Joel Abu Hanna - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trzy debiuty

Debiuty Tobiasza, Nawrockiego i Abu Hanny w Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę w pierwszej drużynie Legii zadebiutuje trzech zawodników. Pod nieobecność Artura Boruca i wobec kontuzji Cezarego Miszty sztab szkoleniowy zdecydował się postawić w bramce na 18-letniego Kacpra Tobiasza, który do tej pory bronił jedynie w trzecioligowych rezerwach. Od kilku dni z drużyną trenuje także Mateusz Kochalski, który był wypożyczony do Radomiaka.

Drugim debiutantem będzie Joel Abu Hanna, który także doszedł do zespołu mistrzów Polski tego lata. 23-letni obrońca z Izraela podpisał Legią trzyletni kontrakt. Wcześniej występował w ukraińskiej Zorii Ługańsk.

Trzecim debiutantem będzie Maik Nawrocki, który trafił do Legii w letnim okienku transferowym. 20-letni środkowy obrońca podpisał ze stołecznym klubem roczną umowę wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. Nawrocki jest wychowankiem Werderu Brema, w którym występował od najmłodszych drużyn juniorskich po grający w Regionallidze Nord zespół rezerw. W rundzie wiosennej ubiegłego sezonu był wypożyczony do Warty Poznań, w której zadebiutował na boiskach Ekstraklasy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.