Maciej Bartoszek - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Bartoszek: Czujemy niedosyt

Mishka, źródło: Legionisci.com

Maciej Bartoszek (trener Wisły Płock): Po tym spotkaniu czujemy bardzo duży niedosyt. Nie wiedzieć czemu, w pewnych fragmentach wdzierało się w naszą grę dużo nerwowości i niedokładności. To w pewnym sensie napędzało też drużynę Legii. Mimo wszystko cały czas konstruowaliśmy akcje, przedostawaliśmy się w pole karne, ale albo brakowało celnego podania z bocznego sektora boiska, albo decyzji o strzale. w pierwszej połowie Legia miała nie tyle akcję, ile strzał z dystansu. Muci zdobył piękną bramkę i Legia nie miała żadnej innej sytuacji, a my przegrywaliśmy. W drugiej połowie było mniej klarownych sytuacji. Oprócz końcówki, ale to było zdecydowanie za mało na Legię. Mieliśmy sytuacje, ale ich nie wykończyliśmy. Powinniśmy grać bardziej dojrzałą piłkę. Musimy już myśleć o kolejnym meczu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
kuman - 25.07.2021 / 09:21, *.cyfrowypolsat.pl

a co ty myślałeś że Legia nie ma zaplecza? wy jak byście wystawili rezerwy to bęcki z 10:0 by było

odpowiedz
exsa - 25.07.2021 / 08:59, *.tpnet.pl

Troche za nisko ale fakt faktem ze przegraliscie z zapleczem pierwszego zespolu !!!!

odpowiedz
Marian - 24.07.2021 / 23:30, *.play-internet.pl

Opier lił was drugi skład Legii,buhaha

odpowiedz
Ja - 24.07.2021 / 22:48, *.centertel.pl

Buahahaha jesteście cięcy jak żebro bakterii panie Bartoszek ????????????????????

odpowiedz
pnk - 25.07.2021 / 21:24, *.chello.pl

@Ja : albo jak Twoja ortografia.

odpowiedz
CULT CULT CULT - 24.07.2021 / 22:47, *.47.30

SŁABO!SŁABO!SŁABO!

odpowiedz
Hg - 24.07.2021 / 22:37, *.play-internet.pl

Z taką grą bronicie się przed spadkiem

odpowiedz
kibic - 24.07.2021 / 22:33, *.datapacket.com

Panie trenerze. Graliście z Legią w Warszawie. I nie powinieneś czuć niedosytu, tylko satysfakcję, że Legii nie chciało się wbić Wam jeszcze z dwóch bramek i wyszliśmy na Was drugim składem.

odpowiedz
Wasyl(L) - 24.07.2021 / 22:30, *.t-mobile.pl

Co ty wygadujesz dzieci Cię ograły

odpowiedz
Wolfik - 24.07.2021 / 22:29, *.mm.pl

Zagraliście tak, jak Legia z Florą po stracie gola. Tylko wynik mniej korzystny.

odpowiedz