Jakub Rzeźniczak - fot. Woytek / Legionisci.com

Rzeźniczak: Brakuje umiejętności a nie szczęścia

źródło: sport.tvp.pl

- Jak się strzela i nie trafia w bramkę, to przede wszystkim brakuje umiejętności, a nie szczęścia. Dużo było utrzymywania się przy piłce z naszej strony, ale mało konkretów, mało groźnych strzałów. Kilka ich było w tym meczu, ale za mało, żeby zdobyć bramkę. To początek sezonu, nowe nadzieje, nowe rozdanie. Widzieliśmy przed meczem, że Legia nie zagra w optymalnym składzie, szukaliśmy więc swoich szans. Taka jednak jest piłka, musimy patrzeć już na kolejne spotkanie. Nie ma co tego rozpamiętywać. Przeanalizujemy ten mecz, żeby wiedzieć, jakie błędy popełniliśmy i zagrać lepiej następnym razem - powiedział po meczu kapitan Wisły Płock, Jakub Rzeźniczak.

- To sport dla mężczyzn i faule się zdarzają, ale myślę, że sędzia odgwizdał ich więcej po naszej stronie, na przykład w pojedynkach w powietrzu. Nie miało to jednak znaczenia dla przebiegu meczu. Sporo było ostrej gry, mniej czystej gry w piłkę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
:] - 27.07.2021 / 07:24, *.axadirect.pl

ee tam Kuba to zawsze był świr i wojownik na 100%. Pamiętam chwile jak cała drużyna miała wyje..... a on orał boisko wzdłuż i w szerz za cały skład

odpowiedz
grzesiek - 26.07.2021 / 11:18, *.centertel.pl

Co do zmieniania partnerek radze ostroznie z tymi osądami. Czesc z komwntujacych pewnie powinna poczekać az sama sie ożeni. I wtedy zobaczymy co beda pisac :)

odpowiedz
Rollo - 25.07.2021 / 15:05, *.play-internet.pl

Moze sobie kolejne dziecko zrobi z kolejna przygodna laską? On jest chory na glowe. Leczyc sie musi z uzaleznienia od seksu. Mial Edytkę, piekna dziewczyne a teraz? Dramat. Idz Kuba na leczenie.

odpowiedz
Franco - 25.07.2021 / 15:47, *.plus.pl

@Rollo: Co Ciebie to obchodzi?

odpowiedz
Danielo - 25.07.2021 / 16:14, *.comcast.net

@Rollo: Pudelek. Pomyliły sie panu stronki

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 25.07.2021 / 17:41, *.chello.pl

@Rollo: Renia przytarta z zazdrości.

odpowiedz
HOL - 25.07.2021 / 11:34, *.virginm.net

Piłka to sport dla mężczyzn? Qrka, Kuba mentalnie jednak jest jeszcze w XIX w. co niestety pokazują jego pozaboiskowe „wyczyny”. Zmądrzej, bo na naukę gry w piłkę juz za późno.

odpowiedz
nieznamsietosiewypowiem - 25.07.2021 / 11:51, *.tpnet.pl

@HOL: trudno mi w ostatnich 2 dekadach znaleźć piłkarza Legii, który z czołówki mojego rankingu na sympatycznego gościa wylądował w takich czeluściach, że to nawet nie są rezerwy Promienia Żary. Z powodów przez Ciebie wymienionych.

odpowiedz
Roger - 25.07.2021 / 14:30, *.chello.pl

@nieznamsietosiewypowiem: Niestety to prawda. I żeby nie było że 'grzebiemy' w jego życiu osobistym. Kuba jest osobą publiczną i sam wielokrotnie pokazywał, wręcz eksponował swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Jeszcze 4-5 lat temu Kuba wydawał się naprawdę sympatycznym człowiekiem, z poukładaną głową. Teraz... chyba mocno się pogubił

odpowiedz
eLka - 25.07.2021 / 09:43, *.tpnet.pl

Dlatego u was grają zawodnicy co u nas nie mają szans na grę! Niech im się wiedzie ale w Legii mają grac najlepsi i ci co mają gen zwycięzcy!

odpowiedz
exsa - 25.07.2021 / 09:31, *.tpnet.pl

Jak gral kapitan tak grala Wisla P. takze derby regionu dla LEGII !!!!

odpowiedz
grzesiek - 25.07.2021 / 09:12, *.centertel.pl

Uffff kapitan babol. W sumie wyobrazacie sobie co by bylo gdyby dalej u nas grał. Obrona z trojki obroncow wieteska holownia rzezniczak
A z czworki to holownia wieteska jedrzejczyk rzezniczak.
:)

odpowiedz
sixx - 25.07.2021 / 10:12, *.chello.pl

@grzesiek: za to obecnie mamy kapitana "żółta, karny".

odpowiedz
grzesiek - 25.07.2021 / 10:19, *.centertel.pl

@sixx: szczerze nie oglafalem w ostatnim sezonie meczow, ale slyszalem co jędza odwalał. Seoja droga rzezniczak tez lubial lapac kartki. O karnych nie wpsominajac...

odpowiedz
Matt - 25.07.2021 / 18:26, *.tpnet.pl

@grzesiek: Kiedyś nasze wnuki spojrzą w kroniki i powiedzą: "Ten Rzeźniczak to musiał być gość. Wieloletni kapitan, zdobył masę pucharów". To jest dopiero chichot historii.

odpowiedz
grzesiek - 25.07.2021 / 18:58, *.centertel.pl

@Matt: zgadza sie. Najbardziej utytulowany pilkarz w historii nawet Lucjan Brychczy sie przy nim chowa.

odpowiedz