fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

23 zawodników poleciało do Tallina

Woytek, źródło: Legia.com

W poniedziałek rano drużyna Legii Warszawa wyruszyla do Tallina na rewanżowy mecz z Florą. W stolicy Estonii zespół zamelduje się o godzinie 11. Na godzinę 15:30 zaplanowano konferencję prasową trenera Czesława Michniewicza, a pół godziny później na stadionie odbędzie się przedmeczowy trening, który będzie otwarty dla mediów przez pierwszy kwadrans.

Sztab szkoleniowy zabrał do Estonii 23-osobową kadrę:

Bramkarze: Artur Boruc, Mateusz Kochalski, Kacper Tobiasz

Obrońcy: Mateusz Hołownia, Mateusz Wieteska, Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović, Josip Juranović, Joel Abu Hanna, Maik Nawrocki, Lindsay Rose

Pomocnicy: Andre Martins, Luquinhas, Kacper Skibicki, Jakub Kisiel, Bartosz Slisz, Josue

Napastnicy: Rafael Lopes, Szymon Włodarczyk, Ernest Muci, Mahir Emreli,  Maciej Rosołek, Tomas Pekhart

Jaki wyjściowy skład typujecie na jutrzejszy mecz?

We wtorek o godzinie 18 czasu polskiego Legia Warszawa rozegra rewanżowe spotkanie 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Florą Tallin. Bezpośrednią transmisję tego meczu przeprowadzi TVP Sport.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Del Piero - 27.07.2021 / 13:54, *.vectranet.pl

1-4-2-3-1

odpowiedz
Zygarek - 27.07.2021 / 01:10, *.chello.pl

Transmisja jest zawsze bezpośrednia.
Poza tym tylko zwycięstwo Legio!!!

odpowiedz
Robert - 26.07.2021 / 23:39, *.versatel.nl

Cała nadzieja w Luquiniasie bo obrona to na bank coś wpuści

odpowiedz
Hugon - 26.07.2021 / 23:31, *.vectranet.pl

A Hołownia pojechał jako obserwator z ramienia PZPN_U

odpowiedz
Korek - 27.07.2021 / 00:55, *.chello.pl

@Hugon: raczej z ramienia MOZPN, a to i tak za dużo...

odpowiedz
Gość niedzielny - 27.07.2021 / 07:14, *.centertel.pl

@Korek: Albo PTTK Szczawnica

odpowiedz
Mój skład - 26.07.2021 / 23:27, *.orange.pl

Boruc - Jędrzejczyk Rose Nawrocki - Skibicki Martins Juranovic Mladenovic - Luquinhas Emreli Lopes

odpowiedz
LP7 - 26.07.2021 / 23:23, *.play-internet.pl

Dałbym Emrelego w 1 składzie, a Pekharta na zmianę w 65 minucie, tak jak często Prijo zmieniał Niko i fajnie się uzupełniali

odpowiedz
quad74 - 26.07.2021 / 22:36, *.chello.pl

Niby Pekhart strzela bramki, ale gdy pojawia się na boisku, jak ostatnio z Wisłą Płock, gra staje się do bólu przewidywalna. Moim zdaniem lepiej zagrać z jednym napastnikiem - Emrelim. Za to ze Skibickim ustawionym wyżej niż dotąd.

odpowiedz
HW - 26.07.2021 / 21:16, *.orange.pl

A moze w bramce ktos inny niz Boruc?Z 5 LAT ZA POZNY POWROT TERAZ JEST PARU NIE GORSZYCH BRAMKARZY W LICZE

odpowiedz
Aaa - 26.07.2021 / 20:15, *.tpnet.pl

Boruc - Jędrzejczyk Wieteska Rose - Juranovic Martins Muci Mladenovic - Luquinhas Emreli Pekhard

odpowiedz
Tylko Legia - 26.07.2021 / 20:00, *.chello.pl

@Markus Merk: może grał ale jak na żywo się ogląda Martinsa i podpieranie się przy biodrach, stoi między Obrońcami a powinien dogrywać piłki to coś nie tak, dodatkowo wyprzedzony przez 37 letniego Vassilirvwa, to trochę słabo , brakuje typowej 8 u nas.

