Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com

Rafael Lopes: Wiemy, czego się spodziewać

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Jestem osobą, która się nie poddaje i zawsze, niezależnie od wyniku będę walczył do końca. Uważam, że to właśnie dlatego zdobyłem ważne gole w ostatnich meczach. Mam nadzieję, że nadal będę strzelał ważne gole, ale nie tylko takie. Jest w tym czasem trochę przypadku, ale ważne jest w tym wszystkim też przygotowanie mentalne - mówi przed rewanżowym meczem z Florą Tallin Rafael Lopes.

- Wrażenia po pierwszym meczu były dobre. Flora jest dobrą drużyną, ale byliśmy na to gotowi, wykonaliśmy wiele analiz i teraz też jesteśmy bardzo dobrze przygotowani. Mamy bardzo silną drużynę i mam nadzieję, że awansujemy do kolejnej rundy. Zawsze na boisku coś może się zmienić i nie zawsze mamy wpływ na to, co się zdarzy, jak np. kontuzja Bartka Kapustki. Na pewno wiemy czego spodziewać się po rywalu.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
WSL - 26.07.2021 / 22:17, *.tpnet.pl

PIlkarz walczacy tak jak Lugiunhas a czasami strzelajacy gole dobrze ze te gole sa bardzo wazne ale chcemy aby te gole padaly jak najczesciej !!!

odpowiedz
Tym - 26.07.2021 / 20:25, *.centertel.pl

Jak dla mnie Lopes na duży plus zawsze walczy do końca nie na darmo miał w sobotę opaskę kapitana

odpowiedz
GL - 26.07.2021 / 20:11, *.tpnet.pl

Bedzie dobrze P.Lopes bo LEGIE stac na awans co do tego nie ma watpliwosci !!

odpowiedz
bronek49 - 26.07.2021 / 18:23, *.chello.pl

wy zawsze wiecie ale nie umiecie wygrać z takimi ogórami

odpowiedz
Marian - 26.07.2021 / 16:13, *.play-internet.pl

Nie wiem czemu ale lubie gościa. Pozytywny, uśmiechnięty, nie narzeka, wchodzi i strzela.

odpowiedz
dziaduszko - 26.07.2021 / 17:22, *.vectranet.pl

@Marian: Może właśnie dlatego go lubisz??:)

odpowiedz
Marian - 27.07.2021 / 09:46, *.chello.pl

@dziaduszko: Ty, no rzeczywiście;)

odpowiedz
WL - 26.07.2021 / 15:58, *.tpnet.pl

Zdrowia i dobrej gry w jutrzejszym meczu o awans bo mamy nadzieje ze zagrasz !!

odpowiedz
LM - 26.07.2021 / 15:56, *.tpnet.pl

Czekamy P.Lopes jutro na bardzo wazne i decydujace trafienie -powodzenia !!

odpowiedz