Kasy biletowe przy stadionie Maksimir w Zagrzebiu - fot. Bodziach

Dinamo sprzedaje bilety za okazaniem paszportu covidowego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dinamo Zagrzeb dziś o godzinie 11:00 rozpocznie sprzedaż biletów na środowy mecz z Legią w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Wejściówki sprzedawane będą tylko i wyłącznie w kasach stadionu Maksimir i nie będą dostępne w Internecie. Do zakupu biletu konieczne będzie okazanie certyfikatu COVID (nie dotyczy dzieci do 12. roku życia). Ten sam dokument sprawdzany będzie przy wejściu na stadion wraz z biletem na mecz.

Jedna osoba może kupić maksymalnie pięć biletów, okazując przy tym dokument tożsamości i paszport covidowy dla każdej z osób. Dane będą sprawdzane zarówno przy sprzedaży biletów, jak i wejściu na stadion.

Bilety kosztują 80 kun (na trybunę północną), 100 kun (trybuna zachodnia górna) oraz 120 kun (trybuna zachodnia dolna). W dniu meczu kasy biletowe będą czynne od 11:00 do 20:45.

Dinamo poinformowało, że ze względu na decyzję UEFA, nie będzie prowadziło sprzedaży biletów dla kibiców gości.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
abc - 04.08.2021 / 11:11, *.chello.pl

@Bulbulator: " wszyscy mają dość tego cyrku" ta widać zwłaszcza w tv jak maja dość. Dziennikarzyny opłacane i politycy robią wszystko aby nakręcać to w nieskonczoność i już wiedzą że będą rosnąć zachorowania, wiedza co bedzie za miesiac czy 2 mimo że co raz więcej społeczeństwa przyjęła to dobrodziejstwo które rzekomo ma chronić oraz bardzo dużo przechorowała czyli ma przeciwciała. Tak smao jest w krajch typu Izrael gdzie ok 90% już się szczepiło a zachorowania rosną i dalej mają obostrzenia. Wszystko to ma czemuś służyć. Wszystko by nie miało miejsca jakby ludzie nie ulegli i masowo sie nie testowali, nie szczypali. Tak jak poprzednie rzekome zarazy typu ptasia grypa probowano nakrecic ale rzadu nie kupily szczepionek i nagle zaraza sie rozplyneła. Nie zastanawia cie to ze w reklamie zwykłych tabletek od bólu głowy znanych od lat jest informacja o konsultacji z lekarzem i czytaniu ulotki przed zażyciem a to coś nieprzebadane reklamują wszyscy na potęgę bez żadnego ostrzeżenia?

odpowiedz
Bulbulator - 04.08.2021 / 13:43, *.55.238

@abc: Ależ oczywiście każdy lek może być trucizną, wszystko zależy od dawki. Dlatego leki należy przyjmować pod opieką wykwalifikowanego lekarza, co zresztą i tak nie daje gwarancji ale przynajmniej minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań, a nie jak się komu podoba. Ciekawe czy ci co tak plują na lekarzy i naukowców, to jak im się coś stanie, jakaś choroba czy złamanie ( czego nikomu nie życzę ), czy przypadkiem nie zażywają lekarstw nie leczą się, czy nie mieli robionych szczepień w dzieciństwie dzięki którym mieli szansę przeżyć owe dzieciństwo ? Czy może idą do znachora i się leczą dobrym słowem i ziółkami.