odpowiedz
K0zak - 26.07.2021 / 18:51, *.chello.pl

Boruc - Jędrzejczyk Wieteska Hołownia - Juranovic Martins Slisz Mladenovic - Luquinhas Emreli Muci

odpowiedz
Robert Szenfeld - 26.07.2021 / 15:15, *.landirenzo.pl

Mam nadzieję, że Hołownia , Slisz i Włodarczyk jadą tylko na wycieczkę i nie zabierają nawet korków ze sobą .

odpowiedz
zp - 26.07.2021 / 17:45, *.telset.ee

@Robert Szenfeld : sądząc po nazwisku z nicka to dobra beka ????

odpowiedz
bronek49 - 26.07.2021 / 18:21, *.chello.pl

@Robert Szenfeld : nie wiem co ty chcesz od Włodarczyka on jeszcze nie dostał poważnej szansy od michniewicza ,co do Ślisza to się zgadzam ,a Hołownia niech dostanie jeszcze ostatnią szanse

odpowiedz
Adam - 26.07.2021 / 20:09, *.play-internet.pl

@bronek49: kwalifikacje LM to nie czas na dawanie szansy

odpowiedz
Hiszpan Junior - 26.07.2021 / 13:10, *.telnaptelecom.pl

Czy ktoś mi wytłumaczy czemu my mamy w klubie jedna prawdziwą 8 martinsa bo dla mnie slisz i kisiel to są 6. Mamy 5 napastników, 8 śo a żadnego cls kto odpowiadał za te transfery bo to jakiś żart.

odpowiedz
:) - 26.07.2021 / 13:13, *.chello.pl

@Hiszpan Junior : nie wiem mordo, jutro jadę do Sopotów

odpowiedz
kaktus - 26.07.2021 / 12:00, *.com.pl

Ten skład dobitnie pokazuje, jaki mamy problem ze zbilansowaniem składu.
Legia najczęściej gra 4 pomocnikami i jednym napastnikiem...
Do Talina poleciało: Sześciu nominalnych pomocników i siedmiu nominalnych napastników...
Nie jest to żadnym przypadkiem, bo jak na razie mamy w szerokim składzie 9 pomocników i 9 napastników...

odpowiedz
zp - 26.07.2021 / 17:46, *.telset.ee

@kaktus: a może my mamy strzelać bramki ?

odpowiedz
GL - 26.07.2021 / 11:46, *.tpnet.pl

Gra LEGII nie jest jeszcze monolitem stad tak wyglada a nie inaczej ale moze jutro bedzie monolit, pilkarze pierwszego zespolu musza sie zgrywac a nie odpoczywac !!

odpowiedz
Marcin(L) - 26.07.2021 / 11:28, *.orange.pl

Boruc-Rose,Jędrzejczyk, Abu Hanna-Juranović,Martins,Josue,Mladenović-Luquinhas-Emreli,Pekhart

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 26.07.2021 / 12:19, *.vectranet.pl

@Marcin(L): Martins ostatnio gral strasznie Pekhart traci wszystkie pilki co do niego ida nic z nich nie tworzy Rose mnie nie przekonuje swoja gra za duzo bledow ABU Hana poprawnie ale mysle ze Jedza i Boruc lepiej beda komunikowac sie z Witeska WRACAJAC do Pekhart gosc jest dobry na afere wrzutki i zamieszanie pod polem karnym na poczatek meczu bym go nie wystawial to bedzie proba przejecia inicjatywy a nasz czech nie potrafi grac pilka i tworzyc przewagi nie walnie dryblingu na ucieczke nie ma szybkosci emireli lopez lepiej sprawdza sie na poczatku

odpowiedz
Markus Merk - 26.07.2021 / 14:12, *.play-internet.pl

@kami(L)PRAGA: Martins to ostatnio grał najlepiej z pomocników.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 26.07.2021 / 10:59, *.vectranet.pl

