fot. Raffi / Legionisci.com

Terminarz CLJ na sezon 2021/2022

źródło: 90minut.pl

PZPN ustalił terminarz Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2021/2022. Runda jesienna rozpocznie się 14 sierpnia, a skończy 21 listopada.



Terminarz Centralnej Ligi Juniorów 2021/2022

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Stal Rzeszów - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Gwarek Zabrze - Lech Poznań
MKS Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - UKS SMS Łódź
Warta Poznań - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Cracovia

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Górnik Zabrze - Cracovia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
UKS SMS Łódź - Warta Poznań
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Gwarek Zabrze
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Wisła Kraków - Stal Rzeszów

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Stal Rzeszów - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź
Cracovia - Arka Gdynia

Kolejka 4 - 4-5 września

Górnik Zabrze - Arka Gdynia
UKS SMS Łódź - Cracovia
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Warta Poznań
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Gwarek Zabrze
Stal Rzeszów - Raków Częstochowa

Kolejka 5 - 11-12 września

Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze - Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Warta Poznań - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Cracovia - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - UKS SMS Łódź

Kolejka 6 - 18-19 września

Górnik Zabrze - UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Lech Poznań - Cracovia
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Stal Rzeszów - MKS Polonia Warszawa
Raków Częstochowa - Gwarek Zabrze

Kolejka 7 - 25-26 września

Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze
MKS Polonia Warszawa - Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin - Stal Rzeszów
Warta Poznań - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Cracovia - Legia Warszawa
Arka Gdynia - Lech Poznań
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław

Kolejka 8 - 2-3 października

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - UKS SMS Łódź
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Stal Rzeszów - Warta Poznań
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Gwarek Zabrze - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 9 - 9-10 października

MKS Polonia Warszawa - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze
Warta Poznań - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Stal Rzeszów
Cracovia - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Kolejka 10 - 16-17 października

Górnik Zabrze - Lech Poznań
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Stal Rzeszów - Cracovia
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Gwarek Zabrze - Warta Poznań
MKS Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin

Kolejka 11 - 23-24 października

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Warta Poznań - MKS Polonia Warszawa
Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze
Cracovia - Raków Częstochowa
Arka Gdynia - Stal Rzeszów
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Legia Warszawa

Kolejka 12 - 30-31 października

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Stal Rzeszów - UKS SMS Łódź
Raków Częstochowa - Arka Gdynia
Gwarek Zabrze - Cracovia
MKS Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Warta Poznań

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Warta Poznań - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Cracovia - MKS Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Gwarek Zabrze
UKS SMS Łódź - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Stal Rzeszów
Lech Poznań - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Stal Rzeszów - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Cracovia
Warta Poznań - Pogoń Szczecin

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Cracovia - Warta Poznań
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
UKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - Stal Rzeszów
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.