Remis Crvenej zvezdy z Sheriffem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś meczu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów Crvena zvezda zremisowała 1-1 z Sheriffem Tiraspol. Wygrany z tej pary może być rywalem Legii w 4. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, jeżeli legioniści zdołają wyeliminować Dinama Zagrzeb.

Do przerwy na tablica wyników wskazywała rezultat 1-1. W 33. minucie prowadzenie objęli goście, a tuż przed przerwą gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania. Od 57. minuty Crvena zvezda grała w dziesiątkę po czerwonej kartce Kangi.

FK Crvena zvezda Belgrad 1-1 Sheriff Tiraspol
Loïs Diony 45 - Frank Castañeda 33

Crvena zvezda: 82. Milan Borjan - 77. Marko Gobeljić, 6. Radovan Pankov, 15. Aleksandar Dragović, 23. Milan Rodić - 4. Mirko Ivanić, 35. Sékou Sanogo (68, 7. Nenad Krstičić), 8. Guélor Kanga, 11. Filippo Falco (76, 31. El Fardou Ben Nabouhane), 10. Aleksandar Katai - 39. Loïs Diony (56, 99. Nikola Krstović).

Sheriff: 30. Giórgos Athanassiádis - 16. Keston Julien (75, 13. Fernando Costanza), 55. Gustavo Dulanto, 2. Danilo Arboleda, 15. Cristiano da Silva - 31. Sébastien Thill, 21. Edmund Addo, 22. Dimítris Kolovós - 9. Adama Traoré, 99. Momo Yansané, 10. Frank Castañeda (75, 11. Lovro Bizjak).

żółte kartki: Sanogo, Kanga, Krstičić, Ivanić - Castañeda, Julien, Dulanto, Bizjak.
czerwona kartka: Guélor Kanga (57. minuta, Crvena zvezda, za drugą żółtą).

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021