fot. Hagi / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Dinamo 1-1 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa przeprowadzi stacja TVP2 i TVP Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
Sebbs - 04.08.2021 / 22:05, *.t-mobile.pl

TERAZ CZEKAMY NA BBB I dynamo u Nas... Podwójne zwycięstwo Bracia

odpowiedz
(L)egia - 04.08.2021 / 22:03, *.28.154

Jest dobrze panie i panowie! Wierzyć nam trzeba. To jest do wygrania!

odpowiedz
Plaskacz - 04.08.2021 / 22:02, *.net.pl

aaaaa hahahahahahaha! Legia Warszawa!!!!

odpowiedz
Qarx - 04.08.2021 / 21:53, *.t-mobile.pl

He he. Mówiłem że Muci ma papiery na grę.

odpowiedz
grzesiwk - 04.08.2021 / 22:02, *.centertel.pl

@Qarx: jako jedyny potrafi zdobyć bramkw zza pola karnego.

odpowiedz
Plaskacz - 04.08.2021 / 21:46, *.net.pl

Hej Legio jazda z .,.ami!!!

odpowiedz
Jerry - 04.08.2021 / 21:44, *.206.191

Zero , techniki, zero szybkości o jakieś mysli taktycznej nie wspomnę.

odpowiedz
B - 04.08.2021 / 22:00, *.master.pl

@Jerry: Kolego nie dołuj się tak. Nie musisz tak pisać ze z Tobą tak źle

odpowiedz
Lolek - 04.08.2021 / 22:38, *.ktmtelekom.pl

@Jerry: na Fifie idzie ci lepiej w sensie ?

odpowiedz
Plaskacz - 04.08.2021 / 21:37, *.net.pl

Nie trafił w piłkę Slisz powiedział Podoliński

odpowiedz
Tużurek - 04.08.2021 / 21:25, *.vectranet.pl

Za bardzo się cofnęliśmy

odpowiedz
War - 04.08.2021 / 21:22, *.centertel.pl

To jest inna liga jakosciowo roznice widac golym okiem

odpowiedz
Lupus - 04.08.2021 / 21:20, *.centertel.pl

Coś niestety wpadło

odpowiedz
Syn trenera - 04.08.2021 / 21:14, *.vectranet.pl

Loooj słabo weszliśmy przestraszeni na 2 połowę... Zdejmijcie tego Slisza bo sie czerwem skończy patalach.. 2 połowa już 4 straty i błędy Slisza

odpowiedz
Cypis - 04.08.2021 / 21:07, *.centertel.pl

Ty Jarekk masz oczy?
Chłopie lecz się!
Slisz i drybling ten cep nawet wyprostować się nie potrafi. Obudź się chłopaku przestań zmywać i przed telewizor!

odpowiedz
Syn trenera - 04.08.2021 / 21:10, *.vectranet.pl

@Cypis: 100% racji same obcinki i straty, żeby on chociaż jakieś przechwyty miał.. Nic zero null oczy bolą... I ten strach w oczach... Lansują go bo trzeba sprzedać, tylko slepy by 1,5 ml ojro dał..

odpowiedz
LM - 04.08.2021 / 21:06, *.tpnet.pl

Atak Dynama w 2 polowie i udana kontra LEGII to klucz do zwyciestwa a poza tym Slisz,Mladenowic ,Juranovic i Martins do zmiany natomiast Mladenovic oby nie sprezentowal karnego dla D.Z. swoja gra !!

odpowiedz
ejdźent - 04.08.2021 / 21:04, *.inetia.pl

Nawrocki posłał Hołownie do rezerw.Mam nadzieję że niczego nie odwali.ale nie wygląda na takiego.Jednak z bundesligi przyszedł,a nie z Siedlec.

odpowiedz
Arc - 04.08.2021 / 22:17, *.vectranet.pl

@ejdźent: może i ma znaczenie gdzie kto grał wcześniej, jednak o niczym nie przesądza. Maik wygląda lepiej niż Hołownia, jednak czas pokaże. Boruc też z Siedlec.

odpowiedz
Wolfik - 04.08.2021 / 21:01, *.mm.pl

Nasi obrońcy mają już dwie kartki. Jak Chorwaci przycisną, może być bardzo ciężko. Wystrzegać się głupich fauli! Jakość piłkarska wyraźnie po ich stronie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.08.2021 / 21:10, *.centertel.pl

@Wolfik: Chciałbym kiedyś zobaczyć tak grającą Legię, jedno, dwa inteligentne podania i szansa na bramkę. Mam wrażenie, że Chorwaci (zachowując proporcje) są na podobnym poziomie (nie)przygotowania do sezonu. To powoduje jakiekolwiek szanse na awans. W innym przypadku byłyby potworne bęcki. Gdzie my do nich, faktycznie inne planety, a to przecież ,,tylko,, Dinamo....

odpowiedz
Goclaw - 04.08.2021 / 20:59, *.centertel.pl

Jest dobrze. Oby 2ga połowa jak końcówka 1wszej...

odpowiedz
jarekk - 04.08.2021 / 20:58, *.metrointernet.pl

Krytykowalem Slisza ale dzis prezentuje sie dobrze. Mial kilka wygranych dryblingow i podan do przodu a nie tylko do tylu. Obrona pewna. Nie jest zle. Emreli moze cos pokaze, jakis strzal czy rajd do przodu.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.08.2021 / 20:58, *.plus.pl

Wynik dobry do przerwy ale gra nic nadzwyczajnego. Slisz i Mladenovic do zmiany tylko na kogo?