odpowiedz
abc - 04.08.2021 / 14:19, *.chello.pl

@Bulbulator: Powiem ci tak. Ja za dzieciaka prawie zszedłem po jednej ze szczepionek.Ledwo przeżyłem pod kroplówką. Także nie ma reguły, bo nie każdy znosi takie preparaty i tym bardziej nie powinno być dyskryminacji gdyz niektórzy po prostu nie mogą przyjmować szczepionek bo zle je znosza. A rzekomy powazny przypadek COVID miałem w rodzinie gdzie osoba która uległa upadkowi z powodu omdlenia i miała dość mocno uszkodzony kręgosłup po przyjezdzie karetki zostałą natychmiastowo przetestowana i zabrana na oddział covidowy bo rzekomo test wskazał covid i mimo obolałych pleców ci wspaniali lekarze przez ok 10 dni nawet nie zrobili przeswietlenia a ból przypisywali jako objaw covida. No bo przecież ta cwana choroba ma wszelkie mozliwe objawy a moze byc takze bezobjawowa :D ta osoba uszła ledwo z życiem nie przez rzekomego covida tylko przez pobyt w szpitalu gdzie na własne żadanie sie wypisała i gdyby nie fakt że trzymała jakąkolwiek świadomość oraz nie brała tabletek podostawianych przez pielegniarki to trzymała jakis kontakt z rzeczywistoscia i dzwonila z komórki mówiła jak to wyglada, bo szpital informowal rodzine o krytycznym przypadku covid. Po wszystkim osoba ma problem z poruszaniem sie bo kosci zasklepily sie i dochodzi dojrzaly wiek z racji czego operacja jest dosc ryzykowna...

odpowiedz
Bulbulator - 04.08.2021 / 10:15, *.55.238

@wkurziony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze:
Co wy tacy wyczuleni na tą segregację a piszą to szczególnie ludzie o poglądach prawicowych którzy lubują się w dzieleniu ludzi i mówieniu innym jak mają żyć. Jakby tak się przyjrzeć to w społeczeństwie na każdym kroku są segregacje różnego rodzaju. Ludzie którzy muszą być odseparowani z różnych powodów od społeczeństwa np. kryminaliści czy chorzy na groźne choroby psychiczne, też jesteś przeciw takiej segregacji?. Tak jak pisze Jano wszyscy mają dość tego cyrku, a dzięki ciemnocie ufającej bardziej Mirkowi z internetu niż lekarzom czy naukowcom którzy całe życie zgłębiają dany temat i ich tezy są poparte naukowymi dowodami, będziemy się z tym bujać jeszcze latami.

odpowiedz
jayjayPL - 04.08.2021 / 04:04, *.inetia.pl

co to za segregacja na zaszczepionych i niezaszczepionych? Faszyzm w XXI wieku????!!!!

odpowiedz
wkurziony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 04.08.2021 / 02:51, *.plus.pl

STOP SEGREGACJI LUDZI!!! Tyle różnych organizacji walczących o prawa człowieka, a teraz wszyscy siedzą cicho, gdy jawnie segregują ludzi! Może jeszcze wstęp do tramwaju tylko dla zaszczepionych, a dla reszty opaski na rękę tak jak chciał pewien austriacki malarz? Je...a pseudopandemia!

odpowiedz
Jano - 04.08.2021 / 08:48, *.orange.pl

@wkurziony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze:
To nie żadna segregacja , to tak jak z prawem jazdy, masz prowadzisz, nie masz tramwaj.
Siedzą cicho bo wszyscy mamy już dość lockdownów i ograniczeń a jak czegoś nie zrobimy będzie to trwać i trwać!

odpowiedz
Mcz - 04.08.2021 / 14:55, *.centertel.pl

@Jano: Lockdowny to tylko i wyłącznie wymysły rządów. Jakoś w Szwecji i na Białorusi żadnych lockdownów, maseczek i nic złego tam się nie działo.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 05.08.2021 / 02:24, *.plus.pl

@Jano:

hahaha, na prawdę myślisz, że szczepienia pozwolą uniknąć lockdownów? Tu chodzi o hajs, więc nie będzie żadnych sentymentów - wprowadzą nowe szczepionki i będą straszyć nowymi odmianami, bo na tym można sporo zarobić

odpowiedz
c u L t - 03.08.2021 / 23:11, *.17.69

ZAWSZE MOŻNA POJECHAĆ,MIASTO FAJNE,POD STADIONEM MOŻNA ŚPIEWAĆ,ZAPRASZAMY NA TURYSTYCZNY SZLAK!

odpowiedz
zaba285 - 03.08.2021 / 21:37, *.116.118

segregacja sanitarna... mam nadzieję, że bez względu czy przyjęliście preparat czy nie nie dacie się podzielić i razem zaprotestujecie gdy niedługo zechcą to wprowadzać w Polsce

odpowiedz
KamiL - 03.08.2021 / 18:53, *.chello.pl

Brawo Dinamo!!!

