fot. UEFA

Ferencvárosi TC lub SK Slavia Praga rywalem Legii w 4. rundzie el. Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godzinie 13 odbyło się losowanie par 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Jeśli Legia Warszawa przegra z Dinamem Zagrzeb w 3. rundzie el. LM, zmierzy się z przegranym pary Ferencvárosi TC / SK Slavia Praga. Mecze odbędą się 19 (wyjazd) i 26 sierpnia (dom). Wygrany awansuje do fazy grupowej Ligi Europy, przegrany natomiast trafi do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy.

Wcześniej odbyło się losowanie 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jeżeli Wojskowi okażą się lepsi od mistrza Chorwacji, to o fazę grupową zagrają ze zwycięzcą pary FK Crvena zvezda / Sheriff Tyraspol.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?
SUMA GŁOSÓW: 10572
START: 02.08.2021 / KONIEC: 26.08.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
S - 04.08.2021 / 17:12, *.chello.pl

Dziwne, potencjalni rywale w IV rundzie eliminacji LM latwiejsi niż Dinamo, a rywale w IV rundzie eliminacji trudniejsi zarówno od Dinama jak od Crveny. Obecny Ferencvaros ograłby zarówno DZ jak i CZB. My musimy liczyć na szczęście...

odpowiedz
Semper Fi - 03.08.2021 / 06:57, *..

Dinamo i zespoly z 4 rundy spokojnie do przejscia.
To nie Ajax czy Liverpool.
To nie Borussia czy Real.
Co prawda nie dla "tej" Legii.
Radomiak mialby wieksze szanse.

odpowiedz
bum - 03.08.2021 / 10:21, *.virginm.net

@Semper Fi: zacznij brac leki... odstaw alkohol

odpowiedz
SF - 02.08.2021 / 20:08, *.tpnet.pl

LEGIA - Ferencwarosi TC !!

odpowiedz
19L16 - 02.08.2021 / 20:40, *.chello.pl

@SF: Takiego meczu nie bedzie bo pykniemy Dinamo :)

odpowiedz
jezus - 02.08.2021 / 23:45, *.vectranet.pl

@19L16: bardzo dobry dowcip :D

odpowiedz
kalosz - 02.08.2021 / 18:21, *.mm.pl

wygramy ....o ile zagramy tak jak radomiak z nami

odpowiedz
abc - 02.08.2021 / 18:22, *.chello.pl

@kalosz: słuszna uwaga kolego. Taktyka Radomiaka w meczu z nami to dobra taktyka dla nas na mecz z Dinamem.

odpowiedz
Szczota - 03.08.2021 / 09:12, *.play-internet.pl

@kalosz: zgadzam się, właśnie tak powinny grać słabsze drużyny z silniejszymi przeciwnikami :/ Do boju!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.08.2021 / 15:04, *.orange.pl

Spoko pykniemy na luzie Dinamo i Crvenę i będziemy w LM. Zarobimy kupę kapusty, D. pospłaca długi, wyjdzie na prostą, będziemy wszyscy zadowoleni. I się obudziłem...

odpowiedz
speed - 02.08.2021 / 15:12, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Śpij dalej,no co ty człowieku jaja sobie robisz ?!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.08.2021 / 15:34, *.orange.pl

@speed: A co ja kogut jestem, żeby jaja produkować?:)))

odpowiedz
speed - 02.08.2021 / 15:52, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: No nie wiem ,kogucie mają podobno więcej cholesterolu.:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.08.2021 / 19:43, *.centertel.pl

@speed: Ale jaja:))

odpowiedz
MarioL - 02.08.2021 / 21:52, *.wanadoo.fr

@Leśny Dziadek: raczej dostaniemy baty.Wtedy mieliśmy lepszy skład i były oklepy 0-6, 1-5.4-8, teraz to będzie katastrofa.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.08.2021 / 23:25, *.centertel.pl

@MarioL : Jest to niestety możliwe, ale jak mawiał Pan Kazimierz - mecz można wygrać, przegrać lub zremisować. Ale niezależnie od tego powiedzenia, jedno w tym wszystkim się nie zgadza - mecze z Bodo były obiecująca, zwłaszcza, że to był początek grania w nowym sezonie. Jak to możliwe, że Ci sami zawodnicy robią taki zjazd w dół, chwilę później. Co się takiego wydarzyło - złapali zadyszkę? Walą wszystko w czapkę? Obrazili się za odstawienie Play Station? Zlekceważyli mecze ligowe? A może jeszcze coś innego...

