Hołownia i Wieteska w walce z piłkarze Flory - fot. Woytek / Legionisci.com

Video

Bramka i skrót meczu z Florą

Wiśnia, źródło: sport.tvp.pl

Po golu Rafaela Lopesa Legia pokonała Florę Tallin w rewanżowym spotkaniu 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Spotkanie nie było najlepsze w wykonaniu mistrzów Polski, jednak najważniejsze jest zwycięstwo i zagwarantowanie sobie gry minimum w fazie grupowej Ligi Konferencji UEFA.

Gol Lopesa

Skrót meczu:


Cały mecz:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
MIECZYSŁAW - 28.07.2021 / 10:11, *.t-mobile.pl

Zrobili to co powinni zrobi i zakwalifikować się do trzeciej rundy Ligi Konferencji UEFA i zdobyć 12 mil. zł. LEGIA MISTRZ -chluba nasza. Teraz czas na Dynamo Zagrzeb i pokonać ich w dwumeczu ten cel też może być w zasięgu Legi tylko trzeba skutecznie zagrać już na wyjeżdzie.

odpowiedz
StaryPo.eb - 27.07.2021 / 20:48, *.orange.pl

2:59 Co tam się stało? Spalony? Bo nie ogarniam.

odpowiedz
Handball - 28.07.2021 / 05:43, *.tpnet.pl

@StaryPo.eb: Ręka była Estończyka , który był koło Mateusza Wieteski , tak pod prawą pachą Estończykowi odbiła się piłka , a sędzia to na szczęście zauważył . Spalonego nie było . Czyli ręka powyżej łokcia od wewnętrznej strony . Nawet nie wiem , czy to nie był łokieć po prostu Estończyka .

odpowiedz
Autor - 29.07.2021 / 00:55, *.play-internet.pl

@Handball:
Patrząc na reakcje sędziego można stwierdzić ,że odgwizdał spalonego którego nie było.

Z fartem Legii.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.