fot. Hagi

Bilety na mecz z Dinamem Zagrzeb

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa uruchomiła sprzedaż biletów na rewanżowy mecz 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Dinamem Zagrzeb, który odbędzie się we wtorek, 10 sierpnia o godzinie 21:00 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3. Od teraz do środy do godz. 11 wejściówki mogą nabywać posiadacze karnetów na sezon 2021/22. Start sprzedaży otwartej nastąpi w środę, 4 sierpnia od godziny 11:00.

Osobom, które przedłużyły karnet bez zwrotu środków przysługuje prawo uczestnictwa w meczu z GNK Dinamo w ramach tego karnetu. Wszyscy Karnetowicze mogą dokonać zakupu na swoje miejsca, natomiast w przypadku sprzedaży otwartej nie wszystkie miejsca będą dostępne. Podczas sprzedaży otwartej osoby nieposiadające karnetu mają możliwość zakupu biletu w reżimie 50% pojemności stadionu. Bilety będą kodowane z zachowaniem obostrzeń.

Bilety będą dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online. Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

KUP BILET

cennik biletów na mecz Legia - Dinamo
Schemat stadionu

Wejścia na stadion Legii możliwe jest za pomocą różnych nośników:

1. Karta kibica Legii Warszawa Jeśli przy zakupie biletu wybrałeś opcję „Przypisz bilet do karty” na stadion wejdziesz na podstawie swojej karty kibica przykładając ją do czytnika. Przed podejściem do bramek przygotuj kartę kibica i dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

2. Bilet PDF Jeśli przy zakupie biletu wybrałeś opcję „Bilet PDF” na stadion wejdziesz na podstawie wydrukowanego biletu. Zalecamy wydrukowanie biletu na drukarce laserowej. Przed podejściem do bramek przygotuj bilet i dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

3. Bilet sms/wallet Jeśli przy zakupie wybrałeś opcje bilet sms/wallet na swój telefon, kliknij w link, aby go otworzyć (działa na urządzeniach z systemem Android oraz IOS). Przed podejściem do bramek przygotuj bilet w telefonie oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

W każdej chwili możesz zalogować się do systemu biletowego na swoje konto i sprawdzić nośnik biletu.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (56)

+dodaj komentarz
kacper - 08.08.2021 / 13:13, *.net.pl

kibice dynama beda? bo nw czy bilet kupowac na strefe 122???

odpowiedz
Damian - 08.08.2021 / 10:46, *.play-internet.pl

Witam czy jak bilety są dostępne do kupienia na trybunie gości to kibice Dynama nie przyjeżdżają??

odpowiedz
Qsm - 06.08.2021 / 13:56, *.centertel.pl

Udostępnię bilet na dymano pogrzeb na Żyletę, niestety właśnie okazało się że nie będę mógł być.
qsmierro@gmail.com

odpowiedz
Bartek - 06.08.2021 / 12:47, *.123.240

Do Redakcji:
Wiadomo kiedy będzie w sprzedaży pula biletów dla zaszczepionych?

odpowiedz
jjaajko - 06.08.2021 / 13:11, *.nitronet.pl

@Bartek: Już była cała się sprzedała

odpowiedz
Walerek - 06.08.2021 / 10:24, *.netfala.pl

Śmieszni bad blue girls przyjadą czy są obsrani?

odpowiedz
Michał88Warszawa - 06.08.2021 / 10:01, *.warszawa.pl

Sprzedawane są bilety na sektor gości , czy goście będą czy to oznacza że te bilety są tylko dla nas ?

odpowiedz
Będzie , będzie się dziaało - 05.08.2021 / 21:49, *.tpnet.pl

Bez drewnianego wyposażenia , każdy Dymaniec przyjechać się penia . A jeśli nawet przyjadą chojraki , dostaną bobu i stracą gumaki . Skoro tak lubią liczebne przewagi , mogą to mieć , ku..y i łamagi . A jeśli ich tu we wtorek nie będzie , to niech się sra.ą na swojej grzędzie , lecz to oznaczać cykorię będzie . Bad buu girls , kozaczki , chyba nie macie już teraz sr...ki ? Będzie , będzie się dziaało ...

odpowiedz
mlody - 05.08.2021 / 21:01, *.chello.pl

Ktoś wie jak będzie można się dostać na sektor 222 ? Przez C1 czy D1 ?

odpowiedz
na gołe ręce dymano tylko w łazience - 05.08.2021 / 15:25, *.chello.pl

BRACIA WSZYSCY NA MECZ!

Obejrzyjcie sobie na Youtube Legia - Valencia z 2001 roku !