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 04.08.2021 / 20:54, *.plus.pl

Remis może będzie a może i cos więcej bo tamci muszą zaatakowac po przerwie bardziej to może się uda ich skontrować.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.08.2021 / 20:54, *.chello.pl

Martins słabszy od Slisza. Mladenovic nie patrzy przed podaniem. Jura - nic nadzwyczajnego. Luqiego chyba rozczytali. Ale jak widać, Dinamo to nie Barca. Damy radę. Tylko Legia!

odpowiedz
quad74 - 04.08.2021 / 20:53, *.chello.pl

Na razie nie jest źle. Dynamo do zatrzymania.

odpowiedz
Gienek - 04.08.2021 / 20:52, *.play-internet.pl

Do przerwy jest nieźle. Mogliśmy nawet coś ustrzelić. Ślisz do zmiany asap!

odpowiedz
Cypis - 04.08.2021 / 20:45, *.centertel.pl

Ja kur.. zwariuje z tym sliszem pajacem ja pier. ... Na dwa metry biedak nie potrafi podać co on robi??? Won neptyku blady !!!!
Co mecz to samo !

odpowiedz
Plaskacz - 04.08.2021 / 20:38, *.net.pl

Jaka jest taktyka? w końcu jest dwóch napastników. A tu obrona i gramy z kontry.

odpowiedz
Ja1916 - 04.08.2021 / 20:53, *.centertel.pl

@Plaskacz: a co nie można grać kontry 2 napastnikami?:)

odpowiedz
Plaskacz - 04.08.2021 / 21:10, *.net.pl

@Ja1916: Można, ale jest to kompletnie bez sensu.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 04.08.2021 / 20:37, *.plus.pl

Musimy to co będziemy miec strzelić.

odpowiedz
Korda - 04.08.2021 / 20:36, *.centertel.pl

Co tan Ślisz robi na tym boisku. Takiej kaleki jak on to ja już dawno w Legii nie widziałem. Prosta piłka a on nie potrafi nawet jej przyjąć. Dno

odpowiedz
Elquatro - 04.08.2021 / 20:38, *.chello.pl

@Korda: orze jak może

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.08.2021 / 20:33, *.plus.pl

Zbyt szybcy dla nas możemy nie wytrzymać tempa kondycyjnie a każda nasza strata to groźna sytuacja pod naszą bramką.

odpowiedz
Elquatro - 04.08.2021 / 20:35, *.chello.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : nie gadaj tylko graj teraz!!!

odpowiedz
Elquatro - 04.08.2021 / 20:30, *.chello.pl

Dynamo to nie Brazylia

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.08.2021 / 20:35, *.plus.pl

@Elquatro: akurat Brazylia ostatnio slabo nawet copa america przegrała.

odpowiedz
:) - 04.08.2021 / 20:37, *.chello.pl

@Wieczny fan Mioduskiego: to była parafraza Smudy z euro 2012 mówiącego Rosja to nie Brazylia, panie mądry

odpowiedz
Kolega po szalu - 04.08.2021 / 20:44, *.plus.pl

@Elquatro: Dinamo to nie Brazylia a Dynamo to nie wiem

odpowiedz
Wawa - 04.08.2021 / 20:10, *.chello.pl

Slisz 6 min i ŻÓŁTKO
CO TEN Czesław
W nim widzi

odpowiedz
Plaskacz - 04.08.2021 / 20:40, *.net.pl

@Wawa : Pewnie promocja na sprzedaż

odpowiedz
Hiszpan - 04.08.2021 / 20:58, *.play-internet.pl

@Wawa : Akurat w tej sytuacji to inny synek Czesia Mati W odj...ał.

odpowiedz
kkkkk - 04.08.2021 / 20:03, *.47.73

i znowu slisz i mladenowić ,czyli gramy w 9 ,remis brałbym w ciemno

odpowiedz
oz - 04.08.2021 / 22:56, *.play-internet.pl

@kkkkk: mówisz - masz

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.08.2021 / 19:48, *.vectranet.pl

Znów w 10 , Slisz znów zagra dla przeciwnika...Dobrze, że sabotazysty Hołowni nie ma... Cieżko będzie...

odpowiedz
Vice - 04.08.2021 / 19:26, *.chello.pl

Cholowni w końcu nie ma to już niezle

odpowiedz
Wawa - 04.08.2021 / 19:06, *.chello.pl

Holowni brak ok
Ale Slisz
Poraszka

odpowiedz
123 - 04.08.2021 / 19:11, *.chello.pl

@Wawa : Porażka

odpowiedz
Ja1916 - 04.08.2021 / 18:48, *.vectranet.pl

Uff, bez Hołowni.

odpowiedz
Kacperek - 04.08.2021 / 18:04, *.133.244

Panowie gdzie w internecie mozna obejrzec mecz przez stronke , bez VPN bo jestem w Egipcie ?

odpowiedz
:) - 04.08.2021 / 18:30, *.chello.pl

@Kacperek: abala bala dala lala

odpowiedz
tak - 04.08.2021 / 18:42, *.chello.pl

@Kacperek: yt na tvp

odpowiedz
Alex Bielany - 04.08.2021 / 19:10, *.chello.pl

@Kacperek: Legia dżihad tv

odpowiedz
Wiem co mówię - 04.08.2021 / 19:16, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: słabe..

odpowiedz
cenciak - 04.08.2021 / 19:17, *.centertel.pl

@Kacperek: https://www.vipleague.cc/football-schedule-streaming-links

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.08.2021 / 19:32, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : Zdanie zaczynamy z dużej litery.

odpowiedz
Wiem co mówię - 04.08.2021 / 19:37, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: A napisałem zdanie? Poza tym wolę pisać błędnie niż to co ty napisałeś...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.08.2021 / 21:03, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : Może i wiesz, co mówisz, ale na pewno nie wiesz, o czym piszesz:))

odpowiedz