Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com

Nawrocki: Cieszyłem się każdą minutą gry

Woytek, źródło: TVP Sport

- Myślę, że był to dla nas trudny mecz. Po raz pierwszy zagraliśmy w takim składzie, a przeciwnik postawił ciężkie warunki. Chcieliśmy grać piłką i atakować, ale nie było łatwo. Ostatecznie jednak strzeliliśmy gola, nie straciliśmy i to jest najważniejsze - powiedział po meczu Maik Nawrocki na antenie TVP Sport.

- Był to dla mnie pierwszy występ na tym stadionie. Kibice byli niesamowici, cieszyłem się każdą minutą przebywania na boisku. Było fantastycznie - dodał debiutant.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Zielu - 25.07.2021 / 09:08, *.centertel.pl

Wyjdę przed szereg i zaproponuje Maika na pozycję nr6, widząc że chłop nie ma problemu z grą pod presją, gdy potrafił kilka razy wyjść z piłką spod krycia

odpowiedz
Pytam zupelnie serio... - 25.07.2021 / 08:29, *.orange.pl

...w jakim jezyku udzielil wywiadu? Wiadomo, ze urodzil sie w Bremie. Mowi po polsku jak Klose czy bardziej jak Podolski?
Serio pytam bez spiny.

odpowiedz
eLka - 25.07.2021 / 09:51, *.tpnet.pl

@Pytam zupelnie serio...: Nie wiem dla mnie to mało ważne są większe problemy na świecie ale jeśli urodził się w Niemczech, ale jego rodzina podchodzi z Polski to raczej włada dobrze naszym językiem.

odpowiedz
dzl - 25.07.2021 / 10:21, *.mm.pl

@eLka: bez podtekstów z polskim średnio a gość mentalnie
typu Podolski

odpowiedz
Dziaduszko - 25.07.2021 / 07:23, *.centertel.pl

Może jeden błąd popełnił kiedy musiał faulować tego szerokiego ale ogólnie dla mnie zagrał bardzo dobry mecz

odpowiedz
206 - 25.07.2021 / 01:58, *.t-mobile.pl

Do usług :-)

odpowiedz
Arek - 25.07.2021 / 01:00, *.tpnet.pl

Dobry był. Wietes, uważaj!

odpowiedz