Boruc
Juranović Wieteska,Jędrzejczyk, Mladenović
Josue
Skibicki Muci Luquinhas, Lopes
Emreli,
najLepsza 11 z calym szacunkiem do reszty pilkarzy ale sie nie nadaja oby nie bylo Pekhart na boisku bo zaczynac gre 10 na 11 niema sensu juz nie mowie o tym ze ktos tam widzi naszego pilkarza i jestesmy skazani na straty pilek marne przyjecie marna szybkosc brak zastawienia sie przytrzymania pilki brak dryblingu brak wszystkiego pekhart jedzie na picu w jakims zamieszaniu zawsze sie znajdzie pilka sie od niego odbije i wpadnie liczyc na farta od poczatku niema co trzeba wypracowac jakies akcje strzelic bramke pekhatd na koncoowke moze sie przydac jak gramy na afere pozdrawiam

odpowiedz
Wtk - 26.07.2021 / 16:01, *.t-mobile.pl

@kami(L)PRAGA:
Chyba nie znasz jeszcze naszego trenera. Poddany skład zakłada zero defensywnych pomocników. A to nie przejdzie i nawet nie ma o czym gadać :)

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 27.07.2021 / 00:04, *.vectranet.pl

@Wtk: Josue jako defensywny pomocnik prawdopodobnie bedzie Martins ale mysle ze lepszy byl by Josue szybsza gra do przodu szybsze akcje nie przytrzymuje pilki nie gra na faule Martins dobry na przetrymanie wyniku

odpowiedz
WSL - 26.07.2021 / 10:27, *.tpnet.pl

Slisz z kontuzja polecial to jest ciekawe zagranie !!!

odpowiedz
WL - 26.07.2021 / 10:14, *.tpnet.pl

Jaxshiboyev juz mysli o powrocie bo ma dosyc tego grania !!

odpowiedz
LM - 26.07.2021 / 10:12, *.tpnet.pl

Boruc- Jedrzejczyk , Juranovic , Nawrocki , Rose - Martins,Luguinhas,Slkibicki,Hanna - Muci,Emreli ! LEGIO walcz o upragniony awans - powodzenia !!!

odpowiedz
NieznanyFanatyk - 26.07.2021 / 10:03, *.chello.pl

Na pomoc narzekacie, patrzcie na obronę, przecież tam to jest dramat , transfery nie udane w większości jak dotąd

odpowiedz
Markus Merk - 26.07.2021 / 14:13, *.play-internet.pl

@NieznanyFanatyk: Nieudany to jest twój komentarz.

odpowiedz
Elusia - 26.07.2021 / 09:56, *.214.47

A mógłby lecieć Bartek Kapustka,jaką szkoda.Bartek,trzymaj się,cały Tarnów jest z Tobą.Trzymamy kciuki za szczęśliwy przebieg operacji a później wracaj szybko do zdrowia ,do treningów i wielkiej piłki.Jesteś jedyny co Tak potrafi grać na swojej pozycji.Czekamy _wracaj.

odpowiedz
jo - 26.07.2021 / 09:41, *.sekocin.pl

Bieda w pomocy aż żal patrzeć... Napastnik żyje z podań, nie będzie biegał po piłkę do środka boiska. To nie futbol na boisku pod blokiem, że każdy może być w każdym meczu dowolnym zawodnikiem...

odpowiedz
Dossa Jr - 26.07.2021 / 09:34, *.chello.pl

Nie ma Kostorza :(
A ktos mnie oswieci - Jasur to taki slaby, ze sie nawet do 23 nie lapie, czy co?

odpowiedz
Farme(L) - 26.07.2021 / 09:47, *.virginm.net

@Dossa Jr: Jasiu jest pewno wciąż kontuzjowany :)

odpowiedz
Robert - 26.07.2021 / 09:47, *..

@Dossa Jr: https://legionisci.com/news/84760_Yaxshiboyev_znow_nie_trenuje.html

odpowiedz
17m - 26.07.2021 / 09:32, *.vectranet.pl

Ja mam nadzieje, ze my pracujemy przynajmniej nad jakimś jednym transferem środkowego pomocnika, bo aktualnie to wygląda bardzo ubogo

odpowiedz
Karo(L) - 26.07.2021 / 09:19, *.uni-truck.eu

Taki jak w pierwszym meczu, ale zamiast Hołowni - Nawrocki!

odpowiedz