fot. Woytek / Legionisci.com

Rewanż z Florą w TVP Sport

Mishka, źródło: Legionisci.com

W najbliższy wtorek o godzinie 18 czasu polskiego Legia Warszawa rozegra rewanżowe spotkanie 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Florą Tallin. Bezpośrednią transmisję tego meczu przeprowadzi TVP Sport, a komentować go będą Maciej Iwański i Robert Podoliński. Studio przedmeczowe rozpocznie się już o godzinie 17.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Tak będzie - 25.07.2021 / 16:04, *.mm.pl

Flora vs Legia 2:0

odpowiedz
Pawciu - 25.07.2021 / 13:37, *.net.pl

Najgorsza para komentatorow...

odpowiedz
Dedi - 25.07.2021 / 19:41, *.plus.pl

@Pawciu:
Zgadzam się Iwańskiego nie da się słuchać a pozatym on nie za bardzo lubi naszych...

odpowiedz
Zu(L)us - 26.07.2021 / 18:21, *.centertel.pl

@Pawciu: czyżbyś szpaka nie słyszał?

odpowiedz
:) - 25.07.2021 / 12:49, *.chello.pl

Akurat będę w Zoppot!

odpowiedz
Paweł - 25.07.2021 / 12:59, *.plus.pl

@:) : Hamuj bajere, jak już to będziesz w Sopocie.

odpowiedz
oLaf - 26.07.2021 / 14:45, *.vectranet.pl

@Paweł : słusznie, porządek musi być!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.07.2021 / 12:45, *.centertel.pl

Zimny browarek, miska z zimną wodą pod stopami i gorący, wtorkowy wieczór z happy endem. Flora - Legia 1-3

odpowiedz
Dedi - 25.07.2021 / 19:43, *.plus.pl

@Leśny Dziadek:

Dobre! Widzę że nie tylko jak propaguje taki sposób w upały.. Zimna woda na raćice , Browar z lodówki i meczyk. Flora v Legia0:3
Pozdrawiam Źiomek

odpowiedz
Lew Salonowy - 26.07.2021 / 15:19, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Panowie, proponuję zainwestować w klimatyzację, mamy XXI wiek a Wy siedzicie z nogami w misce z wodą, zamiast do łazienki chodzicie do Sławojki za chałupą? ludzie trzymajcie mnie...XD

odpowiedz
Bulbulator - 25.07.2021 / 12:29, *.55.238

Jakie brawo, za twoje się bawią, jak się ma wór bez dna nie swoich pieniędzy, których nie trzeba zarabiać, to można kosić konkurencję.

odpowiedz
Warszawiak - 25.07.2021 / 13:49, *.vectranet.pl

@Bulbulator: Za moje, ale i ja się będę na tym meczu bawił. Przynajmniej myślą o zwykłych kibicach.

odpowiedz
Zdzicho - 25.07.2021 / 14:04, *.tpnet.pl

@Bulbulator: takie brawo idiotyczne, że będzie gdzie mecz obejrzeć

odpowiedz
Warszawiak - 25.07.2021 / 11:24, *.vectranet.pl

Brawo TVP, znów.

odpowiedz