Rafael Lopes - fot. Hagi

Lopes: Możemy grać co 3 dni

źródło: sport.tvp.pl

- Trener dał mi tę szansę i wielką odpowiedzialność i mianował mnie kapitanem tego wspaniałego klubu w meczu z Wisłą Płock, dzięki czemu było wyjątkowe spotkanie. Bardziej jednak cieszę się ze zwycięstwa. Wszystko było więc idealnie. To był bardzo ciężki mecz, ale to normalne w Ekstraklasie. Wisła starała się znaleźć sposób, żeby nas powstrzymać w ofensywie, ich strategia opierała się na zatrzymywaniu naszych kontrataków, często faulami. Musimy być przyzwyczajeni do takiej gry. Bardziej istotne jest to, że ten mecz pokazał, że mamy bardzo silny zespół i możemy bez problemu grać co 3 dni. W spotkaniu z Wisłą wystąpił przecież zupełnie inny skład - powiedział po meczu z Wisłą Płock Rafael Lopes.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
atmosferic - 26.07.2021 / 11:38, *.orange.pl

w bierki

odpowiedz
WL - 25.07.2021 / 12:46, *.tpnet.pl

Dobra gra tylko nie poparta golem jak w meczu z Flora !!

odpowiedz
KAMIL - 25.07.2021 / 10:21, *.com.pl

było dobrze i na ten skład 3 pkt to mega sukces , ale nie zapominajmy że mieliśmy mnóstwo szczęścia i tylko nieudolności zawodników z Płocka zawdzięczamy 0 z tyłu ! ale jest kilku graczy ktorzy smialo mogą grać od początku lub częściej dostawać szanse gry a nie tylko terror jednym składem

odpowiedz
Kibic - 25.07.2021 / 10:14, *.net.pl

Kiedy w pierwszym składzie gra Josue, dobrze jak jest na boisku Martins lub Lopes bo wczoraj jak Josue chciał coś odwalić to Lopes go uspokajał, Josue to kawał grajka ale trzeba pilnować jego gorącej głowy.

odpowiedz
Miro - 25.07.2021 / 10:04, *.cyfrotel.pl

Moim zdaniem dobry mecz Rafy, udźwignął ciężar gry z opaską i imponował spokojem w rozegraniu. Brawo Lopes!

odpowiedz
exsa - 25.07.2021 / 08:48, *.tpnet.pl

Grac to jedno a drugie to strzelac gole szkoda ze wczoraj nic nie wpadlo !!!!

odpowiedz
Pawciu - 25.07.2021 / 08:43, *.net.pl

Bardzo pracowity i odpowiedzialny pilkarz

odpowiedz