TO MA BYĆ TAKIE PIEKŁO NA Ł3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
marco - 05.08.2021 / 15:59, *.centertel.pl

@na gołe ręce dymano tylko w łazience: tego chyba już się nie powtórzy... tam to orkiestra z krytej robiła robotę.

odpowiedz
Nieszczypany - 05.08.2021 / 13:55, *.24.246

Bracia, ktoś próbował wbić na mecz z zaznaczonym szczepieniem? Sprawdzali coś dodatkowo? Teoretycznie ciec nie ma uprawnień do zaglądania w dokumentację medyczną jaka jest certyfikat szczepienia, ale u nas każdy sobie...

odpowiedz
Art - 05.08.2021 / 14:01, *.vectranet.pl

@Nieszczypany: Na Florze nic nie sprawdzali...

odpowiedz
Michal - 05.08.2021 / 14:30, *.chello.pl

@Nieszczypany: Nie mają prawa nawet zarządac jego okazania według prawa
Ps Tak więc wchodź bez nerwów

odpowiedz
Ziomek69 - 05.08.2021 / 14:38, *.3.72

@Nieszczypany: Generalnie sprawdzanie czegokolwiek podczas wejścia to za dużo powiedziane. Byłem na wszystkich meczach i tylko na jednym ochrona poprosiła mnie o otworzenie nerki a na pozostałych przechodziłem bezdotykowo i bez jakichkolwiek pytań

odpowiedz
cieciokracja - 05.08.2021 / 14:58, *.chello.pl

@Nieszczypany: sam sobie odpowiedziałeś. Nikt nie może po za twoim lekarzem przeglądać twojej dokmentacji medycznej bez twojej zgody i mieć wglądu w przyjmowane przez ciebie preparaty także ten...

odpowiedz
PYTANIE DO REDAKCJI - 05.08.2021 / 15:06, *.chello.pl

Czy jak mam Kartę Kibica która kończy ważność parę dni po meczu na której nabity jest bilet to mogę wyrobić nową w POK przed meczem i wtedy ten bilet przejdzie na tą nową?

odpowiedz
zenek - 05.08.2021 / 17:04, *.t-mobile.pl

@PYTANIE DO REDAKCJI: tak,nowa karta bedzie miala taki sam numer jak ta stara i wszystko co na starej przejdzie na nowa

odpowiedz
dymano Zagrzeb - 05.08.2021 / 12:06, *.t-mobile.pl

Panowie będzie komplet, robimy we wtorek Kanadę! Ochota z Legią!

odpowiedz
Ko(L)uniu - 05.08.2021 / 20:24, *.chello.pl

@dymano Zagrzeb:My z Grochowa robimy we wtorek MEKSYK!!!!

odpowiedz
Keymil - 05.08.2021 / 10:44, *.centertel.pl

Mam pytanko kupiłem bilet i w metodzie dostarczenia mam napisane przypis istniejącą kartę. A nie wiem jak to zrobić . Czy może wszystko jest dobrze i już mam bilecik na kartę kibica nabity ?

odpowiedz
Heniek Kielbasa - 05.08.2021 / 11:10, *.orange.pl

@Keymil: No to jest na twoja kartę, która jest zarejestrowana na twój pesel.

odpowiedz
Tarchomin - 05.08.2021 / 09:29, *.centertel.pl

Czy trybuna gości jest dostępna dla kibiców Legii?

odpowiedz
KrystekLegia - 05.08.2021 / 12:57, *.chello.pl

@Tarchomin : tak jest w sprzedaży jak klikniesz

odpowiedz
Tadek - 05.08.2021 / 09:22, *.netfala.pl

Kiedy ruszy sprzedaż dla zaszczepionych?

odpowiedz
Alojzy konewa - 05.08.2021 / 14:17, *.orange.pl

@Tadek: Jak wymyśla szczepionkę na katar.

odpowiedz
stara szkoła - 04.08.2021 / 23:40, *.chello.pl

Zostało z 500 biletów,w czwartek do południa zejdą

odpowiedz
Gienek - 04.08.2021 / 23:15, *.vectranet.pl

Biletów już prawie nie ma. Pewnie będzie jeszcze jakaś dodatkowa sprzedaż dla zaszczepionych.

odpowiedz
Jimmy L - 04.08.2021 / 22:44, *.t-ipconnect.de

Kazdy kto ma bilet niech pamieta ze idzie na mecz Legi a nie na warcaby, to ma byc ogien.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 05.08.2021 / 11:03, *.plus.pl

@Jimmy L: na mecz Legii...

odpowiedz
Bogi - 04.08.2021 / 19:36, *.centertel.pl

Czy ktoś z Was otrzymał nieśmiertelnik obiecany przez klub do karnetu z opcją braku zwrotu środków za poprzedni sezon?

odpowiedz
Stefan - 05.08.2021 / 07:36, *.play-internet.pl

@Bogi: tak, w poniedziałek 2 sierpnia dostałem.

odpowiedz
Greg - 02.08.2021 / 22:12, *.centertel.pl

Czy na zylecie trzeba na biało i z emblematami klubowymi?

odpowiedz
c u L t - 03.08.2021 / 01:31, *..

