Kacper Skwierczyński - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Mamry Giżycko 0-4 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 3. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała 4-0 na wyjeździe z Mamrami Giżycko. W zespole rezerw wystąpiło czterech zawodników z szerokiej kadry pierwszej drużyny, a w Mamrach Łukasz Broź, który kilka lat temu reprezentował barwy stołecznej drużyny.

Po nieco bezbarwnej I połowie, wraz z kolejnymi zmianami po przerwie, aktywność Legii II w poczynaniach ofensywnych wzrosła. W 56. minucie lewym skrzydłem Arkadiusz Ciach wypuścił Kacpra Skwierczyńskiego. Ten zbiegł do środka i oddał strzał zza pola karnego przy słupku. Bramkarz nie sięgnął futbolówki i Wojskowi objęli prowadzenie. W 67. minucie ponownie lewym skrzydłem zaatakował Skwierczyński. Minął rywala i wyłożył piłkę do Wiktora Kamińskiego, który z bliskiej odległości wpakował ją do siatki. W 74. minucie ponownie Kamiński wpisał się na listę strzelców. W 83. minucie Skwierczyński posłał piłkę między nogami bramkarza i ustalił wynik spotkania na 4-0 dla Legii II.

Kolejne spotkanie podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają w niedzielę o godzinie 11 z Bronią Radom w Legia Training Center.

III liga: Mamry Giżycko 0-4 (0-0) Legia II Warszawa
0-1 - 56' Kacper Skwierczyński (as. Arkadiusz Ciach)
0-2 - 67' Wiktor Kamiński (as. Kacper Skwierczyński)
0-3 - 74' Wiktor Kamiński (as. Bartłomiej Ciepiela)
0-4 - 83' Kacper Skwierczyński (as. Wiktor Kamiński)

Legia II: 1. Maciej Kikolski - 17. Nikodem Niski, 3. Inaki Astiz (80' 26. Jehor Macenko), 5. Bartosz Widejko, 16. Patryk Konik - 6. Jakub Kisiel, 18. Karol Noiszewski (46' 21. Kacper Skwierczyński) 11. Tomasz Nawotka - 22. Jasur Yaxshiboyev (75' 8. Patryk Pierzak), 9. Arkadiusz Ciach (64' 24. Wiktor Kamiński), 20. Szymon Włodarczyk (46' 4. Bartłomiej Ciepiela)

Rezerwa: 12. Jakub Murawski, 7. Dawid Dzięgielewski
Trener: Marek Gołębiewski

czerwone kartki: 26' Bucio (Mamry, za dwie żółte) - 30' Niski (Legia II, za dwie żółte)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Nasz Brozio grał w Mamrach - 18.08.2021 / 21:17, *.tpnet.pl

Na you tubie był mecz .

odpowiedz
Zbycho(L) - 18.08.2021 / 21:05, *.chello.pl

do redakcji:
Przedruk z Waszej strony:
Format rozgrywek III ligi, I grupy w sezonie 2020/21:
W rozgrywkach uczestniczą 22 drużyny. Po rozegraniu pierwszej rundy (21 kolejek) drużyny zostaną podzielone na grupy - mistrzowską (osiem zespołów, mecz i rewanż) i spadkową (14 zespołów, jeden mecz).
A jaka jest rzeczywistość?
Sezon 2021/2022
Drużyn 19
Meczów 38 (mecz i rewanż)
Żadnych podziałów na grupy mistrzowską i spadkową
Może jakieś sprostowanie !!!

odpowiedz
singspiel - 18.08.2021 / 21:46, *.centertel.pl

@Zbycho(L): przecież sezon 20/21 już się skończył. Był rozegrany wg systemu z podziałem na 2 grupy. W tym sezonie zaś jest 36 spotkań. Mecz i rewanż. Zamiast domagać sie sprostowania, moze po prostu się obudź?

odpowiedz
Pat - 19.08.2021 / 12:39, *.bt.net

@singspiel: meczów jest faktycznie 38 w tym sezonie.. Związek zdecydował że jest 19 drużyn, bo uznał odwołanie spadkowicza z poprzedniego sezonu - GKS Wikielec.

odpowiedz
Pat - 19.08.2021 / 12:42, *.bt.net

@Pat: 36 meczów oczywiście :-) matematyka trudna jest :-)

odpowiedz
Ert - 18.08.2021 / 20:58, *.chello.pl

Jasur całkiem całkiem widac że ma to coś...kiwka, podanko. Czesio niech go przywróci bo jak widzę ławkę rezerwowych po odejściu Jury to już dałbym sobie spokój z tymi wahadłowymi i grał normalnie że skrzydłowymi Jasurem i Skibą.

odpowiedz
Darek - 18.08.2021 / 20:33, *.t-ipconnect.de

O proszę Jasur zagrał.I jak mu poszło?Nie połamał się jeszcze?

odpowiedz
SF - 18.08.2021 / 20:20, *.tpnet.pl

LEGIO II. dalej tak trzymac ! Powodzenia !!!

odpowiedz
KiboL - 18.08.2021 / 20:17, *.tpnet.pl

Czy na mecz w LTC z Bronią będą wpuszczani kibice?

odpowiedz
Żmija - 18.08.2021 / 21:15, *.vectranet.pl

@KiboL: z bronią na pewno nie! Przeczytaj regulamin!

odpowiedz