fot. UEFA

Potencjalni rywale Legii w 4. rundzie el. Ligi Mistrzów

źródło: 90minut.pl

2 sierpnia odbędzie się losowanie 4. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Para GNK Dinamo - Legia Warszawa będzie rozstawiona w losowaniu. Tego samego dnia odbędzie się również losowanie 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy także z udziałem Legii, która zagra w tej rundzie w przypadku odpadnięcia w dwumeczu z mistrzem Chorwacji.

Liga Mistrzów

IV runda eliminacyjna (ścieżka mistrzowska)
Drużyny rozstawione:
FC Salzburg
Dinamo Zagrzeb / Legia Warszawa
Ferencvarosi TC / SK Slavia Praga
Olympiakos Pireus / Łudogorec Razgrad
----------
Drużyny nierozstawione:
CFR Cluj / BSC Young Boys Berno
FK Crvena zvezda / Sheriff Tyraspol
Malmoe FF / Rangers FC
Brondbyernes IF

Liga Europy
W losowaniu weźmie udział 20 drużyn lub par, które zostaną podzielone na cztery koszyki ze względu na sposób kwalifikacji.

Koszyk 1 - drużyny, które zakwalifikowały się bezpośrednio do IV rundy eLE z rozgrywek krajowych
Koszyk 2 - drużyny, które odpadły w III rundzie eLM (ścieżka mistrzowska)
Koszyk 3 - drużyny, które awansowały z III rundy eLE (ścieżka mistrzowska)
Koszyk 4 - drużyny, które awansowały z III rundy eLE (ścieżka niemistrzowska)

W losowaniu najpierw do 3 drużyn z koszyka 1 zostaną wylosowani rywale z koszyka 4, później do 3 pozostałych drużyn z koszyka 1 zostaną wylosowani rywale z koszyka 3, później do 2 pozostałych drużyn z koszyka 3 zostaną wylosowani rywale z koszyka 2, a na końcu 4 pozostałe drużyny z koszyka 2 utworzą dwie ostatnie pary. Rywalem pary GNK Dinamo - Legia Warszawa będzie więc ktoś z drugiego lub trzeciego koszyka.

Koszyk 2
przegrany GNK Dinamo / Legia Warszawa
przegrany Ferencvárosi TC / SK Slavia Praga
przegrany Olympiakós / Łudogorec Razgrad
przegrany CFR Cluj / BSC Young Boys Berno
przegrany FK Crvena zvezda / Sheriff Tiraspol
przegrany Malmö FF / Rangers FC

Koszyk 3
Kajrat Ałmaty / Alaszkert Erewan
Lincoln Red Imps FC / ŠK Slovan Bratysława
AS Omónia Nikozja / FC Flora Tallin
Neftçı Baku / HJK Helsinki
NŠ Mura / Žalgiris Wilno

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
LM - 29.07.2021 / 18:13, *.tpnet.pl

Jezeli przejda D.Z. to kogo by nie wylosowali to LEGIA i tak w dwumeczu rozwali !!

odpowiedz
Runda - 29.07.2021 / 17:31, *.chello.pl

Jaka 4 runda!?? Sukcesem był awans do 3 i basta,dalej nie ma szans bo jesteśmy słabi,z czym do ludzi

odpowiedz
Borys Bartkowiak - 29.07.2021 / 13:42, *.play-internet.pl

Realnie, to lądujemy w LKE. Może to i lepiej, bo będą nadzieje na wiosnę w Europie i trochę punktów do rankingu. Dinamo jest o klasę lepsze od nas i będzie bardzo ciężko, ale Cweltic też był lepszy... Co do IV rundy LE to 30/70 na wejście.

odpowiedz
VictorioEmporio84 - 29.07.2021 / 12:49, *.tpnet.pl

Wygramy z Dynamem. i dawać Rengersow.

odpowiedz
ja 1916 - 29.07.2021 / 11:14, *.vectranet.pl

Szanse z Dinamo niestety niskie.
Jeśli chodzi o LE, to raczej drużyny na podobnym poziomie co Legia, więc szanse 50/50.
No chyba że trafiamy na Żalgiris- Mura, tu wydaje się że zadanie nieco łatwiejesze.

odpowiedz
LW - 29.07.2021 / 09:29, *.tpnet.pl

LEGIA - C.Z. Belgrad lub CFR Cluj ! Powodzenia w losowaniu !!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 29.07.2021 / 09:06, *.btcentralplus.com

A gdzie Cweltic ??........Ha, ha, ha !!!!!!

odpowiedz
Penisso - 29.07.2021 / 10:10, *.net.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: celtik sraczka xdxdxd

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 29.07.2021 / 08:22, *.vectranet.pl