odpowiedz
Gclw - 03.08.2021 / 22:40, *.play-internet.pl

@KamiL: że za co niby bijesz im brawo miłośniku totalitaryzmu?

odpowiedz
:l - 03.08.2021 / 18:40, *.t-mobile.pl

Ja np zrezygnowałem z chodzenia na mecze po zobaczeniu trybun pełnych ludzi bez masek, obok siebie, i jeszcze czytając ile z tych legionistów pseudo jest przeciwko szczepieniom. Argumenty z fejsbuka zatrzymajcie d sobie dla siebie.

odpowiedz
19L16 - 03.08.2021 / 18:41, *.chello.pl

@:l: To przedstaw swoje argumenty i przekonaj resztę. Zaszczepiłeś się i boisz się ludzi bez masek?

odpowiedz
Gclw - 03.08.2021 / 22:36, *.play-internet.pl

@:l: syntezator mowy, a Ty nawet tutaj wchodzisz siać swoją kowidową propagandę?

odpowiedz
Kamil - 03.08.2021 / 18:13, *.230.154

Szczepie... na C19 powinno byc zakodowane na karcie kibica wtedy bylo by sprawniej....
Wyslalem juz taka prozycje na nasz klub.

odpowiedz
19L16 - 03.08.2021 / 18:23, *.chello.pl

@Kamil: Tylko że to jest informacja objęta tajemnicą lekarską jak każda informacja medyczna o nas. A więc tylko ludzie mogą dobrowolnie takiej informacji udzielić więc jeśli takie coś wprowadzić to tylko jako dobrowolna informacja podana przez osobę zakładającą KK. Do tego nikt nie może przeglądać naszej dokumentacji medycznej a więc właściwie każdy mógłby taką informację podać. Ogólnie taki przepis by segregować ludzi na podstawie szczepionki jest martwy bo nielegalny.

odpowiedz
Wiem co mówię - 03.08.2021 / 17:59, *.chello.pl

Tylko ze twoja wolność przejawiająca się brakiem szczepienia niesie ryzyko dla innych.

odpowiedz
19L16 - 03.08.2021 / 18:25, *.chello.pl

@Wiem co mówię : Przecież kto się zaszczepił jest bezpieczny, a kto nie ten "ryzykuje" na własne życzenie i wszystko hula jak trzeba. Bo jeśli masz na myśli możliwość zarażenia kogoś to czy jesteś zaszczepiony czy nie tak samo jesteś nośnikiem wirusa i zarażasz. Także jesteś w błędzie.

odpowiedz
abc - 03.08.2021 / 18:34, *.centertel.pl

@19L16: dadając do tego że ten preparat jest jeszcze w fazie testu i nie wiadomo jakie skutki w wieloletnim rezlutcie przyniesie to wręcz nieodpowiedzialnym byłoby zmuszanie wszystkich ludzi do wzięcia udziału w tym eksperymencie. Zwłaszcza mlodych którzy praktycznie nie mają problemu z tym wirusem lub w bardzo nikłym ułamku procenta przechodzą go ciężej.

odpowiedz
19L16 - 03.08.2021 / 18:40, *.chello.pl

Z tego co kojarzę to z ich grupa BBB miała protestować właśnie z powodu tej segregacji ale chyba już im rury zmiękły.

odpowiedz
reckLess - 03.08.2021 / 19:07, *.plus.pl

@Wiem co mówię :
Szanowny Kolego,
Jeśli szczepionki mają średnio-ważoną skuteczność na poziomie 99% a prawdopodobieństwo zakażenia się to ok. 7% (Śmiertelność to 0,2%) to bez problemu policzysz sobie jakie jest Twoje (realne?) ryzyko zakażenia. . Przy czym podobno ewentualne zakażenie będzie miało lekki przebieg.
Biorąc pod uwagę powyższe, Twoja narracja jest absurdalna. Jesteś praktycznie rzecz biorąc bezpieczny a ponieważ szczepionki są dobrowolne to nie masz prawa ingerować w to czy ktoś chce ponosić 7% ryzyko zakażenia czy nie.
Problem jest w tym, że ludzie są załamani jak nic nie dostają za darmo. Moralnie uważasz, że fakt szczepienia stawia Cię wyżej od innych mimo, iż matematyka i logika zaprzeczają temu, że niezaszczepiony jest dla Ciebie zagrożeniem.

