Zmiana sędziego rewanżu z Dinamem

Woytek, źródło: 90minut.pl

Francuz Benoît Bastien został wyznaczony na głównego sędziego rewanżowego meczu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym Legia Warszawa zagra na własnym stadionie z chorwackim GNK Dinamo Zagrzeb. Pierwotnie sędzią tego spotkania miał być István Kovács z Rumunii. Na liniach pomagać mu będą Hicham Zakrani i Aurélien Berthomieu, a na sędziego technicznego wyznaczony został Jérémie Pignard.

Arbitrem pierwszego spotkania będzie Hiszpan Antonio Miguel Mateu Lahoz. Mecz Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa odbędzie się w środę, 4 sierpnia o godzinie 20:00 na stadionie Maksimira W Zagrzebiu. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi TVP Sport.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
oLaf - 02.08.2021 / 21:41, *.vectranet.pl

całe szczęście, jest większa szansa że nas nie przekręci.

odpowiedz
Zgred - 02.08.2021 / 16:38, *.as9105.com

Oby ten był nasz

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.