Z Dinamem odpadniemy, następnie trafimy na kogoś z pary NŠ Mura / Žalgiris Wilno i gramy w Lidze Europy :-)

odpowiedz
Pije - 29.07.2021 / 09:57, *.centertel.pl

@(L)Łomża(L): co typindolisz lecimy z nimi

odpowiedz
Janinho - 29.07.2021 / 07:52, *.211.49

Do Redakcji
Czyli potencjalnie możliwy jest rewanż z Florą?
Dwa dwumecze z tym samym przeciwnikiem w jednej edycji europucharów?

odpowiedz
Gclw - 29.07.2021 / 09:10, *.chello.pl

@Janinho : nie jest możliwy. Chyba, że w grupie LKE.

odpowiedz
Blitz - 29.07.2021 / 10:02, *.play-internet.pl

@Gclw: No z tego co jest tam napisane to w 4 rundzie kwalifikacji LE możemy trafić ponownie na Florę

odpowiedz
ja 1916 - 29.07.2021 / 10:10, *.vectranet.pl

@Gclw: Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to nie pisz głupot.

odpowiedz
Gclw - 29.07.2021 / 10:50, *.chello.pl

@ja 1916: faktycznie, mój błąd, nie doczytałem.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 29.07.2021 / 05:46, *.petrotel.pl

Wydaje mi się, że na grupę LE mamy spore szanse. Na pokonanie DZ nie liczę.

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2021 / 16:15, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Przy dobrym losowaniu realne.

odpowiedz
CULT CULT CULT LEGIA LEGIA LEGIA - 29.07.2021 / 04:00, *.37.45

Koszyk 2
przegrany GNK Dinamo / Legia Warszawa
przegrany Ferencvárosi TC / SK Slavia Praga
przegrany Olympiakós / Łudogorec Razgrad
przegrany CFR Cluj / BSC Young Boys Berno
przegrany FK Crvena zvezda / Sheriff Tiraspol
przegrany Malmö FF / Rangers FC

odpowiedz
olew - 28.07.2021 / 23:46, *.vectranet.pl

Każdego z potencjalnych przeciwników można skaleczyć. Zagrzeb wydaje się trudniejszy od całej reszty, więc jak ich pokonamy , to ewidentnie z górki. A pokonamy ich !

odpowiedz
komitet powitalny - 28.07.2021 / 23:26, *.centertel.pl

jezeli legia pokona dynamo to.... nie widze druzyny silniejszej od dynama w na ktora mozna teafic w 4rundzie....Jedynie trzeba przejsc dynamo ;)

odpowiedz
Dedi - 28.07.2021 / 23:55, *.plus.pl

@komitet powitalny:
No no nie wiem a Rangers? Oni wygrali ligę bez porażki. Wydają się dobrzy

odpowiedz
Realista - 28.07.2021 / 23:23, *.centertel.pl

Dynama na 95% nie przejdziemy, nie z taką defensywą co babole odwala nawet z półamatorami, więc raczej trzeba się skupić na walce o Ligę Europy.

odpowiedz
Zdzicho - 29.07.2021 / 07:22, *.tpnet.pl

@Realista: dynama napewno nie bo takowe w zagrzebiu nie istnieje, tam jest dinamo. Oj bedzie sie dzialo kibicowsko

odpowiedz
Eee - 28.07.2021 / 23:19, *.chello.pl

Może będzie rewanż z Sheryfem? ????

odpowiedz
ale ale alee - 28.07.2021 / 23:18, *.play-internet.pl

najtrudniejszy przeciwnik to Dinamo....zróbmy ich i wszystko pójdzie z górki. Będzie dobrze ! :)

odpowiedz
Gienek - 28.07.2021 / 23:11, *.play-internet.pl

Wszyscy w zasięgu Legii. Nie ma tuzów, same średniaki.

odpowiedz
floyd - 28.07.2021 / 23:01, *.chello.pl

Redakcjo, czy jest teoretyczna szansa ze zagramy znowu z Flora jeżeli odpadniemy z Dinamem a Estończycy wyeliminują Omonie?

odpowiedz
Znafca - 28.07.2021 / 23:27, *.centertel.pl

@floyd: tak bo oni są w 3 koszyku

odpowiedz
Kibic L - 29.07.2021 / 05:22, *.t-mobile.pl

@Znafca: tak ale muszą ograć omonie i musimy ich wylosować

odpowiedz
Opinia - 29.07.2021 / 07:46, *.t-mobile.pl

@floyd: nie ma szans. Oni są w lidze konferencji. A legia jak przegra to idzie do ligi Europy, następnie do grupy ligi konferencji więc teoretycznie dopiero tam można ich spotkać

odpowiedz
ja 1916 - 29.07.2021 / 10:20, *.vectranet.pl

@Opinia: Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem artykuł i dopiero się wypowiadaj w tym temacie.

odpowiedz
Januszetti - 28.07.2021 / 22:55, *.16.244

Naprawde wszyscy do ogrania. Kibicowsko chyba najlepiej Zvezda... W Serbii na pewno nie będzie żadnych limitów na stadionie,

odpowiedz