fot. Krewcy Legioniści
REKLAMA

Tłumy na sobotniej zbiórce krwi

Dariusz Chojnacki, Krewcy Legioniści - Wiadomość archiwalna

Ogromne podziękowania dla wszystkich którzy pojawili się na naszej sobotniej akcji na Legii. Już przed rozpoczęciem zbiórki, około godziny 8:40, pod bramą stadionu oczekiwało około 80 krwiodawców! Łącznie do godziny 14:00 kwalifikację do oddania krwi odbyło 138 osób a krew oddało 109 osób. Ponad 49 litrów krwi trafi do potrzebujących. Moce dwóch autokarów zostały wykorzystane w 100% i okazały się nie wystarczające. W uwagi na procedurę donacji, dwa autokary nie są w stanie pobrać krwi od większej ilości osób. Niestety prawie 100 osób nie mogło przystąpić nawet do kwalifikacji.

Jak zawsze dla krwiodawców czekały upominki. Klub Legia Warszawa przeznaczył bilety na mecz Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Dzięki Fundacji Patriotycznej im. Witolda Pileckiego i GRH NSZ krwiodawcy otrzymali pamiątkowe białe koszulki. Drugą koszulkę "Jestem Krwiodawcą" w kolorze czarnym krwiodawcy otrzymali Dzięki RCKiK w Warszawie.

Dodatkowo dla wszystkich przygotowaliśmy pamiątkowe podziękowania. Ponadto na naszej akcji czekały vlepki Radomiaka Radom, z którym w tym dniu rozgrywaliśmy mecz ligowy oraz słodkie rogaliki „7days” i puszka zimnej „PEPSI”.

Podczas akcji prowadziliśmy zbiórkę zabawek dla oddziałów Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Zebrane zabawki i książki zostaną przekazane do szpitala. Zebraliśmy również, od krwiodawców, czekolady które zostaną przekazane potrzebującym.

Kolejną akcję na Legii przeprowadzimy na początku marca. Wcześniej, na naszym profilu na FB, poinformujemy o dokładnym terminie. Jeśli są wśród was osoby, które chciałyby się włączyć w kolejną akcję i przeznaczyć jakieś niespodzianki dla krwiodawców bardzo prosimy o kontakt.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli w jakikolwiek sposób naszą akcję – JESTEŚCIE WIELCY!
Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnej akcji na Legii!

WIELKA (L)EGIA!

fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.