Liga Mistrzów: Terminy meczów z Dinamem Zagrzeb

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Dinamo Zagrzeb będzie rywalem Legii Warszawa w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Spotkania zostaną rozegrane 4 sierpnia o 20:00 (środa) w Zagrzebiu i 10 sierpnia o godzinie 21:00 w Warszawie. Oba będą transmitowane przez TVP Sport.

W 2. rundzie eliminacyjnej Chorwaci ograli we wtorek Omonię Nikozja 1-0, natomiast tydzień wcześniej pokonali Cypryjczyków u siebie 2-0.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (113)

+dodaj komentarz
Deltatrek - 30.07.2021 / 10:10, *.chello.pl

Jednak zmiana polegająca na nie punktowaniu bramek na wyjeździe ma bardzo duże znaczenie. Popatrzcie sobie na dziwne rezultaty w meczach 2 rundy. W zasadzie najlepszym wynikiem na wyjeździe jest teraz 0:0 Nie jestem pewien czy ekipie z UEFA o to chodzioło :)

odpowiedz
wrt - 28.07.2021 / 22:16, *.vectranet.pl

A czemu herb Radomiaka w zapowiedzi na głównej taki brzydki?

odpowiedz
Niestety w klubie nie dzieje sie dobrze - 28.07.2021 / 13:46, *.chello.pl

Panie właścicielu jest tu problem w szatni……

odpowiedz
Won - 28.07.2021 / 14:48, *.chello.pl

@Niestety w klubie nie dzieje sie dobrze:

Co za tępy mąciwoda! Napisz jeszcze anonim na drzwiach w kiblu...

odpowiedz
KrystekLegia - 28.07.2021 / 13:13, *.chello.pl

Spokojnie do celu ????

odpowiedz
Szmu(L)ki - 28.07.2021 / 12:09, *.chello.pl

Jak w obronie za hołownię i wietesia zagra Rose z Nawrockim to mamy jakąś szansę.
Oni są parodystami, którzy gubią krycie jak dziecko grzechotkę.
Jędza też lada moment zrobi babola, bo od 4 spotkań jest bliski tego.

odpowiedz
paf - 28.07.2021 / 11:57, *.play-internet.pl

Hajduk pamiętamy..

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 28.07.2021 / 14:21, *.centertel.pl

@paf: pamiętaj że graliśmy w 10 po czerwieni Rataja

odpowiedz
Big Papa - 28.07.2021 / 11:09, *.play-internet.pl

Czy ekipa Dinama wybiera się do Warszawy? Jeżeli tak to będzie jedno z ciekawszych wydarzeń ostatnich lat. Oby ich przyjechało jak najwięcej. Bardzo żywiołowy doping i można liczyć na konkretne atrakcje przed i po meczu. Ukłony ;-)

odpowiedz
Ygrek - 28.07.2021 / 12:40, *.virginm.net

@Big Papa: beda na 100%
U siebie bojkotuja mecze i mlyna nie bedzie tak jak w meczuu z omonia, ale na cyprze byli w kilkadziesiat osob pod stadionem jak Legia w Tallinie bo tez nie weszli.
Mysle ze wykorzystaja cala pule u nas, pytanie ile biletow od nas dostana...

odpowiedz
fckuefa - 28.07.2021 / 17:12, *.mm.pl

@Ygrek : Nie dostaną od nas biletów, ponieważ całe eliminację jak i fazę play off jest zakaz wpuszaczania kibiców gości narzucony przez uefa, co najwyżej wpadną pod stadion, więc nie liczyłbym na mega frekwencję z ich strony.

odpowiedz
Pawełek - 28.07.2021 / 11:01, *.play-internet.pl

Czy mecze Legii muszą być tak późno??? Wiele osób idzie spać o 22 a tu mecz skończy się dopiero o 23... A jeszcze trzeba wrócić do domu przecież! Jak wrócić o tej porze?

