fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (100)

+dodaj komentarz
WSL - 27.07.2021 / 20:20, *.tpnet.pl

P.Mladenovic ciagnie na bramke rywala nagle sie zatrzymuje zeby oddac pilke rywalowi to taki pilkarz widac ze ma dosyc gry w LEGII to niech odejdzie bo takiej gry pilkarza LEGIA nie potrzebuje !!!

odpowiedz
Pamietasz Grecje za Otto Rehnaghela??? - 27.07.2021 / 20:03, *.plus.pl

jak oni grali defensywnie zabijali piekno futbolu ale Zostali Mistrzami Europy
a Portugali 2016 tez masakra i tez Mistrz Europy
niech Polska tak gra i bedzie Mistrzem Europy - ja będę Tym co bedzie chwalil taka takktykę. Niech tylko będzie ...

odpowiedz
WBA - 27.07.2021 / 20:01, *.as13285.net

Mamy puchary
Ciekawe kto w grupie ....

odpowiedz
pytanie dla statystyków - 27.07.2021 / 19:59, *.plus.pl

Kiedy Legia wygrala 4 mecze z rzędu w ELIMINACJACH do pucharu Europy *walkower sie liczy jako porazka?
Kiedy wygrala 5 z rzedu w fazie grupowej to wiem ale kiedy w Eliminacjach

odpowiedz
ciekawostka - 27.07.2021 / 20:13, *.plus.pl

@pytanie dla statystyków : wlasnie sprawdzilem i za Henka gdyby nie wpadka z Bereszynskim ( i nie liczyc walkowera jako porazki) to on zrobil z Legia w pucharach wynik kosmiczny 10 wygranych z rzędu!!!!
(oczywiscie gdyby nie walkower to nie gralibysmy z Aktobe tylko z silna druzyna o LM - ale CZAPKI Z GŁÓW) Niech wiec Czesiek pobije rekord Henka

odpowiedz
Kubacwks - 27.07.2021 / 19:55, *.247.77

Czesław Czesław Czesław!!! No way Vuko, choć serce ma legijne.

odpowiedz
atmosferić - 27.07.2021 / 19:54, *.orange.pl

licznil wstydu trzeba zdjac 1433 dni.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.07.2021 / 19:53, *.centertel.pl

Licznik wstydu można skasować

odpowiedz
(L) ump - 27.07.2021 / 19:50, *.orange.pl

Wstyd jest ale licznik wstydu można wyłączyć.

odpowiedz
Trog(L)odyta - 27.07.2021 / 19:54, *.chello.pl

@(L) ump: To samo chciałem napisać. :)

odpowiedz
Młody - 27.07.2021 / 19:43, *.play-internet.pl

Co oni zrobili z tej "drużyny"?

odpowiedz
Syn trenera - 27.07.2021 / 19:49, *.vectranet.pl

@Młody: zgadzam się dramatycznie zachowawczo do tyłu na alibi mając przy tym tak niepewna obrone

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.07.2021 / 19:40, *.chello.pl

Pewnie awans wywalczymy, ale Czesiek, brylant naszej myśli trenerskiej, zabije najdrobniejszą chęć ofensywnej gry. Gramy brzydko, nieskutecznie, ale szczęśliwie.

odpowiedz
atmosferić - 27.07.2021 / 19:45, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: pewnoe ? przeciez flora strzelila prawidlowego gola...

odpowiedz
Eduardo - 27.07.2021 / 19:54, *.toneticgroup.pl

@atmosferić: co ty pierd...

odpowiedz
Cicero - 27.07.2021 / 19:59, *.47.1

@Eduardo: to jest zwykły troll.

odpowiedz
Kacperek - 27.07.2021 / 19:40, *.chello.pl

Mioduski stawiaj dobra butelke dla sedziego !! bo tam powinien byc gol dla Flory

odpowiedz
ii - 27.07.2021 / 19:39, *.orange.pl

co oni robią to jest żenada, ale jaki trener taka drużyna.
Super przygotowanie do sezonu szkoda mi Boruca.

