Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com

Lopes: Chcę po prostu strzelać gole

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Na początku chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego Florze w rywalizacji o Ligę Europy. Znowu strzeliłem ważnego gola... Chciałem po prostu strzelać gole, nie jest dla mnie istotne, czy to one są kluczowe dla wyniku, czy nie. Jeśli są decydujące, to jeszcze lepiej, ale w ogóle o tym nie myślę. Przed meczem mieliśmy niepisaną umowę z trenerem, że nie będziemy grali na play station do czasu awansu do fazy grupowej. Awansowaliśmy, więc mamy nadzieję, że teraz trener nam na to pozwoli. To forma relaksu, to pomaga nam nie myśleć ciągle o meczu i presji - powiedział po spotkaniu z Florą Rafael Lopes.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Rafal - 28.07.2021 / 08:56, *.play-internet.pl

Haha i wszystko jasne tym plejakiem haha

odpowiedz
Sarcastico. - 28.07.2021 / 02:53, *.inetia.pl

Czasem mam wrażenie, że większość piłkarzy to takie duże, wysportowane dzieci.

odpowiedz
Rafal - 28.07.2021 / 08:59, *.play-internet.pl

@Sarcastico. : Na sztywno to tylko w trumnie bluahaha

odpowiedz
M3 - 27.07.2021 / 22:18, *.jmdi.pl

Dziś strzelił bramkę, ale jest trochę surowy. Przyjęcie, podanie... Na tę chwilę największy walczak.

odpowiedz
singspiel - 28.07.2021 / 17:04, *.atman.pl

@M3: i chyba piłkarz lipca

odpowiedz
doktorek - 27.07.2021 / 21:43, *.centertel.pl

Panie Czesławie proszę częściej umożliwiać temu Panu strzelanie goli

odpowiedz
Elquatro - 27.07.2021 / 21:25, *.t-mobile.pl

No takie czasy 30 letni mężczyźni graja w grę i jezdza na hulajnogach w kolorowych skarpetkach, tak trzymać!

odpowiedz
Sarcastico. - 28.07.2021 / 03:00, *.inetia.pl

@Elquatro: Jeżdżenie na hulajnodze jest bardzo odpowiedzialne i szlachetne, na dodatek media społecznościowe sprawiają, że jest jeszcze bardziej szlachetne i kurczę odpowiedzialne. To nie żarty ani sarkazm.. wiesz ile piłkarze klubów piłkarskich i inni instagramerzy, przepraszam influenserzy ocalili już gatunków zwierząt nie emitując co2 i robiąc sobie zdjęcia? Oni nie tylko grają w piłkę, oni ratują świat. Haha.

odpowiedz
Zenek - 27.07.2021 / 20:56, *.tpnet.pl

Rafa daje radę

odpowiedz