odpowiedz
Maciek - 28.07.2021 / 12:12, *.edu.pl

@Pawełek: idziesz na przystanek , wsiadasz w autobus i za 15 minut jesteś w domu :)

odpowiedz
Marcin O. - 28.07.2021 / 12:14, *.tpnet.pl

@Pawełek: przecież nie masz żadnego problemu, kuchenkorz gra ogony w naszej lidze i puchary mu nie grożą, chyba że pełne lodów...i możesz iść spokojnie spać .....

odpowiedz
Marcin O. - 28.07.2021 / 12:14, *.tpnet.pl

@Pawełek: przecież nie masz żadnego problemu, kuchenkorz gra ogony w naszej lidze i puchary mu nie grożą, chyba że pełne lodów...i możesz iść spokojnie spać .....

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 28.07.2021 / 15:20, *.play-internet.pl

@Pawełek: Kogoś pogieło z tą godz. meczu w Warszawie, tym bardziej że jest to mecz rewanżowy i może być dogrywka.

odpowiedz
Lfan - 28.07.2021 / 16:06, *.chello.pl

@Maciek: Niektórzy mają na 22 do pracy ;)

odpowiedz
jasio - 29.07.2021 / 07:15, *.chello.pl

@Pawełek: mozesz ogladav w TV. nagrac. i rano obejrzec. ja tak robię. pozdrawiam.

odpowiedz
Jimmy L - 28.07.2021 / 08:16, *.t-ipconnect.de

Brawa dla TVP, obojetnie gdzie bym nie byl moge obejrzec kazdy mecz .

odpowiedz
Alan - 28.07.2021 / 09:21, *.t-mobile.pl

@Jimmy L:
Tym bardziej żal bylo patrzeć na oprawę antypis na Legii...

odpowiedz
anadrzewach - 28.07.2021 / 09:50, *.orange.pl

@Alan: żal to patrzeć na takich apologetów jak ty

odpowiedz
Jimmy L - 28.07.2021 / 10:13, *.t-ipconnect.de

@Alan: Ale takie sa fakty , a ty nie owieraj lodowki bo Jaroslawa zobaczysz. Nie martw Sie psychoze tez mozna leczyc.

odpowiedz
Alan - 28.07.2021 / 10:32, *.t-mobile.pl

@anadrzewach:
A jakiś argument merytoryczny posiadasz ? No właśnie tak też myślałem.....

odpowiedz
Dickson Chotowski - 28.07.2021 / 10:48, *.btcentralplus.com

@Jimmy L: Wyciag jezyk z du... Merkel !!!!

odpowiedz
epriu - 28.07.2021 / 11:07, *.com.pl

Polityka WON ze stadionów i z tego forum też.
Żryjcie się gdzie indziej. Niezależnie czy PIS czy SIP, Platforma czy Rampa, lewacy, prawacy, czarni, czerwoni - wszyscy bardzo uprzejmie proszę wyp...!

odpowiedz
Kamil - 28.07.2021 / 11:32, *.mrsn.at

@Alan: ales dowalil piskoże

odpowiedz
Sebo(L) - 28.07.2021 / 12:24, *.centertel.pl

@epriu: chociaż jeden rozsądny głos. Brawo kolego! Sympatie i orientacje polityczne zostawcie dla siebie i się nie wypowiadajcie na forach kibicowskich bo to nie jest do tego miejsce. Łączy nas Legia a polityka tylko dzieli. Idździe się powyzywać na fora polityczne a nie tutaj.

odpowiedz
Jimmy L - 29.07.2021 / 01:14, *.t-ipconnect.de

@Alan: Alan jestem z toba, i jeszcze raz przepraszam . Po prostu zle zrozumialem twoj wpis. A pisze po raz drugi poniewaz pierwszy wpis skasowwala redakcja .