odpowiedz
Ja1916 - 03.08.2021 / 14:44, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: mam nadzieję że na Bodo była największa spinka, taka jak teraz będzie na Dinamo. Oby oby...

odpowiedz
Arek - 02.08.2021 / 14:55, *.tpnet.pl

Być kibicem, czy realistą, oto jest pytanie.

odpowiedz
Wolfik - 02.08.2021 / 15:58, *.mm.pl

@Arek: MAsz rację Kolego. Forma naszych piłkarzy pokazuje, że w tej chwili jedno wyklucza drugie...

odpowiedz
FBK - 02.08.2021 / 16:49, *.mm.pl

@Arek: Kibicem

odpowiedz
Markus Merk - 02.08.2021 / 14:35, *.play-internet.pl

Liczy się tylko LM, LE i LK to puchary pocieszenia dla przegranych. Jeśli odpadniemy z LM to czy to będzie LE czy LK to nie ma większego znaczenia. Dla zdobywanych punktów rankingowych lepsza by była LK.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 02.08.2021 / 18:55, *.centertel.pl

@Markus Merk: Twe życzenie stanie się rzeczywistością. Tako rzecze vadisodjidjiaofoe

odpowiedz
Dossa Jr - 02.08.2021 / 21:18, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: Po losowaniu mam tę samą intuicję. Nie damy rady z Wegrami :( złe losowanie...

odpowiedz
Zawsze wierni fanatycy ze stolicy (L) - 02.08.2021 / 14:24, *.chello.pl

Jak Liga Europy to tylko od 1/16 z 3 miejsca w grupie LM :)
Na przód CWKS-ie tyś najlepszy w Świecie, do Ligi Mistrzów otwieraj bramy, bo żadnym dynamom i gwiazdom pokonać się my się nie damy! (L)

odpowiedz
błg.browary w-wskie - 02.08.2021 / 14:35, *.centertel.pl

@Zawsze wierni fanatycy ze stolicy (L): nie ma to jak zimny Król w samo południe :-)

odpowiedz
Lfan - 02.08.2021 / 14:06, *.chello.pl

No to mamy Puchar Europy Środkowo-Wschodniej ;)

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 02.08.2021 / 14:12, *.68.151

@Lfan: wiele osob wysmiewa ten nowo powstaly puchar a ja bym powiedzial poczekajmy, zobaczymy jak to bedzie wygladalo.. Nie wiadomo jeszcze w ktorych rozgrywkach zagramy, to sie dopiero okaze. Mysle, ze niektorzy sie jednak zdziwia, jak zobacza jakie 'perelki' w lidze konferencji zagraja ;o)

odpowiedz
Lfan - 02.08.2021 / 14:18, *.chello.pl

@Kajtus Czarodziej: pisząc o Pucharze Europy Środkowo-Wschodniej miałem na myśli mecz Legia - Dinamo i ich dalszych potencjalnych rywali ;)

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 02.08.2021 / 14:21, *.68.151

@Lfan: przepraszam, masz 200% racji! ;o)

odpowiedz
oLaf - 02.08.2021 / 21:40, *.vectranet.pl

@Kajtus Czarodziej: w sumie masz rację, to jedno, a drugie to - niestety- w ostatnich latach porażki w el. LE pokazały że ta LK to... jest jakby specjalnie pod nas zrobiona, takie "na otarcie łez" i z podobną kasą jak LE !!!

Także... trzeba docenić to co mamy, bo mogliśmy mieć "ino sznur" , jak zwykle...

odpowiedz
Sebo(L) - 03.08.2021 / 05:55, *.centertel.pl

@oLaf: kiedyś istniał Puchar Zdobywców Pucharów, którego też nie wszyscy traktowali poważnie, bo zdarzało się, że grały w nim kluby z rodzimej 2 ligi tj. w 1983 roku Lechia jako beniaminek 2 ligi spotkała się z wielkim Juventusem. Mimo to z dumą wspomina się występ Legii w tych rozgrywkach prawie 30 lat temu, kiedy dotarliśmy do półfinału. Na razie nie ma powodów narzekać na Ligę Konferencji bo jeszcze nie wystartowała, a może się okazać, iż zaprezentuje całkiem fajny poziom.