odpowiedz
Lolek - 27.07.2021 / 19:36, *.com.pl

Grają ujowo ale wygrywają

odpowiedz
Eduardo - 27.07.2021 / 19:35, *.toneticgroup.pl

Z tego Josue może będą ludzie ale obrona dno

odpowiedz
Lupus - 27.07.2021 / 20:14, *.centertel.pl

@Eduardo: Dziś bramkarz i obrona na 5, wynik na zero z tyłu, więc nie wiem co chcecie od obrony.

odpowiedz
ivi - 27.07.2021 / 19:35, *.orange.pl

syf straszny syf

odpowiedz
:) - 27.07.2021 / 19:30, *.t-mobile.pl

Lopes to taki drugi Lopes

odpowiedz
Syn trenera - 27.07.2021 / 19:30, *.vectranet.pl

Wyniki Legii 10 razy lepsze niż gra we wszystkich meczach. Tyle szczęścia co w ostatnich meczach.. To przez cały sezon nie mieliśmy.. Dziś też powinniśmy przegrywać a wygrywamy.. Holownia dno drewno..

odpowiedz
grzesiek - 27.07.2021 / 19:29, *.centertel.pl

No to ile z zagrzebiem. Mysle ze z 5 nam wbiją...conajmniej

odpowiedz
:) - 27.07.2021 / 19:29, *.t-mobile.pl

Który orzeł dziubnął?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.07.2021 / 19:28, *.chello.pl

Mamy szczęście. Podobno sprzyja lepszym.

odpowiedz
Artur - 27.07.2021 / 19:28, *.centertel.pl

Psy szczekają, karawana jedzie dalej

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.07.2021 / 19:28, *.centertel.pl

Gooool, Speeeed Lopes:)

odpowiedz
grzesiek - 27.07.2021 / 19:27, *.centertel.pl

Spalonwgo nie było moim zdaniem przy bramce dla Flory. No ale to juz i tak nie wazne. Strzelilismy gola, to my zagramy dalej

odpowiedz
Hahahaha - 27.07.2021 / 19:27, *.t-mobile.pl

Brak VARu nas uratował a potem bramka... fart nie z tej ziemi.

odpowiedz
Siux - 27.07.2021 / 19:46, *.unity-media.net

@Hahahaha: Dokładnie fuks roku.

odpowiedz
Wwar - 27.07.2021 / 19:27, *.centertel.pl

Dziękujemy sedziemu

odpowiedz
Szymon - 27.07.2021 / 19:26, *.t-mobile.pl

No i chwilowo się upiekło

odpowiedz
RMFC - 27.07.2021 / 19:25, *.orange.pl

Wstyd żeby Legia zamiast grać piłka biegała za nią i jeszcze nieuznany gol nie wiadomo z jakiego powodu

odpowiedz
Kielonek - 27.07.2021 / 19:25, *.centertel.pl

Ale fart

odpowiedz
jot - 27.07.2021 / 19:24, *.tpnet.pl

Teraz już wiem dlaczego polska liga jest na 30-tym miejscu ...

odpowiedz
atmosferić - 27.07.2021 / 19:40, *.orange.pl

@jot: a i tak jest to za wysokie miejsce conajmniej o 5-10 pozycji.

odpowiedz
Eduardo - 27.07.2021 / 19:20, *.toneticgroup.pl

Ulane k. .. grac

odpowiedz
Boruc to jest Legionista :) - 27.07.2021 / 19:18, *.plus.pl

W bramce broni na trybunach w Talinie dopinguje naszą L
To jest gość! Tak trzeba Dac Legii 200% i wtedy jest szansa na Konferencję! Brawo Artur!!!

odpowiedz
Szymon - 27.07.2021 / 19:17, *.t-mobile.pl

Hołownia nawet do rezerw się nie nadaje.

odpowiedz
Wawa - 27.07.2021 / 19:17, *.chello.pl

Czesiek
To
Nie trener
To parodysta gra Legii To dramat

odpowiedz
??? - 27.07.2021 / 19:17, *.t-mobile.pl

Do k...y nędzy jacy my jesteśmy bezzębni. W ataku jest taka bryndża że aż oczy bolą.