odpowiedz
Lupus - 28.07.2021 / 07:50, *.centertel.pl

Jak czytam wszystkie wypowiedzi to myślę , ze jesteście ludźmi mocno zakompleksionymi , podobnie jak widzicie Klub.
Ja wam powiem Legia do boju i ch......
A nie licytacja ile L przegra .
Jeszcze raz Legia do boju i ch......

odpowiedz
Sebo(L) - 28.07.2021 / 07:44, *.centertel.pl

Zagranie 3 obrońcami z Hołownią w defensywie będzie samobójstwem. Pomocnicy i napastnicy Dinama będą wchodzili w ten blok obronny Legii jak w masło.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.07.2021 / 03:23, *.vectranet.pl

co wy piszecie ze trzeba zagrac lepiej niz z flora ?? przeciez flora nas nie ograla wystarczy zagrac tak jak teraz na wynik a inaczej mowiac z dinamem bedzie inny mecz wiecej gry pilka wiecej wolnego miejsca dla atakujacych podejrzewam pierwszy mecz 2-3 dla Legii w rewanzu 2-2 i to jest fakt dinamo niema materialu na temat gry Legi wiedza tylko ze gramy padake emireli 2 skibicki 1 w rewanzu luqinias 2 brameczki i gramy w 4 rundzie

odpowiedz
Szymon - 28.07.2021 / 05:50, *.t-mobile.pl

@kami(L)PRAGA: halo tu ziemia. Ekipa ma 5 reprezentantów w podstawowym składzie. Co rok robią grupę w pucharach. A jaki mają mieć materiał o Legii? 4 mecze w eliminacjach i 4 razy obrona Częstochowy. Jak my oddamy z 4 celne strzały to będzie nielada wydarzenie. A z Hołownią w obronie to mają Chorwaci autostradę do Legii bramki.

odpowiedz
Sebo(L) - 28.07.2021 / 07:09, *.centertel.pl

@kami(L)PRAGA: poniosła Cię chłopie fantazja. 5 bramek z Dinamem Ci się marzy. Niech wymęczą jakiś remis w Zagrzebiu i skromne 1:0 w Warszawie to będzie sukces wręcz niebywały. Szanse na wyeliminowanie Dinama oceniam na 30-35%.Obym się mylił.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.07.2021 / 07:56, *.vectranet.pl

@Sebo(L) : niestety nasza sila jest sila ofensywna Boruc troszke wybroni ale jedyna szansa to strzelic wiecej bramek i tak tez bedzie :D u nas nie bylo obrony czestochowy tylko gralismy padake 1-0 ci sie marzy :D Z nasza obrona HAHHA bedzie dobrze dinamo niema dobrej obrony nasi ich zaskocza bo sa nieprzewidywalni :)

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.07.2021 / 08:06, *.vectranet.pl

@Szymon: a my ilu mamy ?? tez z 5 i Juranowic Mladenovic Pekhart Jedrzejczyk Muci Slisz Abu HANA moze teraz Jedza i Slisz nie byli powolywani Ale mozna ich zaliczac do reprezentantow wiec mamy 5 a i 2 ktorych mozna doliczyc dinamo nie jest takie straszne jak je wszyscy widza moze graja lepsza pilke ale nie koniecznie skuteczniejsza w potyczce z nami :D

odpowiedz
Gesior - 28.07.2021 / 10:57, *.virginm.net

@kami(L)PRAGA: dokladnie!
Kazdy mysli o tych balkanach ze to Bog wie co, a Lubin potrafil wyeliminowac Partizana, teraz my odprawimy Dinamo

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.07.2021 / 11:28, *.vectranet.pl

@Gesior: Pogon walczy teraz z chorwatami osijek osijek bije narazie wszystkich teraz osijek pojechalo hajduk 2-0 nie tacy straszni chorwaci jak ich maluja

odpowiedz
olew - 28.07.2021 / 01:43, *.vectranet.pl

Bedą meczyki ! Legia wreszcie w roli kopciuszka. Lubię to, lepiej grają po prostu. Cudownie być kibolem Legii ! Brawo Klub, brawo Grajki , brawo Warszawa !

