fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do rewanżu z Dinamem

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Drużyna Legii Warszawa przygotowuje się do wtorkowego meczu z mistrzem Chorwacji. W piątek zespół miał dzień wolnego, a w sobotę po godzinnej odprawie trenował w samo południe w Legia Training Center. Dzięki przełożeniu ligowego meczu z Zagłębiem Lubin wszyscy piłkarze mogą ćwiczyć na pełnych obrotach.

W sobotnich zajęciach nie uczestniczyli Kacper Kostorz, Bartosz Ciepiela, Szymon Włodarczyk i Jasur Yaxshiboyev, którzy wystąpili w sparingu rezerw z Ożarowianką. Ponadto nie trenuje Mattias Johansson, który wprawdzie wrócił do zajęć po urazie, ale przyplątała mu się choroba. Niedzielny trening także odbył się w okolicach południa.

W poniedziałek w samo południe na stadionie przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się konferencja prasowa Czesława Michniewicza, a o godzinie 18 w LTC zespół odbędzie trening.

Mecz Legia Warszawa - GNK Dinamo Zagrzeb odbędzie się we wtorek, 10 sierpnia o godzinie 21:00 w Warszawie na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. W sprzedaży zostało już bardzo niewiele biletów - zapraszamy do wspierania Wojskowych w tym arcyważnym spotkaniu!

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.