odpowiedz
Rado 1970 - 27.07.2021 / 19:15, *.chello.pl

LM jest nasza…..z tak zajebista gra conajmniej ćwierćfinał …

odpowiedz
:) - 27.07.2021 / 19:09, *.t-mobile.pl

Wiecie co? Nieswojo jakoś się czuje poza Warszawą, w tym Malborku i Sopocie, wracam do StoLicy!!!

odpowiedz
:) - 27.07.2021 / 19:17, *.t-mobile.pl

@:) : tu nawet na dworcu jest Apotheke a nie apteka a na bilecie zamiast skąd pisze von.. Nie ma to jak w Warszawie!!!!

odpowiedz
Tom - 27.07.2021 / 19:04, *.mm.pl

Mam nadzieje że wygra Flora, należy im się ten awans za zaangażowanie.
A te wkłady do koszulek aka piłkarze Legii powinni wracać do Warszawy na kolanach, zwykli nieudacznicy.

odpowiedz
Sig - 27.07.2021 / 19:21, *.chello.pl

@Tom: mam nadzieję że jesteś podszywem kibica Legii.

odpowiedz
Tom - 27.07.2021 / 19:28, *.mm.pl

@Sig: A ja mam nadzieje że nigdy na ciebie nie trafię na trybunach bo inaczej porozmawiamy.

odpowiedz
mareczek - 27.07.2021 / 18:58, *.centertel.pl

Za mało ruchu jest w polu karnym Flory.Idzie akcja skrzydłem,a w polu karnym wszyscy stoją

odpowiedz
Sebo(L) - 27.07.2021 / 18:54, *.master.pl

Pierwsza połowa w wykonaniu Legii niestety słabiusieńka.Flora zdecydowanie groźniejsza pod bramką Legii.Ponownie zaangażowanie wśród piłkarzy Legii stoi na bardzo niskim poziomie.Wystarczyło by jedynie zastosować wysoki pressing i Flora by nie istniała,ale Legia gra tą swoją irytującą do bólu grę do tyłu i w poprzek boiska.Na to nie da się patrzeć! Zdecydowanie przyjemniej oglądało się dublerów w meczu z Wisłą,gdzie było widać chęć gry,zaangażowanie a akcje ofensywne mimo kompletnego braku zgrania były o wiele groźniejsze niż te,które mamy (nie)przyjemność oglądać w Tallinie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.07.2021 / 18:52, *.centertel.pl

29 stopni i zaduch. Dlatego zaczęli powoli, oby w 2 połowie padł dla nas gol, bo Flora postawi wszystko na 1 kartę, i dziki będą biegać. Oby poszły kontry i bramka / i dadzą spokój. Trochę thriller się szykuje.

odpowiedz
Wolfik - 27.07.2021 / 18:50, *.mm.pl

Bardzo słaby (niestety) mecz w naszym wykonaniu. Zero konkrektów. Mecz na styku, bedzie bardzo nerwowo.

odpowiedz
Kibic - 27.07.2021 / 19:05, *.net.pl

@Wolfik: nie jest taki słaby tylko obrona elektryczna ale z przodu coś tam grają tylko bramki brak ale po przerwie strzelą. Tylko Legia !!

odpowiedz
Syn trenera - 27.07.2021 / 18:50, *.vectranet.pl

Ale gramy dramat, Znów 10 Holownia we Florze gra. Boków nie mamy Mladenovic i Juranovic spacerują i czemu gramy tak zachowawczo.. Do tyłu i do tyłu.. Zaraz za Josue Czesio wpuści Slisza i obrona Częstochowy..

odpowiedz
Eduardo - 27.07.2021 / 18:46, *.toneticgroup.pl

Obrona to dramat

odpowiedz
Jerry - 27.07.2021 / 18:44, *.206.174

Co ten Czesiek zrobił z Legią? Chłopaki nie potrafią grać do przodu. Mladenovic jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu. Wachadłowi nie wrzucają piłek w pole karne. Granie tylko do tyłu. Oczy bolą.