odpowiedz
Gienek - 02.08.2021 / 13:55, *.netfala.pl

No to zagramy w Lidze Konferencji. To są zespoły poza zasięgiem Legii w formie jaką zaprezentowała z Radomiakiem...

odpowiedz
Wolfik - 02.08.2021 / 14:04, *.mm.pl

@Gienek: Całkowicie się zgadzam. Szanse na pokonanie tego duetu oceniam jako mniejsze niż niż Dinama i Zvezdy. A te są mimimalne, by nie powiedziec zerowe.

odpowiedz
L - 02.08.2021 / 14:13, *.mm.pl

@Gienek: Legia jak co roku dostała wpier... z beniaminkiem. Co ma ten mecz do dwumeczu z Dinamem. Zobacz sobie co kadra grała z Słowacją, a co pokazała z Hiszpanią. Głowa do góry damy radę

odpowiedz
wyjazdowicz - 02.08.2021 / 15:35, *.orange.pl

@Gienek: a to nie wiedzialem ze Legia wyjdzie na Dinamo tym samym skladem co na Radomiaka

odpowiedz
Robull - 02.08.2021 / 13:29, *..

Czy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów? 60% na TAK i 40% na NIE.
Nie wiedziałem, że prawie co drugi głosujący, to kibic lecha :(

odpowiedz
... - 02.08.2021 / 13:33, *.chello.pl

@Robull: człowieku, zejdź na ziemię. A ja nie wiedziałem że 60% wciąż się łudzi bo po tylu wtopach w europucharach i kompromitacjach w e-klapie (jak ta ostatnia w Radomiu) za kadencji kudłatego trudno się dziwić że c raz więcej kibiców (L) staje się realistami. Takimi hurraoptymistami że możemy przejść każdego to mogliśmy być za czasów Leśnego i za czasó gdy mieliśmy 5x lepszych zawodników w składzie oraz bardziej ambitnych.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 02.08.2021 / 13:49, *.68.151

@Robull: Jesli Ci co nie wierza w awans Legii do kolejnej rundy to dla Ciebie kibice lecha, to jak nazwiesz tych wszystkich zawodnikow, ktorzy w ostatnich latach zakladali koszulke Legii a odpadali w kwalfikacjach z dryzynami z: Kazachstanu, Moldawii, Slowacji, Luksemburga czy Azerbejdzanu???

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.08.2021 / 18:24, *.vectranet.pl

@Kajtus Czarodziej: nawet nie Mołdawii tylko separatystycznej Republiki Naddniestrzańskiej...

odpowiedz
mayo - 02.08.2021 / 13:27, *.centertel.pl

Oba te kluby są obecnie bardzo mocne, zdecydowanie silniejsze od Legii. Myślę że większe szanse są na przejście Dinamo w 3. rundzie el. LM niż tutaj...

odpowiedz
Jinx - 02.08.2021 / 13:25, *.chello.pl

dobrze że nie Radomiak

odpowiedz
haha - 02.08.2021 / 13:28, *.chello.pl

@Jinx: xD

odpowiedz
DAJCIE Z SIEBIE 200% - 02.08.2021 / 13:25, *.play-internet.pl

haha wychodzi na to,że trudniejszy rywal będzie w 4 rundzie El.LE niż w LM bo i Frenencvaros i Slavia to bardzo dobre druzyny...Crvena i Sheriff absolutnie w zasiegu. Najtrudniejszy przeciwnik jest właśnie teraz czyli Dinamo. Spiąć dupska zagrać na 200% gryzć trawę, zapie*dalać nawet 0-0 i 1-0 u nas i pózniej z górki. Postarajcie się panowie, najważniejszy dwumecz właśnie jest teraz !!!!

DACIE RADĘ !!!! :)

odpowiedz
wszystko jasne - 02.08.2021 / 13:20, *.chello.pl

Czyli zostajemy w Lidze Konferencji. Przynajmniej wszystko wiadomo, można skupić się na ekstraklasie do czasu meczów w grupie LK bo Dinamo, Ferencvárosi / Slavia są po za zasięgiem naszych grajków.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 02.08.2021 / 13:19, *.vectranet.pl

Teoretycznie trafiamy na Węgrów! Oni mają zgodę ze Śląskiem?

odpowiedz
Coolturysta - 02.08.2021 / 13:57, *.235.110

@(L)Łomża(L): tak, oficjalnie przybita tydzien temu, oprawa byla w Budapeszcie zgodowa i liczna delegacja fanow Slaska

odpowiedz