Slavia wygrała w lidze

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Slavia Praga, która jest rywalem Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy, wygrała 2-0 (1-0) w wyjazdowym meczu 4. kolejki czeskiej ekstraklasy z Mladą Boleslav. Do przerwy mistrzowie Czech prowadzili 1-0 po trafieniu Jana Kuchty. W 83. minucie wynik spotkania ustalił Ivan Schranz. Od 45. minuty rywale Slaviii grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Vojtěcha Smrža.

Skład Slavii: 1. Ondřej Kolář - 8. Lukáš Masopust (77' 3. Tomáš Holeš), 15. Ondřej Kúdela, 6. David Zima, 19. Oscar Dorley - 20. Ubong Ekpai, 27. Ibrahim Traoré (84' 25. Jakub Hromada), 7. Nicolae Stanciu, 32. Ondřej Lingr (58' 26. Ivan Schranz), 12. Abdallah Sima (77' 21. Mads Emil Madsen) - 16. Jan Kuchta (58' 11. Stanislav Tecl)

Slavia po trzech meczach ma na koncie dziewięć punktów i zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli.

Pierwszy mecz Slavii z Legią zostanie rozegrany 19 sierpnia o godz. 19:00 w Pradze, a spotkanie rewanżowe odbędzie się 26 sierpnia o godz. 21:00 w Warszawie.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?
SUMA GŁOSÓW: 10572
START: 02.08.2021 / KONIEC: 26.08.2021