odpowiedz
atmosferić - 27.07.2021 / 18:48, *.orange.pl

@Jerry: juz na wiosne nie potrafili - nie umieli pokonac takich poteg jak podbeskidzie, stal,w.krakow, cracovia itd. druzyn dolujacych w tabeli.

odpowiedz
Wawa - 27.07.2021 / 18:33, *.chello.pl

Co ten ślepy Czesiek widzi
W tym holowni
Drewniak jakich mało

odpowiedz
atmosferić - 27.07.2021 / 18:30, *.orange.pl

jak wieteska jest twoim najlepszym zawodnikiem to znaczy ze masz problem.

odpowiedz
Hiszpan Junior - 27.07.2021 / 18:30, *.telnaptelecom.pl

Ten sędzia to jakiś idiota. Był centralny faul a on cicho

odpowiedz
mareczek - 27.07.2021 / 18:29, *.centertel.pl

Legia jak zwykle musi poczuć zagrożenie żeby zaczęła grać.Wczesniej im się nie chce

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.07.2021 / 18:27, *.chello.pl

Jędza coś obstawił?

odpowiedz
Sebo(L) - 27.07.2021 / 18:26, *.centertel.pl

Tragedia. Ponownie na grę Legii nie da się wprost patrzeć. Zęby aż bolą.

odpowiedz
Kielonek - 27.07.2021 / 18:26, *.centertel.pl

Znowu nic nie grają.Zaczną grać jak dostaniemy bramkę

odpowiedz
Mietek - 27.07.2021 / 18:23, *.play-internet.pl

To co gra Legia to jest panowie jakiś dramat!

odpowiedz
Hmm - 27.07.2021 / 18:20, *.t-mobile.pl

15 minut a nasi dreptają. pressing na stojąco, w ataku nikt nie pokazuje się do gry... a to wszystko z estończykami... to co będzie z np. Dinamem Zagrzeb.

odpowiedz
grzesiek - 27.07.2021 / 18:23, *.centertel.pl

@Hmm: z jakim dinamem?
Trzeba wpierw przejsc flore a narazie nie zanosi sie

odpowiedz
Cicho - 27.07.2021 / 18:07, *.chello.pl

Czy dziś też jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra?

odpowiedz
Vice - 27.07.2021 / 18:00, *.chello.pl

Co robi tam hOLOWNIA przecież to muł

odpowiedz
Sinner - 27.07.2021 / 17:47, *.chello.pl

oby pan Czesio po meczu nie udał do pani Flory (z Czterdziestolatka)

odpowiedz
Sebo(L) - 27.07.2021 / 17:41, *.centertel.pl

Jeśli Hołownia zagra jak w Warszawie to... a lepiej nie będę krakał.

odpowiedz
bie/L/sko - 27.07.2021 / 18:26, *.master.pl

@Sebo(L) : też dorzucę swoją cegiełkę: 2 : 1 dla Legii Warszawa. Czyli wygrana.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 27.07.2021 / 17:38, *.chello.pl

Zgodnie z wcześniejszym postanowieniem typuję wynik dzisiejszego meczu, tj.: bramkowy remis!
Czekam na odważnych...

odpowiedz
Wolfik - 27.07.2021 / 17:42, *.mm.pl

@Jerz z Potoku: Ja wierzę, że Emreli coś ustrzeli :) Zatem 1:0 dla nas.

odpowiedz
NaSpokojnie - 27.07.2021 / 17:51, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku:
4-1 dla nas. ⚽⚽⚽⚽
Myślę że strzelimy pierwsi a potem będziemy kontrować I stąd 4 :)

odpowiedz
Krzeszczu - 27.07.2021 / 17:58, *.bredband2.com

@Jerz z Potoku: 2-2 :-))

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.07.2021 / 17:59, *.centertel.pl