odpowiedz
Wiem co mówię - 27.07.2021 / 23:54, *.chello.pl

Tacy kibice bvb, citów, sruventusow itp nie wiedzą ile tracą zabawy jaka dają nam co roku eliminacje do pucharów...

odpowiedz
Freaky - 28.07.2021 / 02:45, *.play-internet.pl

@Wiem co mówię : To niezla zabawe miales przez ostatnie lata xDDD

odpowiedz
Szymon - 28.07.2021 / 05:52, *.t-mobile.pl

@Wiem co mówię : taka dobrze się zabawialiśmy z amatorami i połamatorami. No i 0 wstydu na Europę. Od eurowpierd... do kolejnego. Banan na ryju

odpowiedz
Wiem co mówię - 28.07.2021 / 07:58, *.chello.pl

@Freaky: no bez kitu hehe

odpowiedz
Sarcastico. - 27.07.2021 / 23:40, *.inetia.pl

NAJLEPSZĄ WIADOMOŚCIĄ JEST, ŻE I MECZ NA WYJEŹDZIE. Pozdro!

odpowiedz
Rafal - 27.07.2021 / 22:48, *.play-internet.pl

Z Realem , Sportingiem czy Spartakiem sklad byl inny i zgrany. Potencjal jest ale brak troche zrozumienia. Zastanawiam sie czy czasem nie lepiej w pucharach zagrac 4-3-3 bo na trzech obroncow to tak srednio im odzie jeszcze.

odpowiedz
FanFan - 27.07.2021 / 22:46, *.chello.pl

Nie możemy się bać Dynama jak chcemy grać w Lidze Mistrzów.
Tam prawdopodobnie nie będzie prowadzony doping ze względu na restrykcje, a to jest duży atut dla gości. Pikniki, vipy, rodziny itp na meczu zobaczą Wielką Legię, taką mam nadzieję, walczącą od początku do końca, a nie tylko fragmentami jak dzisiaj i tydzień temu od 60 minuty. Pozdrawiam Braci po szalu, do zobaczenia w Radomiu i 11 sierpnia na Ł3. Będzie dobrze, my kibice z Łazienkowskiej musimy wierzyć do ostatniego gwizdka. A ci co piszą że nas rozniosą, że nie mamy szans, powinni mieć bana na tej stronie. Ave Legia.

odpowiedz
KibicL - 28.07.2021 / 00:22, *.net.pl

@FanFan: Dokładnie. Legia!!!

odpowiedz
kibic - 27.07.2021 / 22:35, *.vectranet.pl

Brawo TVP, znów i znów!!

odpowiedz
lw73 - 27.07.2021 / 22:33, *.chello.pl

Czy ktoś oglądał jak grało Dinamo?

odpowiedz
Zimny - 28.07.2021 / 16:06, *.mm.pl

@lw73: Meczu na Cyprze nie widziałem, ale u siebie dali sobie dojść Omonii parę razy pod bramkę, kilka groźnych sytuacji Cypryjczycy stworzyli, ale w Dinamo widać, że mają bardzo dobrze wyszkolonych piłkarzy, gole w domu strzelali po indywidualnych akcjach w drugiej połowie, ogólnie powiedziałbym pierwsza połowa 60-40 dla Omonii, druga gdzieś 70-30 dla Dinama. Dinamo wszystkie swoje mecze domowe puszcza na YouTube na swoim kanale, bodaj GNK Dinamo się nazywa.

