiało jechać nawet bez biletów, tam jest dobry widok za ogrodzenia. Kilka ekip już tak prowadziło doping.

odpowiedz
L&RR - 24.07.2021 / 13:47, *.chello.pl

@Jazda: W ekstraklasie juz tak łatwo nie bedzie z tym widokiem jak w 2 lidze bylo .Lepiej miec bilet

odpowiedz
stara szkoła - 22.07.2021 / 23:55, *.chello.pl

Czy w Radomiu są karty kibica? czy wystarczy mieć bilet?

odpowiedz
L&RR - 24.07.2021 / 13:48, *.chello.pl

@stara szkoła: NIE MA KART KIBICA,TRZEBA MIEC BILET

odpowiedz
KLanik - 22.07.2021 / 17:38, *.chello.pl

Radomiak i Legia! Kumple dwa! RKS!

odpowiedz
Pam parampam pam - 22.07.2021 / 16:32, *.centertel.pl

Pociagiem do Radomia i na Radomiak !

odpowiedz
Kibicuj z Warką ( L ) - 22.07.2021 / 20:17, *.tpnet.pl

@Pam parampam pam: Jadą jadą , na Warszawę i na Radom ! Pozdro !

odpowiedz
Ignac - 22.07.2021 / 21:15, *.t-mobile.pl

@Kibicuj z Warką ( L ): Jeszcze przed Warką jast Czachówek

odpowiedz
Old Skull - 23.07.2021 / 20:16, *.tpnet.pl

@Ignac: Jasne , pozdrowienia bracie ( L )

odpowiedz
L&RR - 24.07.2021 / 14:12, *.chello.pl

@Pam parampam pam: NAPEWNO BD MEEGA CIĘZKO Z BILETAMI.NA NARUTOWICZA STADION NIECO PONAD 4 TYSIECE.NA 1 LIGE BRAKOWALO MIEJSC A CO DOPIERO NA EKSTRAKLASE....KTO PIERWSZY TEN LEPSZY.

odpowiedz
Bie(L)any - 22.07.2021 / 14:03, *.247.183

Elagancko. My ruszamy Busem w 8 osób. Na stadion pewnie nie wejdziemy, ale co tam.

odpowiedz
Zdzicho - 22.07.2021 / 15:02, *.tpnet.pl

@Bie(L)any: kierowce sobie weźcie

odpowiedz
1312 - 22.07.2021 / 20:32, *.hapay.pl

@Zdzicho: i parę gramów dobrego mefedronu bielańskiego

odpowiedz
ajjj ale mnie wykręciło - 23.07.2021 / 11:17, *.net.pl

@1312: mefedronu ? a kluby w Radomiu otwarte?

odpowiedz