@Greg: TAK I NA TRZEŻWO, 90 MINUT ZDZIERASZ!GARDŁO!LEEEEEGIIIIAAAAA!!!!!!GOOOOOOL!

odpowiedz
realista - 03.08.2021 / 08:46, *.t-mobile.pl

@Greg: nie trzeba, ja ostatnio byłem w koszulce Barcelony i 0 problemu...

odpowiedz
Art - 03.08.2021 / 11:06, *.t-mobile.pl

@Greg: Lepiej idź na rodzinną...

odpowiedz
Greg - 03.08.2021 / 11:24, *.centertel.pl

@Art: ale dlaczego?

odpowiedz
Art - 03.08.2021 / 13:02, *.t-mobile.pl

@Greg: Tam możesz być nawet na tęczowo...

odpowiedz
Greg - 03.08.2021 / 17:54, *.centertel.pl

@Art: no ok tylko jak to sie ma do mojego pytania?

odpowiedz
Szakira - 03.08.2021 / 20:03, *.tpnet.pl

@realista: Serio ? To po ilu minutach ją straciłeś ?

odpowiedz
Art - 03.08.2021 / 22:47, *.chello.pl

@Greg: Jakie pytanie, taka odpowiedź...

odpowiedz
Greg - 04.08.2021 / 04:56, *.centertel.pl

@Art: pytanie calkowice nornalne i prosta odpowiedz "tak trzeba" lub "nie, nie trzeba" by wszystko zalatwila. Jesli wiec nie masz pojecia bo na meczu nigdy nie byles to nie marnuj swojego ale tez i moje czasu nic nie znaczącymi odpowiedziami

odpowiedz
(L)egia jazda z dywano - 04.08.2021 / 05:53, *.tpnet.pl

@Greg: Pytanie niby zwyczajne i zrozumiała niepewność, ale lepiej by było gdybyś niewiedząc np. poszedł na biało zamiast pytać lub zapytać ale i tak ubrać się na biaĺo, "Żyleta" to zagożali Kibice i skoro większość ubiera się na Biało to tym samym okazałbyś szacunek i pokazał że Legia dla Ciebie znaczy coś dużo więcej, inaczej nie bardzo byś sie kojarzył na nadawanie na Żyletę, no chyba że jednocześnie podczas dopingu non-stop byś zdzierał gardło. To jest sektor z którego ma wychodzić impet atomowowodorowo xD dopinowy .

odpowiedz
T75 - 04.08.2021 / 08:29, *.171.7

@Art: Przyjdź na tęczowo na rodzinny, zapraszam. Tylko później nie pucuj się na psach.

odpowiedz
Matecki - 04.08.2021 / 10:18, *.com.pl

@Greg: Jak nie będziesz miał białej koszulki to nikt Cie nie pobije, jeżeli o to się martwisz. Jednak najlepiej ubierać się na biało, bo wtedy cała trybuna lepiej się prezentuje. Także jak masz białą koszulkę to najlepiej ją załóż :)

odpowiedz
Greg - 04.08.2021 / 11:36, *.centertel.pl

@Matecki: Na zylete chodze sporo czasu i zarówno z zaglebiem jak i dinamem bede obecny (sektor 107) ;)
Pytam bo sie zastanawiam czy sie jakies standardy pozmienialy bo ostatnio to kazdy przychodzi w czym chce a i staruch od dawna w koszuleczkach z krokodylkiem, szarych, rosowych i innych. Na ostatnim meczu nawet kobietka z szalikiem bvb byla :D takze probuje sie dowiedziec czy cos sie zmienilo

odpowiedz
Art - 04.08.2021 / 14:45, *.t-mobile.pl

@Greg: Skoro chodzisz na żyletę od dawna to twoje pytanie było z góry bezsensowne...

odpowiedz
Art - 04.08.2021 / 14:53, *.t-mobile.pl

@T75: Na tej trybunie jest taki piknik i skupienie na meczu że mało komu chce się dupę podnieść do dopingu więc myślę że w każdym kolorze koszulki można się poruszać i nic się Gregowi nie stanie.

odpowiedz
Seba - 04.08.2021 / 22:03, *.play-internet.pl

Debilu haha na trzeźwo haha znajdź trzeźwego haha

odpowiedz
Greg - 05.08.2021 / 09:22, *.centertel.pl

@Art: naucz się mistrzu czytać ;)

odpowiedz
Leon - 05.08.2021 / 18:29, *.mm.pl

@realista: Nie podpuszczaj Kolegi bo wiesz jak to się skończy.

odpowiedz
Grześ - 02.08.2021 / 19:44, *.centertel.pl

Dzbany,przecież na bramce nikt nie weryfikuję deklaracji o szczepieniu....

odpowiedz
MaxymiLian - 02.08.2021 / 18:44, *.211.140

Czy bilety tylko dla zaszczepionych?

odpowiedz
dino - 02.08.2021 / 21:09, *.plus.pl

@MaxymiLian:
A gdzie masz taką informację

odpowiedz
(L) jazda z dywanem - 04.08.2021 / 06:01, *.tpnet.pl

@MaxymiLian: Na Odrę Wodzisław :D ;)

odpowiedz
:) - 05.08.2021 / 14:55, *.chello.pl

@(L) jazda z dywanem : a na Odrę Opolę szczepili już panią Olę

odpowiedz