REKLAMA

W sobotę zbiórka krwi na Legii. Niespodzianki dla krwiodawców!

Krewcy Legioniści - Wiadomość archiwalna

Bardzo serdecznie zapraszamy na naszą kolejną zbiórkę krwi na Legii, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 31 lipca. W okresie wakacji brakuje krwi więc każda osoba się liczy. Rezerwujcie sobie terminy i widzimy się na stadionie Legii. Dla naszych krwiodawców przewidziane są prezenty.Klub Legia Warszawa przeznaczył dla krwiodawców naszej akcji bilety na mecz w (20.08.-23.08.2021) Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Dzięki Fundacji Patriotycznej im. Witolda Pileckiego i GRH NSZ krwiodawcy naszej akcji otrzymają pamiątkowe białe koszulki.

Dzięki RCKiK w Warszawie krwiodawcy naszej akcji otrzymają czarną koszulkę "Jestem Krwiodawcą".

Oczywiście, jak zawsze, nasi krwiodawcy otrzymają pamiątkowe podziękowania. Ponadto na naszej akcji będą czekały vlepki Radomiaka Radom, z którym w tym dniu będziemy rozgrywali mecz ligowy, popularne słodkie rogaliki oraz puszka znanego napoju.

Przypominamy, że podczas akcji będziemy prowadzili zbiórkę zabawek dla oddziałów Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Zabawki i książki muszą być nowe lub w stanie idealnym. Przejrzyjcie u siebie w domach, może macie takie przedmioty do przekazania.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia w sobotę na Legii!

fot. Legionisci.com
fot. Legionisci.com
fot. Krewcy Legioniści
fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.