fot. Krewcy Legioniści

Tłumy na sobotniej zbiórce krwi

Dariusz Chojnacki, Krewcy Legioniści

Ogromne podziękowania dla wszystkich którzy pojawili się na naszej sobotniej akcji na Legii. Już przed rozpoczęciem zbiórki, około godziny 8:40, pod bramą stadionu oczekiwało około 80 krwiodawców! Łącznie do godziny 14:00 kwalifikację do oddania krwi odbyło 138 osób a krew oddało 109 osób. Ponad 49 litrów krwi trafi do potrzebujących. Moce dwóch autokarów zostały wykorzystane w 100% i okazały się nie wystarczające. W uwagi na procedurę donacji, dwa autokary nie są w stanie pobrać krwi od większej ilości osób. Niestety prawie 100 osób nie mogło przystąpić nawet do kwalifikacji.

Jak zawsze dla krwiodawców czekały upominki. Klub Legia Warszawa przeznaczył bilety na mecz Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Dzięki Fundacji Patriotycznej im. Witolda Pileckiego i GRH NSZ krwiodawcy otrzymali pamiątkowe białe koszulki. Drugą koszulkę "Jestem Krwiodawcą" w kolorze czarnym krwiodawcy otrzymali Dzięki RCKiK w Warszawie.

Dodatkowo dla wszystkich przygotowaliśmy pamiątkowe podziękowania. Ponadto na naszej akcji czekały vlepki Radomiaka Radom, z którym w tym dniu rozgrywaliśmy mecz ligowy oraz słodkie rogaliki „7days” i puszka zimnej „PEPSI”.

Podczas akcji prowadziliśmy zbiórkę zabawek dla oddziałów Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Zebrane zabawki i książki zostaną przekazane do szpitala. Zebraliśmy również, od krwiodawców, czekolady które zostaną przekazane potrzebującym.

Kolejną akcję na Legii przeprowadzimy na początku marca. Wcześniej, na naszym profilu na FB, poinformujemy o dokładnym terminie. Jeśli są wśród was osoby, które chciałyby się włączyć w kolejną akcję i przeznaczyć jakieś niespodzianki dla krwiodawców bardzo prosimy o kontakt.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli w jakikolwiek sposób naszą akcję – JESTEŚCIE WIELCY!
Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnej akcji na Legii!

WIELKA (L)EGIA!

fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
c u L t - 03.08.2021 / 01:35, *..

BRAWO!WSZYSCY!BRAWO!PRZED KAŻDYM MECZEM POWINNY STAĆ AUTOKARY I TYŚĄCE LEGIJNEJ KRWI NA RATOWANIE LUDZKIEJ ŻYCIOWEJ SPRAWY!BRAWO!WSZYSCY!

odpowiedz
Arek - 02.08.2021 / 23:17, *.tpnet.pl

No i pięknie. Z takim rozmachem trzeciego busa będzie trzeba.

odpowiedz
oz - 02.08.2021 / 21:35, *.play-internet.pl

Zainteresowanie akcją przerosło tym razem możliwości sprzętowe. Coś pięknego! Gratuluję!

odpowiedz
Piotr (L) - 02.08.2021 / 18:19, *.centertel.pl

Byłem oddałem prosto po pracy z nocy 2 godz czekania ale warto było. Oprócz akcji na Legii regularnie oddaje krew na Saskiej. Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrówka

odpowiedz
Kibic L - 02.08.2021 / 18:49, *.t-mobile.pl

@Piotr (L) : byłeś w Radomiu?

odpowiedz
Piotr (L) - 02.08.2021 / 23:31, *.centertel.pl

@Kibic L: Tak byłem prosto z Legii leciałem na Wschodni na pociąg

odpowiedz
dezet - 02.08.2021 / 18:09, *.chello.pl

iddzcie oddawać na Saską, tu chodzi żeby oddać krew? czy żeby sie pokazać ze oddaje na Legii?

odpowiedz
no name - 02.08.2021 / 18:20, *.plus.pl

@dezet:

mogą i mieć motywację tylko dla czekolad - co to kogo obchodzi? Ważne, że oddają! Pozdrawiam kibic Legii z Wrocławia

odpowiedz
NieznanyFanatyk - 02.08.2021 / 21:28, *.chello.pl

@dezet: I tak oddajesz krew i tak,więc czemu nie na Legii ? oddajesz krew gdzie chcesz, tu jeszcze możesz zgarnąć profity : bilet, koszulka, dyplom pamiątkowy.

odpowiedz
Sss - 03.08.2021 / 00:11, *.chello.pl

@NieznanyFanatyk: Fajnie jakby ten bilet dostali też Ci którzy byli i chcieli oddać krew , lecz już nie mogli... (Nie mówię o sobie bo mam karnet)

odpowiedz
c u L t - 03.08.2021 / 01:28, *..

@no name: WROCŁAW PIĘKNE MIASTO I FAJNI LUDZIE, KIEDYŚ FAJNA ZGODA BYŁA , OBA WOJSKOWE KLUBY BYŁY

odpowiedz
Adson 78 - 02.08.2021 / 17:37, *.plus.pl

Następnym razem więcej niech będzie autokarów

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 02.08.2021 / 19:29, *.a2mobile.pl

@Adson 78: dokladnie szkoda ludzi ktorzy przyszli i odeszli z kwitkiem

odpowiedz
Alojzy - 02.08.2021 / 23:39, *.play-internet.pl

@Adson 78:

W Warszawie chyba nie ma więcej tego typu autokarów

odpowiedz
Gh - 02.08.2021 / 17:31, *.play-internet.pl

A kiedy będzie jakieś info o weekendowych meczach akademii?

odpowiedz