Fani z Lubina w sierpniu 2019 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Zagłębia przyjadą autokarami

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Zagłębia Lubin organizują wyjazd autokarowy na sobotnie spotkanie przy Łazienkowskiej. Fani "Miedziowych" za przejazd w obie strony oraz bilet na mecz zapłacą 150 złotych. Mecz rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Fani Zagłębia dość dawno nie mieli okazji gościć na naszym stadionie. Ostatni raz obecni byli w sektorze gości na naszym stadionie w połowie sierpnia 2019 roku, kiedy stawili się w 238 osób z dziewięcioma flagami. Parę miesięcy wcześniej, pod koniec sezonu 2018/19, lubinianie nie mogli stawić się przy Ł3 z powodu zamknięcia sektora gości - taka decyzja zapadła na trzy dni przed meczem. Sprawa wynikła po rozmowach dyrektorów ds. bezpieczeństwa obu klubów, ze względu na bardzo skromne zainteresowanie wyjazdem ekipy z Dolnego Śląska. Fani Legii czym prędzej zaproponowali Zagłębiu możliwość wejścia na stadion (tym bardziej, że lubinianie wielokrotnie wpuszczali nas u siebie na zakazie), jednak ci z owej propozycji nie skorzystali. Ostatecznie sektor gości pozostał wtedy pusty.

Z kolei przy okazji meczu rozgrywanego 21 lipca 2018 roku, Zagłębie przyjechało na nasz stadion wraz ze zgodami w 315 osób z jedenastoma flagami.


Zagłębie przy Ł3 w lipcu 2018 roku - fot. Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.