Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
c u L t - 24.07.2021 / 22:42, *.47.30

NO TO TYLKO TEGO ŚLISZA SPRZEDAĆ I EKIPA DOBRA!BRAWO!LEGIO!

odpowiedz
Wawa - 24.07.2021 / 22:03, *.chello.pl

Warszawskie dzieci pójdziemy w bój
Brawo brawo
Nie ma holowni i tylko te n slisz

odpowiedz
robochłop - 24.07.2021 / 22:01, *.orange.pl

Ogromny szacunek dla całego składu Legii...całego...

odpowiedz
:) - 24.07.2021 / 21:56, *.chello.pl

No i przegrały z Legia

odpowiedz
c u L t - 24.07.2021 / 21:44, *.47.30

Nędza wchodzi po żól†ą ....oj Nędza

odpowiedz
c u L t!cuLt cuLt! - 24.07.2021 / 21:42, *.47.30

HEEEJ!!LEEEEEEGIIIIIAAAA!!GOOOOOOOO!L!!!

odpowiedz
Syn trenera - 24.07.2021 / 21:16, *.vectranet.pl

Szkoda ze znowu w 10 gramy, sabotazysta Slisz nawet na tle zmienników jest beznadziejny.. Ob już w 11 nawet Czesiu miał dosyć i go zdjal..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.07.2021 / 20:55, *.centertel.pl

Goooooool i 2 -0 yo yo yo

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.07.2021 / 20:56, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: A nie, sorry, to replay.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.07.2021 / 20:55, *.chello.pl

Dawno nie strzeliliśmy na Legii takiej bramy. Brawo Muci!

odpowiedz
Kiki - 24.07.2021 / 20:50, *.centertel.pl

Rzeczywiście, drugi garnitur niby a taki jakby lepiej grający i z większym parciem do przodu niż ten pierwszy. Chłopaki chcą się pokazać, nie ma co się dziwić. Oby tak dalej!

odpowiedz
Jerry - 24.07.2021 / 20:38, *.206.160

Chaos ale przynajmniej grają do przodu a nie to co gra ostatnio pierwsza jedenastja.

odpowiedz
Lupus - 24.07.2021 / 22:21, *.centertel.pl

@Jerry: Chaos bo nie zgrani , ale indywidualnie widać, że mają możliwości i na dodatek w składzie wyjściowym 5 młodzieżowców.

odpowiedz
:) - 24.07.2021 / 20:37, *.chello.pl

Sousa roboty szuka

odpowiedz
:) - 24.07.2021 / 20:33, *.chello.pl

Ulica Rosołka na Ursynowie

odpowiedz
Mateusz z Gór - 24.07.2021 / 19:58, *.orange.pl

czy ja dobrze widzę, że z opaską wychodzi Lopes? xd

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.07.2021 / 19:22, *.centertel.pl

W meczu z Rakowem grały płytsze rezerwy i kiepsko to wyglądało. Tu mamy głębokie rezerwy. Ale z drugiej strony, jeśli mamy grać na 2 czy 3 frontach, to te rezerwy po prostu muszą dawać radę. Dziś przekonamy się czy są w stanie.

odpowiedz
Meter - 24.07.2021 / 19:18, *.t-mobile.pl

Zamknijcie japę frustraci!To niepojęte że nosząc spodnie,skomlecie jak panienki.Ewentualną krytykę odpalcie jeśli zmiennicy na to zasłużą a póki co dajcie im zagrać!

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 24.07.2021 / 19:27, *.vectranet.pl

@Meter: Właśnie rozliczymy team po meczu...

odpowiedz
H - 24.07.2021 / 18:59, *.play-internet.pl

To kpina!!! Szkoda straconych punktów Bilety też powinny być adekwatne na taki skład a nie są!!!

odpowiedz
Lolek - 24.07.2021 / 18:52, *.com.pl

Zobaczymy co warte są rezerwy...

odpowiedz
Michał - 24.07.2021 / 18:46, *.plus.pl

No to chyba gramy o porażkę bo skład bardzo eksperymentalny i kiepski. Słabo to wygląda. A to podstawowa 11 nie ma siły grać bo nie rozumiem dzisiejszego składu.No ale nie ma co płakać kiełbasy do góry i golimy Wisłę tę z Płocka. Dawać LEGIA do boju po 3 punkty!!!

odpowiedz
WL - 24.07.2021 / 18:43, *.tpnet.pl

Dzis pewnie gramy na remis bo na wiecej nie stac !!

odpowiedz
:) - 24.07.2021 / 20:42, *.chello.pl

@WL:!!!

odpowiedz
Cieślak raz dwa trzy - 24.07.2021 / 18:28, *.165.242

jazda z jurwami

odpowiedz
Cyniek - 24.07.2021 / 18:23, *.play-internet.pl

To kpina jakas??? To są zawodowcy podobno super przepracowany okres przygotowawczy i co po czterech meczach siły nie mają już trzeba szukać roszad kpina

odpowiedz
Go ! - 24.07.2021 / 18:44, *.tpnet.pl

@Cyniek : Sezon jest długi , a może być ( oby ) jeszcze dłuższy , jeśli awansujemy jak najdalej . To ekonomia fizyczna , motoryczna . Ważne , żeby zmiennicy rozumieli , że liczą się punkty , a nie sam występ . Żeby pokazali na co ich stać i żebyśmy byli liderzy w tabeli , od początku .

odpowiedz
Aron86 - 24.07.2021 / 18:50, *.play-internet.pl

@Cyniek : i bardzo dobrze ze zagra 2 garnitur. Tak samo zrobiła Flora tydzień temu. A nasza rezerwa tez sie musi ogrywac

odpowiedz
Real deal - 24.07.2021 / 19:04, *.02.net

@Cyniek : Tu chodzi o PUCHARY ,to jest piorytet.Liga sie dopiero zaczela,mozna odpuscic.Miodek dal prykaz.To sa kopacze z naszej ligi I najemnicy.To nie pilkarze z top 4-6lig.

odpowiedz
robert - 24.07.2021 / 18:09, *..

No nie wiem czy to jest skład na wygraną/

odpowiedz