fot. Woytek / Legionisci.com

Zdjęcia z treningu na stadionie Flory

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kilka minut przed godziną 17 miejscowego czasu piłkarze Legii wyszli na murawę stadionu narodowego w Tallinie i rozpoczęli ostatnie zajęcia treningowe przed wtorkowym meczem z Florą. W zajęciach uczestniczyło 23 graczy, czyli wszyscy, którzy przylecieli do stolicy Estonii. Z trybun treningowi przyglądali się Dariusz Mioduski, Tomasz Zahorski, Radosław Kucharski.

Mecz Flora Tallin - Legia Warszawa odbędzie się we wtorek, 27 lipca o godzinie 18:00 w Tallinie. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja TVP Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
c u L t - 27.07.2021 / 02:44, *.151.143

A na zdjęciu Lopez cały czas tylko widzi kosole w domu....i śmieje sie kiedy wszyscy zapikerdalają..oj jego historia może szybko minąć w Warszawie.

odpowiedz
Arek - 26.07.2021 / 22:49, *.tpnet.pl

Na trybunach, same asy.

odpowiedz
obi mikel - 26.07.2021 / 22:23, *.centertel.pl

dobrze, ze pekhart odsłoniłeś ramiona na koszulce to przynajmniej widac Twoje zajefajne tatuaże, one sa takie fajne, ze trzeba się nimi chwalić, jutro sobie takie same zrobie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.07.2021 / 20:29, *.orange.pl

Chłopaki uśmiechnięci, zadowoleni, wypoczęci, będzie dobrze. Bo jak dobrze wiadomo "noga wypoczęta, to inna noga, niż zmęczona".

odpowiedz
XYZ - 26.07.2021 / 20:32, *.net.pl

@Leśny Dziadek: Noga wypoczęta to pojęcie incydentalne :) występuje tylko na początku meczu a przecież piłka musi się trzymać nogi zmęczonej :)

odpowiedz
LM - 26.07.2021 / 20:13, *.tpnet.pl

Super to wyglada ! LEGIA !!!

odpowiedz
Krzeszczu - 26.07.2021 / 20:10, *.bredband2.com

Powitanie na telebimie: klasa. Bardzo ladnie.

odpowiedz
Dedi - 26.07.2021 / 19:37, *.plus.pl

Całkiem całkiem ten Stadion !! No i prawdziwa murawa widać Estonia bardziej profesjonalna niż Norwegia..

odpowiedz
Andreas - 26.07.2021 / 19:20, *.play-internet.pl

Po co ten zarząd nie wierzy piłkarzom i trenerom? Ręczne sterowanie. Klub to nie korpo.

odpowiedz
magnus - 26.07.2021 / 18:30, *.chello.pl

Flora umieściła baner powitalny w Warszawe ; jazda z k....

odpowiedz
antbulwa - 27.07.2021 / 05:37, *.plus.pl

@magnus: czyli z twoją starą . Nie wiem czy byli chętni na rozchlapusa przechodzonego w parku na ławce za dwa browce.

odpowiedz
Do redakcji - 26.07.2021 / 18:16, *.net.pl

Blad: "... i rozpoczęli ostatnie zajęcia treningowe przed WTORKOWYM a nie środowym meczem z Florą." :)

odpowiedz