odpowiedz
Seba - 27.07.2021 / 21:49, *.chello.pl

Czy rewanz w Warszawie będzie napewno 11 sieprnia bo musze zdazyc dojechac z Francji a mam napiety grafik.Kto wie to prosze o info

odpowiedz
acab - 27.07.2021 / 22:53, *.t-mobile.pl

@Seba: raczej 10. 11 jest superpuchar Europy

odpowiedz
kabojas - 28.07.2021 / 00:04, *.inetia.pl

@Seba: 10.08 rewanż

odpowiedz
:) - 28.07.2021 / 00:07, *.chello.pl

@Seba: serki pleśniowe i u nas są, nie musita aż tam jeździć

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.07.2021 / 21:08, *.orange.pl

Z Dinamem to będą zupełnie inne mecze. I myślę, że zespół zepnie pośladki na maxa. Czy to pozwoli na pokonanie tego przeciwnika....Przekonamy się już niedługo. Mam tylko nadzieję, że teraz właściciel sypnie trochę grosza i wzmocnimy się kilkoma graczami. Mam swoje typy..."wiem, ale nie powiem". Dla zmylenia przeciwnika - Endriu Twitter, Jura Facebuk i Kazimierz Jutuber...

odpowiedz
Wolfik - 27.07.2021 / 22:29, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Pierwszy mecz już 4 sierpnia, czyli za tydzień. Chociażby się posrali nie zdążą nikogo zakontraktować.

Ale rozumiem, że myślisz na przyszłość. Pewnie dojdzie jakiś pomocnik (za Kapiego), na połowę października bedzie gotów.... Bo dziurę tam mamy jak Ruskie w Mirnym....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.07.2021 / 23:04, *.orange.pl

@Wolfik: Tak, myślę o wzmocnieniach na przyszłość, niezależnie, w których rozgrywkach zagramy, bo zagramy na pewno. 30 kilka spotkań do końca roku. A nie wiadomo, czy ktoś jeszcze nie odejdzie. Zastanawiam się cały czas, na jaki poziom jest w stanie wejść obecny skład. Bo patrząc na te 4 mecze pucharowe, to mam wrażenie, że gramy max. na jakieś 60%. Pytanie - czy panowie będą w stanie / zechcą zagrać z Dinamo na 120%, czyli mecz życia, bo inaczej to będzie ciężko mysleć o awansie.

odpowiedz
Bobek - 27.07.2021 / 21:03, *.chello.pl

No niestety, niezły łomot się szykuje.

odpowiedz
Borat - 27.07.2021 / 21:34, *.virginm.net

@Bobek: bez przesady..ogladales ich mecze z Omonia? Szału nie ma...to samo nam wrozyli przed spartakiem i celtickiem, awansujemy

odpowiedz
Dedi - 27.07.2021 / 21:50, *.plus.pl

@Borat:
A co pisali przed Realem gdy przegraliśmy z BvB wysoko oraz na Bernabeu i z Lizboną. Real na zmiażdży w Warszawie dwucyfrowy wynik będzie ... Pyk i 3:3 było... Ludzi pokory trzeba mieć dla nich ale Zagrzeb też niech ma dla nas.

odpowiedz
ews - 27.07.2021 / 22:22, *.chello.pl

@Bobek: Dokladnie. Dziwie sie tym co taka wiare maj w sukces. My naprawde gramy niezla padline.

odpowiedz
Farme(L) - 27.07.2021 / 22:31, *.virginm.net

@Dedi: Pełna zgoda!!!

odpowiedz
Markus Merk - 27.07.2021 / 23:51, *.play-internet.pl

@Bobek: u ciebie to łomot się szykował z Bodo.

odpowiedz
KibicL - 28.07.2021 / 00:24, *.net.pl

@Bobek:Szykuje się dla dinama. Legia Mistrz.

