Bartosz Slisz, Mateusz Kochalski, Maciej Rosołek, Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com

Kontuzja Bartosza Slisza

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu z Wisłą Płock urazu doznał Bartosz Slisz. Pomocnik Legii w przerwie zgłosił kontuzję pleców. Wyszedł jeszcze na drugą połowę, ale opuścił plac gry w 56. minucie. W jego miejsce wszedł Josip Juranović.

Na razie nie wiadomo, czy uraz wykluczy Slisza z treningów i najbliższych meczów.

Jeszcze przed meczem na lekki uraz narzekał także Filip Mladenović, ale mimo to z konieczności pojawił się na boisku w końcówce, zmieniając Joela Abu Hannę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 26.07.2021 / 08:45, *.landirenzo.pl

,, Z koniecznośći ,, Mladen? Jakaż to była konieczność ? On nic nie gra ostatnio, tak zresztą jak Bartek .. może właśnie dlatego, że nie są w pełni sił a nikt o tym nie mówi . Bardzo możliwe , że stąd ten spadek formy . Moim zdaniem zmiennicy zagrali świetny mecz, z przyjemnością sie to oglądało . Powiem więcej- nawet jakby przegrali nie zmieniłbym zdania . W każdym razie pierwsza obrona jak widać powinna być mocno przebudowana . A Josue z Martinsem .. już się nie mogę doczekać

odpowiedz
B72 - 25.07.2021 / 22:21, *.co.uk

Widać było od Bodo ,że gra z kontuzja a to taki typ zawodnika ,że musi być w 100% zdrowy zeby to przełożyło sie na dobrą gre . Bartek szybkiego powrotu do zdrowia!!!
Ps. Kilku komentujacych , jesli to Legionisci to wyraźnie poniosło.

odpowiedz
bronek49 - 25.07.2021 / 17:43, *.chello.pl

Śliszowi przyda się przerwa ten zawodnik niestety i w tym meczu zasłużył na jedynkie Legia niech go sprzeda jak najszybciej bo utrzymywanie tego zawodnika Legii się nie opłaca

odpowiedz
Strogow - 25.07.2021 / 16:28, *.chello.pl

Bartosz szybkiego powrotu do zdrowia i jeszcze szybszego odejścia z Legii ci życzę !!!

odpowiedz
Cypis - 25.07.2021 / 09:21, *.centertel.pl

No i gra wiadomo kontuzja nic fajnego ,ale lepiej będzie jak odpocznie może coś się zmieni bo narazie bida i piach jak zawsze z jego strony strasznie przeciętny nie na Wielką Legię!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 25.07.2021 / 07:25, *.inetia.pl

Mladen i Slisz powinni odpocząć

odpowiedz
Vuko - 25.07.2021 / 05:38, *.tpnet.pl

I tak bez formy, Kisiel zagrsł nie gorzej od niego

odpowiedz
ziutek - 25.07.2021 / 00:32, *.vectranet.pl

Nie to bym źle życzył,ale to najmniejsze osłabienie z możliwych.

odpowiedz
Obiektywny - 25.07.2021 / 00:19, *.tpnet.pl

To akurat wzmocnienie, dobra wiadomość, że hamulcowy wypada :)

odpowiedz
Siłka - 24.07.2021 / 23:31, *.com.pl

Uraz goni uraz

odpowiedz
SKL - 24.07.2021 / 23:01, *.play-internet.pl

A przed meczem w wywiadzie Czesiek się przejęzyczył i zamiast o kontuzji Kapustki powiedział że wypada kolejny zawodnik bo kontuzji doznał Ślisz...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 25.07.2021 / 07:04, *.centertel.pl

@SKL: przypadek? ;-)

odpowiedz
Dossa Junior - 24.07.2021 / 22:54, *.chello.pl

szpital czas zacząć... wprost genialnie :(

odpowiedz
PLK - 24.07.2021 / 23:46, *.cyfrowypolsat.pl

@Dossa Junior: przestań narzekać chłopie!!!

odpowiedz
zduneq@gmail.com - 25.07.2021 / 02:23, *.play-internet.pl

@PLK: dużo tego się zaczyna robić a to dopiero początek sezonu, puchary jeszcze nie pewne.Jest taki mały plusik, że młodzież będzie miała szansę się pokazać.

odpowiedz