@Jerz z Potoku: F-L 1-3

odpowiedz
Janek - 27.07.2021 / 17:35, *.plus.pl

Sami trenerzy. Weźcie się za trenerkę. Śmiech na sali.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.07.2021 / 17:35, *.orange.pl

Legia Gol, ale, ale, ale, ale nie jeden, najlepiej 3:)

odpowiedz
Sarcastico. - 27.07.2021 / 17:32, *.inetia.pl

Nic się Panie Michniewicz nie uczysz! NIC! Taki blok obronny na taki mecz?! Ludzie litości...

odpowiedz
Tylko Legia - 27.07.2021 / 17:29, *.interkam.pl

Znowu drewno w obronie pan J.W.H. -DRAMAT DRAMAT DARMAT????

odpowiedz
NaSpokojnie - 27.07.2021 / 17:21, *.t-mobile.pl

Podoba mi się ustawienie z przodu.
Z tyłu szkoda że Maik i Rose nie zagrali że 3 meczów w pierwszym składzie, bo można by było obronę coś inaczej wtedy ustawić. Ustawienie z przodu dodało mi optymizmu. Liczę na 4-1.⚽⚽⚽⚽

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.07.2021 / 17:14, *.chello.pl

Zestaw: Wietes, Jędza i Hołownia - to proszenie się o kłopoty. Jeśli przerżniemy ten mecz, to Czesiek niech lepiej nie wraca z ekipą.

odpowiedz
:) - 27.07.2021 / 17:19, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: bo co? XD

odpowiedz
Legionista - 27.07.2021 / 17:08, *.orange.pl

Po co te drewniaki Hołownia i Wieteska

odpowiedz
jarekk - 27.07.2021 / 17:27, *.116.4

@Legionista: Wieteska jeszcze może być, nie jest taki najgorszy. Ale o Hołownię się obawiam.

odpowiedz
Kle - 27.07.2021 / 18:56, *.252.52

@jarekk: Wieteska to jest ewenement, wszyscy stawiają go na obronę, choć wszyscy wiedzą, że lepiej nadawałby się na inną pozycję

odpowiedz
Derwall - 27.07.2021 / 16:56, *.orange.pl

wce oczekuję że zrezygnujesz z bycia trenerem Legii

odpowiedz
Kibic - 27.07.2021 / 16:51, *.centertel.pl

Hołownia Wieteska przecież to szrot piłkarski Czesiek włącz myślenie umoczysz dziś.Czyli szukamy trenera.

odpowiedz
ma(L)izna - 27.07.2021 / 16:49, *.centertel.pl

Znowu ten kasztan Hołownia

odpowiedz
Lolek - 27.07.2021 / 16:38, *.com.pl

Licznik wstydu czas wyłączyć!!! Dzisiaj!!!

odpowiedz
Cziko - 27.07.2021 / 18:34, *.jmdi.pl

@Lolek: a co dziś awansujemy do LE lub LM?

odpowiedz
Eduardo - 27.07.2021 / 18:50, *.toneticgroup.pl

@Cziko: do Konferencji

odpowiedz
RMFC - 27.07.2021 / 16:31, *.play-internet.pl

Co znów w składzie do k...wy robi Hołownia? Zagra jak w pierwszym meczu to będzie masakra

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.07.2021 / 16:44, *.vectranet.pl

@RMFC: dziś może być już tylko lepiej...

odpowiedz
:) - 27.07.2021 / 16:26, *.t-mobile.pl

Jakby coś to dzis zostaje w Malborku, a Sopot jutro. Także trzymam kciuki!!!

odpowiedz
Smok - 27.07.2021 / 16:58, *.glasoperator.nl

@:) : Tallin Malbork dwa bratanki?

odpowiedz
Ciekawski - 27.07.2021 / 16:14, *.197.56

Na stronach Celtiku piszą, że są zainteresowani Juranoviciem... Oby to tylko były spekulacje

odpowiedz
Ranger - 27.07.2021 / 16:46, *.virginm.net

@Ciekawski: 5mln euro i jest ich, za mniej nie oddawac

odpowiedz