odpowiedz
Dziaduszko - 27.07.2021 / 21:02, *.centertel.pl

Legia nie może meczu w Zagrzebiu przegrać.Każdy inny wynik daje spore szanse na awans.Ale nie możemy przegrać nawet jedną bramką

odpowiedz
Dedi - 27.07.2021 / 21:33, *.plus.pl

@Dziaduszko:
My nie tracimy dużo bramek ,jest szansa na korzystny wynik w Zagrzebiu. Nawet w słabszej formie dwa lata temu graliśmy
z Rangersami w kwalifikacjach LE i miała być miazga a u nas było 0:0 w Glasgow 1:0 dla Rangers,Morelos w 91 minucie.. pamiętam jak dziś... Na ten moment każdy ma po 50% szans... Obejrzyjmy pierwszy mecz i skomentujemy. Nie rozumiem gości co piszą z Dinamem bez szans ... A co to jest Barcelona??

odpowiedz
Tak będzie - 27.07.2021 / 20:58, *.mm.pl

Dinamo vs Legia 4:0
Legia vs Dinamo 0:3

odpowiedz
singspiel - 27.07.2021 / 21:04, *.centertel.pl

@Tak będzie : a potem obudzisz się zlany potem i moczem

odpowiedz
chrisSiekierki - 27.07.2021 / 21:16, *.vectranet.pl

@Tak będzie : a twoja drużyna jakie wyniki osiągnęła w pucharach ?

odpowiedz
Le Ja - 27.07.2021 / 21:19, *.orange.pl

@Tak będzie : To słabo ci na tym PlayStation szło grając Legią...

odpowiedz
Ares - 27.07.2021 / 21:26, *.chello.pl

@Tak będzie : co będzie to będzie

odpowiedz
Tob - 27.07.2021 / 21:28, *.play-internet.pl

@Tak łajzo żal du_psko ściska?

odpowiedz
UBH - 27.07.2021 / 22:07, *.play-internet.pl

A Ty z skąd jesteś z Warszawy czy z Zagrzebia

odpowiedz
O L af - 28.07.2021 / 00:41, *.chello.pl

@Tak będzie :
palnij sie mocno i na k6

odpowiedz
Magister Blokers - 28.07.2021 / 11:03, *.236.191

@UBH: United Bródno Hooligans?;)

odpowiedz
matus007 - 27.07.2021 / 20:57, *.play-internet.pl

Legia będzie za tydzień w optymalnej formie ;)

odpowiedz
Felek - 27.07.2021 / 20:49, *.play-internet.pl

Redakcjo, czas wyłączyć licznik wstydu prezesa Legii :-) W końcu.

odpowiedz
Witamina1916 - 27.07.2021 / 21:06, *.plus.pl

@Felek: minimum liga Europy nas satysfakcjonuje

odpowiedz
chrisSiekierki - 27.07.2021 / 21:17, *.vectranet.pl

@Witamina1916: mierz zamiary podług sił...

odpowiedz
Gclw - 27.07.2021 / 21:19, *.chello.pl

@Felek: licznik wstydu przestanie bić w dniu rozegrania pierwszego grupowego meczu w euro pucharach.

odpowiedz
stara szkoła - 27.07.2021 / 20:31, *.chello.pl

Trzeba zagrać 3 razy lepiej,niż z Florą,aby myśleć o przejściu Dinama.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.07.2021 / 20:24, *.petrotel.pl

A jacy będą potencjalni rywale w 4 rundzie el. do LE? ;-)

odpowiedz
LW82 - 27.07.2021 / 20:48, *.net.pl

@vadisodjidjiaofoe: poznamy w poniedziałek chyba

odpowiedz
Kibic L - 27.07.2021 / 21:19, *.t-mobile.pl

@LW82:

Rangersi Crvena Young Boys i jeszcze jakiś wynalazek

odpowiedz
Farme(L) - 27.07.2021 / 22:42, *.virginm.net

@Kibic L: najpierw niech Young Boys wygrają ze Slovanem... dalej Rangersi wygrają z Malmö, a Crvena z Kajratem bo jakoś im nie poszło...
A i najważniejsze Legia musi wygrać z Dinamem!!!
Małymi krokami...

odpowiedz
Fanatyczny Piknik - 27.07.2021 / 20:20, *.com.au

Dymano to ogórki, ogolony ich.

