fot. Woytek / Legionisci.com

23 zawodników leci do Zagrzebia

źródło: Legia.com

Trener Czesław Michniewicz desygnował 23 zawodników na pierwszy mecz 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA z GNK Dinamem Zagrzeb. Legioniści we wtorek przed południem wylecą do Zagrzebia. O godz. 17:30 na stadionie Maksimira odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenera Czesława Michniewicza i Artura Jędrzejczyka, a pół godziny później rozpocznie się oficjalna sesja treningowa.

Bramkarze: Artur Boruc, Mateusz Kochalski, Kacper Tobiasz,

Obrońcy: Joel Abu Hanna, Mateusz Hołownia, Artur Jędrzejczyk, Josip Juranović, Filip Mladenović, Maik Nawrocki, Lindsay Rose, Mateusz Wieteska

Pomocnicy: Andre Martins, Luquinhas, Kacper Skibicki, Ernest Muci, Josue, Bartosz Slisz

Napastnicy: Rafael Lopes, Szymon Włodarczyk, Mahir Emreli, Kacper Kostorz, Maciej Rosołek, Tomas Pekhart

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
KLanik - 04.08.2021 / 18:14, *.chello.pl

Daj Boże by nasi Kibice odpowiednio podziękowali dinamo za ciepłe przyjęcie, a piłkarze niech wezmą z naszych h przykład.

odpowiedz
Arek - 03.08.2021 / 15:01, *.tpnet.pl

Ubogi ten środek, a oni nawet Kisiela nie wzięli.

odpowiedz
Dossa Jr - 03.08.2021 / 22:22, *.chello.pl

@Arek: kisiel to dla mnie od 1min powinien w tym meczu zagrac, a tu go ni ma

odpowiedz
kolko - 03.08.2021 / 11:27, *.chello.pl

Śmieszna sytuacja. W razie wygranej łatwiej będzie wejść do LM niż w razie przegranej do LE. Szanse 70-30 na korzyść Dinama oczywiscie ale różne już rzeczy piłka widziala. Abyśmy byli świadkami niespodzianki!

odpowiedz
zenek - 03.08.2021 / 09:37, *.orange.pl

jak przegrają, nic się nie stanie - Dinamo jest zespołem moscniejszym, chociaż w zasięgu Legii. Natomiast mają zapier...ć na boisku a nie odstawiać siatkonogę na plaży w Mielcu jak w ostatnich meczach

odpowiedz
Arek - 03.08.2021 / 15:03, *.tpnet.pl

@zenek: a to w Mielcu plaża jest?

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 03.08.2021 / 09:36, *.vectranet.pl

Artur Boruc, Josip Juranović, Mateusz Hołownia, Mateusz Wieteska, Filip Mladenović, Andre Martins, Josue, Luquinhas, Ernest Muci, Mahir Emreli, Tomas Pekhart i jedziemy z nimi :-)

odpowiedz
Puotrek - 03.08.2021 / 10:43, *.centertel.pl

@(L)Łomża(L): co to za skład w ogóle ???? mordo ty chcesz awansować?

odpowiedz
Lupus - 03.08.2021 / 11:02, *.centertel.pl

@Puotrek: A co ?
My gorsi ?
Kocury! ogony do góry i jazda na Zagrzeb.

odpowiedz
123 - 03.08.2021 / 09:09, *.chello.pl

Jak przegraja bez walki, to powrot z buta.

odpowiedz