Zofia Klepacka

Igrzyska Olimpijskie

Klepacka spadła na 9. pozycję po drugim dniu kl. RS:X w Tokio

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drugi dzień rywalizacji podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio w windsurfingowej klasie RS:X niestety nie był udany dla zawodniczki Legii, Zofii Klepackiej. Legionistka po trzech słabszych wyścigach spadła w klasyfikacji generalnej z miejsca drugiego na dziewiąte.

W wyścigu numer cztery i pięć Klepacka była dopiero 16. W ostatnim poniedziałkowym wyścigu (nr6) zajęła dziewiąte miejsce. Strata do podium w połowie rywalizacji jest spora i wynosi 28 punktów. Prowadzą Charline Picon (Francja) i Emma Wilson (Wielka Brytania). Kolejne trzy wyścigi odbędą się po dniu przerwy, w środę.

"Dziś były moje warunki wiatrowe na wodzie... Jednak po dobrych startach płynęłam wolniej od moich przeciwniczek. Po powrocie na brzeg zauważyliśmy pęknięcia w moim stateczniku - to taka część w desce. Jutro sędziowie podejmą decyzję, czy mogę zepsutą część deski wymienić " - powiedziała Klepacka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Kazio - 02.08.2021 / 00:03, *.vectranet.pl

Fajna kolejna wycieczka

odpowiedz
4;44 - 28.07.2021 / 04:44, *.tpnet.pl

Trzymaj się Zosia , czekamy i mamy nadzieję !

odpowiedz
jarekk - 27.07.2021 / 11:30, *.metrointernet.pl

Nie miala szans bo jest tylko kobieta a przegrala z jakimis babami z broda jak konczita

odpowiedz
Gozu - 27.07.2021 / 06:49, *.tpnet.pl

To się da odrobić , potrzebny jest spokój i koncentracja . Może będzie trudno , ale jestem dobrej myśli . Zosia jest doświadczona i wszystko jest możliwe w środę , nadal jest szansa .

odpowiedz
Leon - 26.07.2021 / 23:15, *.mm.pl

Zocha co się dzieje?

odpowiedz
Mdread - 26.07.2021 / 20:46, *.virginm.net

Tragedia jak cala reszta jak dotychczas, a sporty walki to juz totalna tragedia, majac tylu wojownikow.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.