Aleksandra Jarmolińska

Igrzyska Olimpijskie

Jarmolińska 19. na IO w Tokio

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś nad ranem polskiego czasu zakończyły się podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio kwalifikacje do finału w konkurencji Skeet 125 kobiet. Niestety zawodniczka strzeleckiej Legii, Aleksandra Jarmolińska w strzelaniach do rzutków nie poprawiła swojej lokaty po pierwszym dniu rywalizacji. Po trzech rundach legionistka była 17. w klasyfikacji generalnej.

W czwartej serii zestrzeliła 21 (z 25) rzutków, w piątej - ostatniej rundzie - 24. Łącznie legionistka uzyskała 114 punktów, co dało jej 19. miejsce w klasyfikacji. Do finału weszło sześć najlepszych zawodniczek - ostatnia zakwalifikowana zawodniczka uzyskała 120+1 pkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.