fot. Hagi

Bilety na mecz z Zagłębiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie 3. kolejki ekstraklasy z Zagłębiem Lubin, który odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia o godzinie 20:00 na stadionie przy Łazienkowskiej. Bilety są dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, a w dniu meczu od godziny 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Aktualnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 50% ich pojemności, przy czym do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych.

Zaznaczenie informacji o zaszczepieniu pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób obecnych na meczu i tym samym umożliwia zwiększenie liczby kibiców, którzy mogą obejrzeć mecz z trybun stadionu. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie puli dostępnych biletów i wpuszczenie większej liczby kibiców na nasz stadion. Podanie tej informacji jest dobrowolne, będzie ona wyłącznie wykorzystywana na podstawie zgody kibica, wyrażonej poprzez zaznaczenie odpowiedzi, wyłącznie w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w meczu lub meczach, w których kibic będzie uczestniczył lub będzie mógł uczestniczyć.

UWAGA Ze względu na zmianę systemu biletowego, warto zwrócić uwagę na nośnik biletu, który został wybrany podczas zakupu. Przy bramkach wejściowych przed stadionem można użyć wyłącznie jednego nośnika - tego, który został wskazany w systemie biletowym (Karta Kibica, PDF - wydrukowany bilet lub SMS/Wallet - bilet zapisany w telefonie).
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
ADAM - 02.08.2021 / 19:05, *.centertel.pl

LEGIONISTĄ SIĘ JEST A NIE BYWA Z KLUBEM JEST SIĘ NA DOBRE I NA ZŁE NIE ZAWSZE JEST SIĘ MISTRZEM ORAZ NA SZCZYCIE CZASAMI TRZEBA UPAŚĆ ABY STAĆ SIĘ SILNIEJSZYM ALE NIE WSZYSCY TO ROZUMIEJĄ

odpowiedz
Kibic - 02.08.2021 / 15:38, *.com.pl

@memek: barwo kolego,100% racji!!!
Kibicem się jest cały czas a nie tylko jak gramy Rm czy Borussią

odpowiedz
Meteor - 02.08.2021 / 17:26, *.plus.pl

@Kibic: I niestety wtedy tacy stają się nagle najwiekszymi fanami Legii - biją się o bilety, a jak któryś dostać go nie może to płacz na całe internety.

odpowiedz
Memek - 02.08.2021 / 17:28, *.t-mobile.pl

@Kibic: dlatego jestem uczulony na takie osoby jak "Pawełek" którzy przychodzą na stadion jak Legia pięknie gra albo jak przyjedza na Ł3 jakaś znana drużyna. Najgorsze w tym wszystkim jest że, taki "Pawełek' w necie najwięcej ma do powiedzenia nie ważne przegramy czy wygramy powód do krytyki zawsze się znajdzie. Pozdrawiam (L)

odpowiedz
Pawełek - 02.08.2021 / 13:14, *.netfala.pl

Kogo obchodzą bilety na mecz rezerw w Ekstraklasie i taka żenada jak z Radomiakiem??? Wszyscy czekamy na mecz pierwszego zespołu z Dinamem.

odpowiedz
Memek - 02.08.2021 / 13:18, *.t-mobile.pl

@Pawełek: np mnie obchodzą. Może dlatego że, w porównaniu do Ciebie nie jestem Kibicem sukcesu...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.