Ale owszem, szczep się, zachęcam. Tylko zwróć uwagę, że COVID nigdy nie zniknie i co rok będziesz się musiał szczepić.

odpowiedz
. - 03.08.2021 / 16:50, *.centertel.pl

II WŚ, ta która zrujnowała naszą kochaną Warszawę też się tak zaczynała. Od segregacji i szczucia jednych na drugich, od wmawiana że jedni roznoszą zarazę, a drudzy to czysta i jedyna najzdrowsza ludzka rasa.

odpowiedz
haha - 03.08.2021 / 16:28, *.chello.pl

To chyba pierwsza szczepionka że bardziej boją się ci co ją przyjęli niż ci co jej nie chcą :D

odpowiedz
Arek - 03.08.2021 / 15:06, *.tpnet.pl

A co to takiego ten paszport covidowy? Nie posiadam.

odpowiedz
yyy - 03.08.2021 / 20:26, *.centertel.pl

@Arek: takie coś jak paszport polsatu

odpowiedz
Wiem co mówię - 03.08.2021 / 13:27, *.chello.pl

W czasie powstania warszawskiego ludzie mimo ostrzeżeń przed trafieniem potrafili chodzić środkiem ulic, nieostrożność i brawura, dzis robicie to samo a uważacie się paradoksalnie za odważnych nie uznając epidemii..

odpowiedz
też wiem co mówię - 03.08.2021 / 16:52, *.chello.pl

@Wiem co mówię : I dodaj że do powstania doprowadziła wojna która wybucha właśnie przez segregację ludzi podobną do tej którą teraz próbuje się wprowadzać.

odpowiedz
Lfan - 03.08.2021 / 17:39, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : Przywoływanie tu powstania które było spowodowane wojną do której doprowadziło dzielenie ludzi oraz to że cześć uznała że są lepsi i gorsi jest nie na miejscu. To właśnie my kibice klubu z tego miasta, tak dotkniętego powinniśmy teraz powstać aby pokazać jedność i powiedzieć NIE jakiejkolwiek segregacji.

odpowiedz
:) - 03.08.2021 / 12:22, *.chello.pl

To jak wlezieta?

odpowiedz
FiroZS - 03.08.2021 / 12:21, *.200.28

Czasy Ostateczne...

odpowiedz
Zgred - 03.08.2021 / 11:57, *.as9105.com

Po ile chodzi jedna Kuna jaki kurs?

odpowiedz
Bulbulator - 03.08.2021 / 10:37, *.55.238

No i gitara u nas też powinni wprowadzić zakazy tylko dla ludzi nie zaszczepionych i nie chodzi mi tu stricte o stadiony , niech ciemnota się bawi sama, bo inaczej będziemy chodzić w tych maseczkach kolejne lata.

odpowiedz
powstańmy z kolan - 03.08.2021 / 17:05, *.chello.pl

@Bulbulator: a kto ci każe chodzić w masce? Nie jesteś niewolnikiem to nie chodź. Rząd nie wprowadził stanu wyjątkowego ani nic takiego i nie ma podstaw by ograniczać nam swobodę oddychania, czyli podstawowej funkcji życiowej człowieka. Jak pokazują wyroki sądowe mandaty za brak szmatki na twarzy są kasowane. Swoją drogą jak widzę to 90% ludzi te maski nosi non-stop, wyciąga z kieszeni znoszone state, brudne i wymiętolone, a więc w jaki sposób siedlisko wirusa, bakterii i grzybów noszone w bezpośredniej styczności z drogami oddechowymi ma nas chronić przed zachorowaniem? Przecież to absurd. I nie dawajmy sobie wmówić że jakiś tam udział w eksperymencie medycznym polegającym na wstrzykiwaniu sobie dopuszczonej warunkowo, nie zbadanej do końca substancji ma nam dać wolność, bo wolni jesteśmy, tacy się rodzimy!