odpowiedz
Karluv - 27.07.2021 / 20:03, *.vectranet.pl

Brawo Legia. Europejska przygoda co dopiero się zaczyna!!!

odpowiedz
Kibic - 27.07.2021 / 20:02, *.plus.pl

Czy można już zlikwidować licznik wstydu ?:)

odpowiedz
Warszawiak - 27.07.2021 / 20:12, *.centertel.pl

@Kibic: Nie

odpowiedz
fan - 27.07.2021 / 23:59, *.chello.pl

@Kibic: Nie bo np nie wyjście z grupy LK tez bedzie wstydem.

odpowiedz
WSZYSCY DO ZAGRZEBIA ! - 27.07.2021 / 20:01, *.chello.pl

Jesteśmy zawsze taaaaaaaaaaaam !!

odpowiedz
KLKA PRZYDATNYCH INFORMACJI - 27.07.2021 / 19:58, *.247.58

Warszawa-Zagrzeb 1010 km ( Samochodem )
Trasna przez Słowację i Węgry bez żadnych komplikacji.
Słowacja oraz Węgry nie wymagają zaświadczeń o zaszczepieniu czy żadnych testów jeśli jesteśmy w TRANZYCIE..
Przejeżdzamy tylko przez te kraje więc w naszym przypadku nie ma żadnych problemów.
Chorwacji wpuszczają osoby zaszczepione bez problemu, natomiast niezaszczepieni muszą przedstawić test.
Może to być dużo tańszy test antygenowy wykonany nie później niż 24 godziny.
Testy antygenowe można wykonać w wielu punktach w Warszawie poniżej 100 zł ( również z tłumaczeniem w języku angielskim )
Wynik już po 15 minutach
Przykładowo punkt testów i ceny pod PKIN w centrum https://med-extreme.com/
Powrót drogą kołową pozwala na 95% uniknąć kwarantanny, na granicach Shengen Słowacja-Polska obecnie kontro są zniesione.
Natomiast może to być kontrola wyrywkowa..
Stadion Dinama pojemność ponad 35 tys. więc nie powinno być problemów z biletami.
Pytanie ile % widowni może obejrzeć mecz według chorwackich przepisów. Tego nie wiem
Jeśli kogoś interesuje to z Zagrzebia samochodem można bezproblemowo w około 2 godzin dotrzeć nad Adrjatyk..( mniej niż 200 km )

DO KOŃCA !! Z FARTEM !!

odpowiedz
Ultras - 27.07.2021 / 20:04, *.virginm.net

@KLKA PRZYDATNYCH INFORMACJI:
U nich mecze sa bez publicznosci, na Omonii byl pusty stadion, jedynie vip trybuna.

odpowiedz
Janinho - 27.07.2021 / 20:05, *.211.49

@KLKA PRZYDATNYCH INFORMACJI: z tym testem dla niezaszczepionych to ściema. Granicę Słoweńsko-Chorwacką pokonaliśmy półtora tygodnia temu bez żadnej (prawie) kontroli. Celnik sprawdził ile paszportów mu dałem, policzył ile ludzi jest w samochodzie, nawet tych paszportów nie otworzył tylko oddał i jazda dalej

odpowiedz
Wook - 27.07.2021 / 20:07, *.chello.pl

@Ultras: Patrząc na skrót to duża ta trybuna VIP

odpowiedz
Krtuz - 27.07.2021 / 20:10, *.plus.pl

@Ultras: przy pustych na pewno nie, 3,500 tys podają ze było z Omonia

odpowiedz
WAWA - 27.07.2021 / 20:16, *.chello.pl

@KLKA PRZYDATNYCH INFORMACJI:
Dzisiaj od nas 200 osób i nawet nie weszli nawet na stadion. W Zagrzebiu będzie podobnie. Na meczu z Omonią 3-4 tys. ludzi więc pewnie mają spory limit.

