Jürgen Henn - fot. Maciej Frydrych/Legionisci.com

Henn: Musimy znaleźć sposób na defensywę Legii

Woytek

- Po pierwszym meczu dużą uwagę poświęciliśmy grze na utrzymanie piłki i kontrataki, bo nimi możemy zaskoczyć Legię. Nasi rywale pokazali, że nie potrafią dobrze bronić, ale my musimy spróbować znaleźć sposób na ich defensywę - mówi przed dzisiejszym meczem Jürgen Henn, trener Flory Tallin.

- Wszyscy moi piłkarze, którzy występowali w europejskich pucharach, są gotowi na mecz z Legią.

Analizowaliśmy bramki stracone w Warszawie. Przy pierwszym golu Soomets powinien był faulować wcześniej. Rywal dostał zbyt dużo miejsca w okolicach 16 metra pola karnego. Zwykle za tracone bramki odpowiada jednak więcej niż jeden zawodnik. Za oba gole Legii możemy winić cały zespół, który powinien w takich sytuacjach zachować się lepiej.

- Analizowaliśmy Legię i wiedzieliśmy, że w poprzednich meczach dawała przestrzeń do gry zespołowi Bodø/Glimt, ale skutecznie stosowała pressing i atakowała, gdy tego potrzebowała. Być może pierwsza bramka zmieniła obraz pierwszego meczu meczu, bo wiadomo, że gdy faworyt pierwszy strzeli gola, to później może się trochę rozluźnić.


- W meczu piłkarskim wszystko szybko się zmienia. Czasami nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć. Przebieg spotkania bardzo zmieniają bramki, ale myślę jednak, że we wtorek na początku nikt nie będzie się spieszył. Nasi kibice zawsze bardzo nam pomagają - dają z siebie 110%. Wiemy, że z ich dopingiem jesteśmy w stanie strzelić więcej goli.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
MK - 27.07.2021 / 15:35, *.187.2

"...że nie potrafią się bronić..."?

odpowiedz
LM - 27.07.2021 / 10:13, *.tpnet.pl

Oby LEGIA nie zaskoczyla pozytywnie !!

odpowiedz
Typek - 27.07.2021 / 09:50, *.play-internet.pl

Widać ze trener rywali nas się w ogóle nie boi jest pewny swego

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.