odpowiedz
abc - 03.08.2021 / 17:57, *.centertel.pl

@powstańmy z kolan: dokładnie, wolni się rodzimy a to co się dzieje to próba pozbawienia nas tej wolności pod pretekstem który zupełnie nie trzyma się kupy i tylko od nas samych zależy czy tą wolność zachowamy czy będziemy posłuszni tym co ją nam chcą zabrać. Myślmy samodzielnie, a nie tylko czerpmy do głowy to co nam wmawiają ze szklanych ekranów.

odpowiedz
Bulbulator - 03.08.2021 / 18:56, *.55.238

@abc: Serio sądzisz że rodzisz się wolnym człowiekiem ? W jakimkolwiek systemie się urodzisz, jesteś tylko trybikiem tresowanym od małego aby być jak najbardziej wydajnym dla danego systemu który cię wyciśnie, a jak już będziesz stary i cię wypluje z obrotu to najlepiej aby w dniu przejścia na emeryturę cię szlak trafił. Wolne to są zwierzęta żyjące dziko, a nie człowiek żyjący w społeczeństwie obwarowanym wszelkimi zakazami i nakazami, mitami które mają spajać dane społeczeństwa.

odpowiedz
robert - 03.08.2021 / 20:18, *..

Nie każdy sąd kasuję,mi nie skasowali a dodali mandat był sto zł a dostałem 160 zł z kosztami

odpowiedz
Lfan - 03.08.2021 / 09:22, *.chello.pl

PRECZ Z KOMUNĄ I SEGRAGACJĄ SANTIARNĄ!
90% społeczeństwa uwierzył w COVIDA :O Masakra jakaś...

odpowiedz
Tomek(L) - 03.08.2021 / 09:03, *.chello.pl

Bilety z paszportem covidowym ale tylko dla miejscowych.
Nie będą sprzedawać obywatelom z Polski.

odpowiedz
(: - 03.08.2021 / 09:01, *.chello.pl

Łoo to nasza inteligencja nie wlezie hehe

odpowiedz
yyy - 03.08.2021 / 08:21, *.chello.pl

mogliby wprowadzić takie opaski na ramię dla niezaszczepionych, gdzieś coś takiego widziałem

odpowiedz
L - 03.08.2021 / 09:24, *.chello.pl

@yyy: weź rozbieg i walnij...glowa w ścianę

odpowiedz
KibicL - 03.08.2021 / 10:22, *.net.pl

@chyba żartujesz.

odpowiedz
znachor - 03.08.2021 / 10:40, *.t-mobile.pl

@yyy: popieram+ zamknąć ich w gettach pod strażą

odpowiedz
Kibic - 03.08.2021 / 10:59, *.centertel.pl

@yyy: Obawiam się, że niestety do tego dojdzie...

odpowiedz
Le Ja - 03.08.2021 / 11:01, *.orange.pl

@yyy: I opaski na ramię z gwiazdą Dawi... a nie, czekaj, to już było...

odpowiedz
Kijek - 03.08.2021 / 12:11, *.tpnet.pl

@yyy: weź rozpęd i w ścianę głową uderz a potem przeczytaj co napisałeś

odpowiedz
atmosferic - 03.08.2021 / 12:23, *.orange.pl

@yyy: Mogę ci powiedzieć gdzie - tylko wtedy na ramieniu była pewna gwiazda 6 ramienna... w hitlerowskich niemczech.

odpowiedz
Warszawiak - 03.08.2021 / 12:24, *.chello.pl

@yyy: chyba dla zaszczepionych.. Bo agresja i przemoc na razie wypływa od niezaszczepionch, ataki na punkty szczepień i podpalenia...

odpowiedz
stop segregacji - 03.08.2021 / 15:08, *.chello.pl

Opaski na ramię? Jak za okupacji...

odpowiedz
Gclw - 03.08.2021 / 22:28, *.play-internet.pl

@Warszawiak: ty serio wierzysz w te ustawione akcje? Widać, że wiedza czerpana z tv jest dla Ciebie wykładnią życia.

odpowiedz
@Warszawiak - 03.08.2021 / 23:51, *.chello.pl

@Warszawiak: celowa robota z tymi "atakami" żeby mieć preteskt do oczerniania ludzi którzy nie chcą sobie tego zapodać tego rzekomego dobrodziejstwa w trosce o... swoje zdrowie.

odpowiedz