Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kader - 25.07.2021 / 02:15, *..

Niesamowity gol, byłem na meczu i dopóki nie zobaczyłem po golu nr na koszulce to myślałem że to Josue, a tu nagle widze… MUCI.
No mówie do ziomka, zobacz… ale jaja aleee jaja hahaha
Od razu skojarzyło mi sie to z golem Pasquato w meczu z Wisła ale Kraków, też zakończonym 1-0 i także z dystansu, mniejszego dystansu ale też, i też był drybling przed uderzeniem. Brawo Legia, brawo drużyna

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.