Pilica - Legia II - fot. Raffi / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Pilica Białobrzegi 3-1 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 2. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe 1-3 z Pilicą Białobrzegi. W drużynie rezerw wystąpił Cezary Miszta, który jest coraz bliżej powrotu do składu pierwszej drużyny. Do przerwy goście dominowali, a "dwójka" nie oddała żadnego strzału. W II połowie Legia II zagrała już aktywniej, ale gospodarze byli skuteczniejsi. Jedyną bramkę dla Legii zdobył w 83. minucie z rzutu karnego Arkadiusz Ciach. W polu karnym faulowany był Tomasz Nawotka.

Kolejne spotkanie podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają już w najbliższą środę o godzinie 18:00 w Giżycku.

III liga: Pilica Białobrzegi 3-1 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 43' Michał Dobkowski
2-0 - 53' Marcin Rawski
3-0 - 69' Konrad Paterek
3-1 - 83' Arkadiusz Ciach (karny po faulu na Tomaszu Nawotce)

Strzały (celne): Pilica 14 (9) - Legia II 6 (3)

Legia: 1. Miszta - 26. Macenko (46' Konik), 3. Astiz, 5. Widejko - 17. Niski (73' 23. Wiśniewski), 18. Noiszewski (55' 8. Pierzak), 6. Ciepiela, 7. Dzięgielewski (46' Skwierczyński) - 11. Nawotka, 9. Ciach, 20. Włodarczyk (73' 14. Gościniarek)
Rezerwa: 12. Kikolski – 19. Derlatka
Trener: Marek Gołębiewski

Tabela, wyniki i terminarz III ligi



fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Lupus - 18.08.2021 / 14:28, *.centertel.pl

Dać szansę Yasurowi
Niech zaistnieje w Legii

odpowiedz
Tylko awans ! ( L ) - 15.08.2021 / 21:14, *.tpnet.pl

Strzałów mało . Trza strzelać młodziaki , dużo i bez wahania . I podawać do przodu , a nie czekać aż przeciwnicy się zdrzemną . Naprzód !

odpowiedz
bronek49 - 15.08.2021 / 18:07, *.chello.pl

zaczyna się znowu co mecz to w plecy

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 15.08.2021 / 13:44, *.plus.pl

Nowy trener a gra taka sama.

odpowiedz
:) - 15.08.2021 / 13:43, *.plus.pl

A gdzie jasur ja się pytam? znów się leczy?

odpowiedz
Kolega po szalu - 15.08.2021 / 13:46, *.plus.pl

@:): krashan na L4 szuka drugiej połówki banknotu.

odpowiedz
Zawsze Legia - 15.08.2021 / 07:36, *.play-internet.pl

Byłem.. widziałem.. żenada. Legia ma pomysł na akademie. Ich słynne ścieżki rozwoju indywidualnego. To nie jest klub dla młodych piłkarzy. Zawsze będzie grał stary pierdziel ,który ma układy. A że ma dobry kontrakt to gra jak we wczorajszym meczu. To był poprostu wstyd.

odpowiedz
Kibic z meczu - 14.08.2021 / 22:04, *.t-mobile.pl

Legia bez szans. W pierwszej połowie nie mogła wyjść z połowy. Ten kto był na meczu wie że ten wynik nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Grali ostatnie 15 minut jak Pilica miała 3:0 i odpuściła

odpowiedz
Max - 14.08.2021 / 21:15, *..

Na układy nie ma rady. Tak to wygląda jak grają zawodnicy po znajomości.

odpowiedz
WSL - 14.08.2021 / 20:53, *.tpnet.pl

To ma byc zaplecze LEGII a czy cos grali bo wyniku tego nie widac !!!

odpowiedz
exsa - 14.08.2021 / 20:51, *.tpnet.pl

Jesli chodzi o bramkarza to zdecydowanie jest lepszy TOBIASZ !!!!

odpowiedz
Helmet - 14.08.2021 / 19:20, *.chello.pl

nie wiem czy ci ludzie nie mają ambicji

odpowiedz
Skoog - 14.08.2021 / 19:14, *.chello.pl

nóż w kieszeni się otwiera - ludzie mają warunki
tamci podejrzewam że w większości pracują albo półzawodowcy;

ludzie w Legii z jakimiś nazwiskami gdzieś coś grali coś osiągnęli

odpowiedz
Ja - 14.08.2021 / 19:06, *.plus.pl

Niech Miasta zostanie tu gdzie jest bo Tobiasz jest lepszy od Miszty i Majeckiego byłego razem wziętych.

odpowiedz