odpowiedz
Karczel - 27.07.2021 / 20:20, *.chello.pl

@Janinho : Żadna ściema, taki jest przepis obecnie. Wejdż na strone naszego MSW i poczytaj. Osoby niezaszczepione muszą przedstawić test. To, że wam celnik nic nie sprawdził, bo mu najpeniej się nie chciało nie znaczy nic.

odpowiedz
Dedi - 27.07.2021 / 20:29, *.plus.pl

@KLKA PRZYDATNYCH INFORMACJI:

Niestety jest jeden problem.......
Ten mecz będzie bez kibiców... Bo Chorwacja jeszcze nie wpuszcza kibiców na mecze a swoich ani przyjezdnych w Lidze też.

odpowiedz
X - 27.07.2021 / 20:30, *.virginm.net

@Krtuz: 3 trybuny puste, mlyna i flag brak, te 3500 nawet nie dopingowalo, vipy, rodziny, bilety korpo, fanatykow brak, u nas bedzie komplet i ogien, a tam mimo potencjalu BBB padaka...takie czasy

odpowiedz
aaa - 27.07.2021 / 20:36, *.chello.pl

@Karczel: oficjalnie ale ogolnie w Chorwacji maja wywalone i prawie tego nie kontroluja jak donsoza ludzie

odpowiedz
WWL - 27.07.2021 / 20:41, *.chello.pl

@KLKA PRZYDATNYCH INFORMACJI:
No włąśnie najpewniej mecz będzie bez kibiców ewentualnie garstkę wpuszczą. Może to dla nas i lepiej ?

odpowiedz
aaa - 27.07.2021 / 20:42, *.chello.pl

@KLKA PRZYDATNYCH INFORMACJI: Tak tak, można jechać postać pod stadionem bo w Chorwacji nie wpuszczają kibiców.

odpowiedz
Vidi - 27.07.2021 / 20:59, *.tpnet.pl

@Dedi: Co ty pitolisz, na ostatnim meczu np. Rijeki było 8.500 kibiców, w Chorwacji mają w d**** wszelkie obostrzenia.

odpowiedz
trch - 27.07.2021 / 21:02, *.centertel.pl

@KLKA PRZYDATNYCH INFORMACJI: raczej jak już to można jechać nad adriatyk i ewentualnie spróbować szczęścia bo tam nawet miejscowych nie wpuszczają, tylko mają jakieś mwga restrykcyjne limity także raczej skończy się na staniu pod stadionem.

odpowiedz
cew - 27.07.2021 / 21:04, *.chello.pl

@Karczel: Przy wjezdzie do Chorwacji te mozna zrobic testy czeka sie 15 min

odpowiedz
Fff - 27.07.2021 / 21:18, *.plus.pl

@Vidi: Tydzień temu na lidze byli normalnie kibice.

odpowiedz
Dedi - 27.07.2021 / 21:55, *.plus.pl

@Vidi: A jak tak to mnie wtedy poprawiłeś
To Borek przy okazji pierwszego meczu na tvp sport gadał że w Chorwacji nie wypuszczają na stadiony.

odpowiedz
JFK - 27.07.2021 / 22:25, *.orange.pl

Czy można zweryfikować ile osób wpuszczają na mecz w Zagrzebiu? Czas goni.

odpowiedz
Kurak (L) - 27.07.2021 / 23:00, *.optinet.hr

@trch: Ja od wczoraj w Chorwacji, sprawdzili nam paszporty covidove, i jazda. Na granicach, Słowackiej i Węgierskiej, żadnych kontroli, gorzej jak na trasie złapią wyrywkowo ( bez testów, lub paszportów cvid). To kwarantanna murowana...

odpowiedz
Semper Fi - 27.07.2021 / 23:24, *..

@KLKA PRZYDATNYCH INFORMACJI:
Telefon do Dynama wykonac z byle glabem co po angielsku gada i macie odpowiedz...
Po co tyle bajtow marnowac.

odpowiedz