Adam Piłeczka wicemistrzem Polski w półmaratonie na rolkach

Rolki

Adam Piłeczka wicemistrzem Polski w półmaratonie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Łodzi odbyły się rolkowe mistrzostwa Polski w półmaratonie. Wicemistrzem Polski na tym dystansie został zawodnik Legii, Adam Piłeczka z wynikiem 40:10 min. Do złotego medalu zabrakło dwóch sekund. Szósty był inny legionista, Paweł Zdancewicz. W mistrzostwach kraju w maratonie Dominika Drzemicka była 10., zaś Marcin Jarkiewicz trzynasty (złoto w kat. M50).

Wyniki legionistów na MP w Łodzi:
Mistrzostwa Polski w półmaratonie na rolkach: 2. Adam Piłeczka, 6. Paweł Zdancewicz, 26. Yeva Sachko, 34. Gabriela Puczen, 35. Zofia Szombara, 54. Mateusz Wełnicki, 55. Michał Szombara, 68. Agata Jabłońska, 100. Julia Blinow.

Mistrzostwa Polski kobiet w maratonie na rolkach: 10. Dominika Drzemicka

Mistrzostwa Polski mężczyzn w maratonie na rolkach: 13. Marcin Jarkiewicz, 16. Daniel Kotzian, 33. Jerzy Stankiewicz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Cranks Warsaw - 27.07.2021 / 14:38, *.plus.pl

Dobrze Adaś
Gratulacje!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.